معرفی ترموستات هوشمند اورویبو (Orvibo Smart Thermostat) + عکس

معرفی ترموستات هوشمند اورویبو (Orvibo Smart Thermostat)

یکی از تجهیزات مهم و پرطرفدار در هوشمند سازی خانه، ترموستات هوشمند است که برای تنظیم درجه حرارت محیط در فصول مختلف سال مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه‌ی این مطلب اسمارتیک در مورد ترموستات هوشمند برند اورویبو صحبت خواهیم کرد که یکی از بهترین و کاربردترین تجهیزات این برند چینی محسوب می‌شود.

ترموستات هوشمند اورویبو

یکی از مزیت‌های پیشرفت تکنولوژی در زندگی مدرن امروزی، هوشمند سازی و خرید وسایلی است که می‌توانند در جهت آرامش بیشتر و راحتی زندگی ما عمل کنند. فراهم کردن آسایش و راحتی در خانه و محل زندگی بسیار مهم است و به همین خاطر ما معمولا به سراغ وسایل و تجهیزاتی می‌رویم که می‌توانند محیط راحت‌تر و دلپذیرتری برای ما فراهم کنند.

خیلی از انواع ترموستات‌های قدیمی از نوع دستی هستند و با تنظیم آن‌ها می‌توان درجه حرارت کلی خانه را تنظیم کنید. اما علاوه بر ترموستات‌های دستی، ترموستات‌های دیگری به نام ترموستات‌های هوشمند نیز وارد بازار شده است. با استفاده از این ترموستات های هوشمند می‌توان تنظیمات درجه حرارت خانه را به صورت خودکار و قابل‌برنامه‌ریزی قرار دهید. در ادامه در مورد ترموستات Orvibo از محصولات خانه هوشمند اورویبو صحبت خواهیم کرد. در مورد ترموستات هوشمند یا تنظیم کننده درجه حرارت محیط نیز در مطلبی جداگانه به طور مفصل توضیح داده‌ایم.

ترموستات هوشمند Orvibo با قابلیت تنظیم دما به صورت اتوماتیک و همینطور قابلیت برنامه‌ریزی یکی از تجهیزات کاربردی برای هوشمند سازی ساختمان است.

ترموستات هوشمند اورویبو

ترموستات هوشمند اورویبو و فراهم کردن راحتی بیشتر در خانه

علاوه بر سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند، داشتن یک ترموستات هوشمند در خانه می‌تواند بسیار مفید باشد. ترموستات هوشمند می‌تواند الگوهای درجه حرارتی خانه شما را یاد گرفته و طبق آن عمل کند. این مسئله باعث می‌شود در مواقعی که کسی در خانه حضور ندارد، مصرف انرژی در خانه بسیار کمتر شود و متعاقبا هزینه‌های مرتبط با مصرف انرژی سرمایشی و گرمایشی نیز کاهش پیدا کند.

حتما بخوانید:
S-Bus و Buspro

در ادامه‌ی این مطلب تصمیم داریم در مورد ترموستات هوشمند اورویبو، یکی از محصولات کاربردی برند اورویبو صحبت کنیم. لازم به ذکر است شرکت Orvibo در زمینه‌ی ساخت محصولات و تجهیزات خانه هوشمند فعالیت می‌کند. در ادامه در مورد ویژگی‌های ترموستات هوشمند اورویبو صحبت خواهیم کرد.

با نصب و استفاده از ترموستات هوشمند و تنظیم اتوماتیک دما ساکنان راحتی و آسایش بیشتری را تجربه خواهند کرد.

(در بلاگ اسمارتیک می‌توانید در مورد خانه هوشمند ABB و تجهیزات آن نیز اطلاعات کسب کنید.)

کاهش 30 درصدی مصرف انرژی با ترموستات هوشمند اورویبو

هوشمند سازی در زمینه‌های مختلف از جمله سیستم آبیاری هوشمند، گلخانه هوشمند، کشاورزی هوشمند، هوشمند سازی صنایع و غیره باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. نصب ترموستات هوشمند نیز تا حد زیادی در هزینه‌های ساختمان‌های مختلف صرفه‌جویی می‌کند و باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود.

ترموستات هوشمند اورویبو بر اساس هوش مصنوعی و فناوری‌های پردازش ابری عمل می‌کند. این ترموستات می‌تواند داده‌های مربوط به درجه حرارت خانه را محاسبه و بهینه سازی کند و کنترل درجه حرارت زمان‌دار خانه را به گونه‌ای تنظیم کند که بتواند به میزان ۳۰ درصد از اتلاف انرژی در خانه جلوگیری شود. این ترموستات در فصول مختلف می‌تواند با توجه به دمای محیط بیرونی، تنظیم شود و از مصرف بیش از حد انرژی جلوگیری کند.

ترموستات‌های هوشمند اورویبو باعث کاهش 30 درصدی مصرف انرژی و متعاقبا کاهش هزینه‌های ناشی از مصرف انرژی می‌شوند.

(از مطلب پروتکل‌های اینترنت اشیا نیز بازدید کنید.)

کاهش 30 درصدی مصرف انرژی با ترموستات هوشمند اورویبو

ترموستات هوشمند Orvibo و قابلیت پشتیبانی از ۹۰ درصد سیستم‌های تهویه هوا در بازار

از ترموستات هوشمند Orvibo می‌توانید برای کنترل بسیاری از برندهای تهویه هوا که در بازار در دسترس هستند، استفاده کنید. این ترموستات می‌تواند حداکثر ۶۴ واحد تهویه هوا در خانه را کنترل کند. ترموستات هوشمند Orvibo از برندهای سیستم تهویه هوشمند معروفی مثل توشیبا، میتسوبیشی، هیتاچی و غیره پشتیبانی می‌کند و شما با نصب آن می‌توانید این سیستم‌های تهویه هوای درون خانه را تحت کنترل خود داشته باشید.

ترموستات هوشمند Orvibo سازگار با سیستم‌های تهویه‌ی هوا از برندهای مختلف به ویژه توشیبا، میتسوبیشی و هیتاچی است.

امکان تنظیم ترموستات هوشمند اورویبو از طریق گوشی هوشمند

کنترل از راه دور هوشمند یکی از ویژگی‌های کاربردی در نصب سیستم‌های هوشمند سازی ساختمان است. شرکت اورویبو برای کنترل تجهیزات هوشمند خانگی خود یک اپلیکیشن مخصوص بنام اپلیکیشن Homemate عرضه می‌کند. اپلیکیشن Homemate به شما اجازه می‌دهد تا از راه دور تنظیمات درجه حرارت خانه خود را تغییر دهید. برای تنظیم از راه دور ترموستات و سایر تجهیزات خانه هوشمند اورویبو می‌توانید این برنامه را دانلود و نصب کرده و با استفاده از رابط کاربری ساده‌ی آن، تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید.

برای کنترل از راه دور ترموستات هوشمند Orvibo لازم است اپلیکیشن Homemate  را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

امکان تنظیم ترموستات هوشمند اورویبو از طریق گوشی هوشمند

امکان تنظیم ترموستات با توجه به درجه حرارت مورد نظر خود

ترموستات Orvibo با دستگاه‌های مختلفی مثل سنسورها، دستگاه‌های تهویه هوا و دستگاه‌های متنوع دیگر کار می‌کند. برای مثال، شما می‌توانید ترموستات هوشمند اورویبو را طوری تنظیم کنید که حسگرهای درجه حرارت خانه شما، درجه حرارت معینی را در خانه تشخیص دهند. این تجهیزات از پروتکل های هوشمند سازی مختلف استفاده می‌کنند.

حتما بخوانید:
اکسس کنترل

ترموستات شما به سیستم تهویه هوای خانه فرمان می‌دهد تا به طور خودکار خاموش و روشن شود. همچنین، شما می‌توانید زمانی را برای خاموش و روشن کردن خودکار سیستم تهویه هوای خود بر اساس برنامه زمانی خود تعیین کنید. برای مثال، شما می‌توانید کاری کنید که حدود یک ساعت قبل از رسیدن به خانه سیستم تهویه هوا شروع به گرم کردن یا سرد کردن خانه کند.

ترموستات هوشمند را می‌توانید با سنسورهای حسگر حرارت همگام‌سازی کنید تا دمای محیط با توجه به آن تنظیم شود.

 

امکان تنظیم ترموستات هوشمند Orvibo با توجه به درجه حرارت

صرفه‌جویی در مصرف انرژی در دفاتر اداری با ترموستات هوشمند اورویبو

به منظور داشتن یک اداره هوشمند، در دفاتر اداری که حسگرهای درجه حرارت هوا و سیستم‌های تهویه وجود دارد، استفاده از ترموستاتِ هوشمند اورویبو می‌تواند بسیار کاربردی باشد. مخصوصاً زمانی که کارکنان برای زمان بیشتری در ساختمان اداره حضور دارند، می‌توانید با استفاده از این ترموستات‌های هوشمند، تهویه هوا و سیستم روشنایی را برای کارکنان فعال در بخش‌ها روشن کنید و در بخش‌های دیگر اداره که فردی حضور ندارد، این سیستم‌ها را غیرفعال سازید.

ترموستات‌های هوشمند Orvibo در اداره‌ها می‌تواند برای کنترل بخش‌های مختلف ساختمان و فعال و غیرفعال‌سازی تهویه و سیستم روشنایی و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

صرفه‌جویی در مصرف انرژی در دفاتر اداری با ترموستات هوشمند اورویبو

خرید ترموستات هوشمند اورویبو

شرکت اورویبو طیف وسیعی از محصولات کاربردی برای هوشمند سازی ساختمان‌ها را ارائه می‌دهد. ترموستات هوشمند یکی از این تجهیزات است که برای تنظیم دمای محیط داخلی، فراهم کردن آسایش و راحتی برای ساکنان، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و هزینه‌ها و غیره می‌تواند کاربردی باشد. قیمت ترموستات هوشمند اورویبو با توجه به تغییرات قیمت در بازار، ثابت نیست.

حتما بخوانید:
تامین تجهیزات هوشمند سازی

منبع مطلب

تیم محتوای اسمارتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *