معرفی رله هوشمند اورویبو (Orvibo Smart Relay) + عکس

معرفی رله هوشمند اورویبو (Orvibo Smart Relay)

اگر در محیطی کار می‌کنید که در آن تجهیزات الکترونیکی مختلفی وجود دارند و می‌خواهید آن‌ها را بهتر مدیریت کنید، می‌توانید از رله‌های هوشمند استفاده کنید. رله‌های هوشمند دستگاه‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را به هر مدار برقی نصب کرد و از راه دور هر دستگاه دیگری که به آن مدار متصل شده باشد را کنترل کرد. در ادامه‌ی این مطلب هوشمند سازی آرات معرفی رله هوشمند اورویبو می‌پردازیم.

رله هوشمند اورویبو

رله هوشمند Orvibo چیست؟

رله هوشمند اورویبو یک رله چند کاربردی است و از آن می‌توان برای کنترل نرده پرده‌های پنجره‌های برقی یا پرده هوشمند، درهای گاراژ و سیستم آبیاری هوشمند استفاده کرد. رله هوشمند Orvibo می‌تواند با مرکز کنترل رله ارتباط برقرار کند و سیگنال‌های کنترل را از آن دریافت کند.

با استفاده از این نمونه از انواع رله هوشمند کاربران می‌توانند نرده پرده‌ها، پنجره‌های برقی، درهای گاراژ و سیستم آبیاری را با استفاده از اپلیکیشن Homemate خاموش یا روشن کنند. رله هوشمند Orvibo دارای ۳ حالت کار و فعالیت است که این ۳ حالت عبارتند از: حالت ولتاژ بالا، حالت ولتاژ کم و حالت رله توان. در ادامه در مورد ویژگی‌های این رله هوشمند صحبت خواهیم کرد.

رله‌ی هوشمند برند اورویبو یک رله‌ی چندکاربردی است که می‌توانید از آن برای کنترل تجهیزات مختلف خانه هوشمند و یا کنترل سیستم آبیاری هوشمند استفاده کنید.

(از مطلب شیشه هوشمند نیز بازدید کنید.)

رله هوشمند Orvibo چیست؟

ویژگی‌های رله هوشمند اورویبو: فناوری شبکه خودکار و نصب آسان

رله‌ی هوشمند اورویبو دارای فناوری شبکه خودکار است و شما برای استفاده و کنترل دستگاه‌ها توسط آن احتیاجی ندارید که از کد برای جفت کردن دستگاه با آن استفاده کنید. همچنین، رله‌ی هوشمند اورویبو دارای عملکرد حافظه‌ی خاموش شدن است. این کارکرد در زمانی که برق سیستم به طور ناگهانی قطع می‌شود بسیار کاربردی است، زیرا می‌تواند تنظیمات دستگاه شما را ذخیره کند و در زمان روشن شدن مجدد کار خود را بر اساس همان تنظیمات قبلی انجام دهد.

فناوری شبکه خودکار در رله‌های هوشمند اورویبو باعث می‌شود برای استفاده و کنترل دستگاه‌ها نیازی به فرآیند جفت کردن نداشته باشید. ویژگی عملکرد حافظه‌ی خاموش شدن نیز، تنظیمات دستگاه را هنگام قطع برق ذخیره می‌کند.

(در مورد هوشمند سازی گلخانه نیز مطالعه کنید.)

حتما بخوانید:
ترموستات هوشمند: کاربرد ترموستات هوشمند در خانه هوشمند + عکس

ویژگی‌های رله هوشمند اورویبو

ویژگی‌های رله هوشمند Orvibo : شبکه توری

شبکه‌ی توری یا Mesh Networking به شبکه‌ای گفته می‌شود که در آن هر گره در شبکه (یعنی سوئیچ‌ها، پل‌ها و سایر دستگاه‌های زیرساختی) به طور مستقیم و غیرسلسله مراتبی به گره‌های دیگر متصل می‌شوند و با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

رله هوشمند Orvibo نیز دارای شبکه توری است و می‌تواند از طریق آن داده‌ها را از راه دور به دستگاه‌های دیگر انتقال دهد و به این صورت، رله اورویبو از طریق شبکه توری می‌تواند شبکه‌ای پایدارتر و قابل‌اطمینان‌تر بسازد.

شبکه توری در رله هوشمند اورویبوباعث ایجاد شبکه‌ای پایدارتر و قابل اطمینان‌تر می‌شود.

(پیشنهاد می‌کنیم از مطلب کنترل از راه دور هوشمند نیز بازدید کنید.)

 

رله هوشمند Orvibo مجهز به شبکه توری

رله هوشمند اورویبو RGB

رله هوشمند RGB یکی دیگر از محصولات خانه هوشمند Orvibo است. این نوع رله برای کنترل چراغ‌های قرمز، آبی و سبز و پنل‌های آن‌ها بکار برده می‌شود. کاربران با استفاده از رله هوشمند RGB می‌توانند نوع رنگ و میزان روشنایی رنگ چراغ RGB را با استفاده از اپلیکیشن Homemate بر روی گوشی هوشمند خود تنظیم کنند.

با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی اورویبو می‌توانید کنترل چراغ‌ها را با رله هوشمند RGB تحت کنترل داشته باشید.

(از مطلب اتاق سرور هوشمند نیز بازدید کنید.)

رله‌ی هوشمند RGB اورویبو

ویژگی‌های رله هوشمند اورویبو RGB

رله هوشمند اورویبو RGB دارای فناوری شبکه خودکار است که استفاده از آن را بسیار آسان می‌سازد و احتیاج به رمزی ندارد تا دستگاه‌های دیگر را با آن جفت کنید. این رله با اکثر ریسه‌های نور گسیل و پنل‌های نوظهور در بازار تطبیق‌پذیر است و می‌تواند از ۱۰ میلیون رنگ پشتیبانی کرده و بازه رنگی 2700k تا 6500k درجه حرارت رنگی را کنترل کند. این رله هم مثل رله چند کاربردی دارای شبکه توری است.

حتما بخوانید:
نصب و اجرا

منبع مطلب

ویژگی‌های رله هوشمند RGB

تیم محتوای اسمارتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *