لوگوی خانه هوشمند اورویبو
لوگوی صفحه خانه هوشمند اورویبو

خانه هوشمند اورویبو: نمایندگی Orvibo در ایران

خانه هوشمند اورویبو یکی از معروف ترین و معتبر ترین شرکت‌های تهیه تجهیزات  خانه هوشمند در دنیاست. تجهیزات هوشمند سازی این برند شامل رله هوشمند اورویبو، قفل هوشمند اورویبو، ترموستات هوشمند اورویبو، کلید پریز اورویبو می شود که غالبا بی‌سیم هستند. تجهیزات خانه هوشمند اورویبو مبتنی بر پروتکل زیگبی عمل کرده و تیم هوشمند سازی آرات بعنوان نمایندگی Orvibo در ایران، آماده‌ی ارائه خدمات به مشتریان است. اگر برای تامین تجهیزات هوشمند سازی اورویبو و یا اجرای پروژه‌های هوشمند سازی نیاز به همکاری با یک تیم مجرب دارید؛ می‌توانید با مشاوران مرکز هوشمند سازی آرات تماس بگیرید.

 

خانه هوشمند اورویبو: نمایندگی Orvibo در ایران

اجزای خانه هوشمند اورویبو

خانه هوشمند اورویبو
اتاق خواب هوشمند اورویبو

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو بر پایه پروتکل Zigbee عمل می‌کنند. محصولات بی سیم خانه هوشمند اورویبو اعم از کلید و پریز هوشمند، سنسورها و ماژول‌های سیستم امنیتی در بخش آشپزخانه هوشمند باید ارتباط بین این بخش از خانه را با سیستم تهویه هوشمند و سیستم سرمایش گرمایش هوشمند برقرار کنند. بعلاوه قابلیت‌های دیگر Orvibo همانند سایر بخش‌های ساختمان هوشمند می‌تواند در آشپزخانه هم کارآمد باشد.

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو
اتاق کودک هوشمند اورویبو

در تجهیز اتاق کودک به سیستم هوشمند سازی اورویبو تجهیزاتی نظیر تخت خواب هوشمند، مانیتور هوشمند و … که از استرس والدین می‌کاهد و نگهداری از کودکان و نوزادان را آسان تر می‌کند در مفهوم اتاق کودک هوشمند واقع می شود. یک اتاق کودک هوشمند از قدرت اینترنت، تکنولوژی‌های پیشرفته و دستگاه‌های متصل استفاده می‌کند تا سطح جدیدی از مراقبت و نگهداری از کودکان و نوزادان را در خانه هوشمند ارائه دهد.

اسمارت هوم اورویبو
آشپزخانه هوشمند اورویبو

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو بر پایه پروتکل Zigbee عمل می‌کنند. محصولات خانه هوشمند وایرلس اورویبو اعم از کلید و پریز هوشمند، سنسورها و ماژول‌های سیستم امنیتی در بخش آشپزخانه هوشمند باید ارتباط بین این بخش از خانه را با سیستم تهویه هوشمند و سیستم سرمایش گرمایش هوشمند برقرار کنند. بعلاوه قابلیت‌های دیگر Orvibo همانند سایر بخش‌های ساختمان هوشمند می‌تواند در آشپزخانه هم کارآمد باشد.

نمایندگی خانه هوشمند اورویبو
پارکینگ هوشمند اورویبو

هوشمند سازی پارکینگ نه فقط در مراکز تجاری هوشمند، که در خانه هوشمند اورویبو هم کاربرد دارد. اتصال پروتکل های هوشمند سازی اورویبو، کلید و پریز هوشمند اورویبو، رله ترموستات هوشمند اورویبو در کنار ارتباط بین واحدهای موتورخانه هوشمند و سیستم های سرمایش گرمایشی مدرن در هوشمند سازی پارکینگ تحت پروتکل Zigbee در خانه هوشمند Orvibo انجام می‌شود.

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو
موتورخانه هوشمند اورویبو

هوشمند سازی موتورخانه یکی از قسمت های بسیار مهم در اجرای پروژه هوشمند سازی ساختمان تحت پروتکل Zigbee در خانه هوشمند اورویبو است. اگرچه موتورخانه هوشمند در پروژه های اسمارت هوم کاربرد دارند اما ایمن‌سازی و جلوگیری از اتلاف گسترده انرژی در اتصالات یکی از مهمترین اهداف موتورخانه هوشمند در پروژه های تجاری و صنعتی است.

نمایندگی فروش تجهیزات هوشمند‌سازی
لیست قیمت برای مصرف‌کننده

برای با خبر شدن از تخفیف های همکاری با ما تماس بگیرین

هوشمند سازی ساختمان

کنترل روشنایی هوشمند

کنترل روشنایی هوشمند

سیستم روشنایی هوشمند یکی از بخش‌های اصلی خانه‌ هوشمند است که امکان کنترل از راه دور لامپ‌ها را فراهم می‌کنند. این ویژگی سیستم روشنایی هوشمند با کنترل از راه دور لامپ‌ها و یا استفاده از سنسورهای نوری و حرکتی باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. از مزایای سیستم روشنایی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • کنترل روشنایی، شامل روشن و خاموش کردن خطوط روشنایی

 • قابلیت کم و زیاد کردن نور با استفاده از اپلیکیشن

 • نظارت روشنایی، شامل مشاهده‌ی وضعیت و روشن و خاموش بودن خطوط روشنایی

صوتی و تصویری هوشمند

صوتی و تصویری هوشمند

صدا و موسیقی بخش لذت‌بخش یک خانه‌ی هوشمند است. با نصب سیستم صوتی و تصویری هوشمند می‌توانید به سادگی لمس یک دکمه، موسیقی مورد نظر خود را در خانه پخش کنید. با نصب این سیستم می‌توانید از طریق ریموت کنترل و یا پنل لمسی، کنترل تلویزیون، رادیو، ماهواره، پخش‌کننده‌های صوتی و غیره را در دست داشته باشید.

 • قابلیت برنامه‌ریزی برای پخش موسیقی و غیره در زمان‌های مشخص

 • امکان جداسازی بخش‌های خانه و پخش موسیقی‌های مجزا در این بخش‌ها

 • قابلیت اتصال به سیستم‌های صوتی امنیتی و یا سیستم اعلام حریق برای هشدار حریق

امنیت و ایمنی هوشمند

امنیت و ایمنی هوشمند

سیستم های هوشمند، در فاز امنیتی و ایمنی بسیار قوی هستند. فرض کنید شما می خواهید از خانه خارج شوید و بعد از اجرای سناریوی خروج، سیستم امنیتی و ایمنی شما فعال می شود. تمامی دتکتور و آشکارسازها آمادگی کامل محافظت از منزل شما را دارند. در صورتی که کوچک ترین حریق یا حرکنی توسط دتکتورها احساس بشه آژیرها به صدا در آمده و روی گوشی شما نوتیفیکیشن میاد و شما با ورود به اپلیکیشن و باز کردن دوربین می توانید اتفاقات رو مشاهده بفرمایید.

سرمایش و گرمایش هوشمند

سرمایش و گرمایش هوشمند

سیستم‌های سرمایش و گرمایش رایج مانند موتورخانه‌ها نیاز به تنظیمات دستی دارند و این می‌تواند یک ویژگی منفی برای این سیستم‌ها باشد. سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور از طریق تلفن همراه، تبلت، بلندگوی هوشمند و غیره همراه است و می‌تواند بخشی مهم و اساسی در یک سیستم خانه‌ی هوشمند باشد.

سیستم تهویه هوشمند

سیستم تهویه هوشمند

سیستم تهویه هوشمند یکی از اجزای مهم برای هوشمند سازی خانه‌ها و ساختمان‌هاست که وظیفه‌ی تهویه‌ی مناسب هوا و همینطور تنظیم دما را بر عهده دارد. این سیستم بر اساس تغییرات روزانه‌ی دما و کیفیت هوا عمل می‌کند و با بکارگیری بهترین و مناسب‌ترین استراتژی‌های تهویه‌ی هوا، باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز می‌شود.

کنترل پرده هوشمند

کنترل پرده هوشمند

یکی از قابلیت‌های مدرن برای هوشمند سازی اماکن، استفاده از پرده هوشمند است. امکان کنترل پرده از طریق ریموت کنترل و یا اپلیکیشن‌ها و قابلیت تنظیمات برای باز و بسته شدن آنها با توجه به میزان نور محیطی، ویژگی منحصربفردی است که علاوه بر آسایش و راحتی باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز می‌شود.

پارکینگ هوشمند

پارکینگ هوشمند

امروزه مدیریت ترافیکی در پاکینگ ها منجر به کوتاه شدن و از بین رفتن صف های طولانی انتظار، جلوگیری از گردش بی مورد در طبقات به منظور یافتن جای پارک و در نتیجه کمک به ماهش ترافیک در محیط پارکینگ، کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی (کاهش کارکرد سیستم تهویه و تخلیه هوا)، کاهش برق مصرفی و نهایتا ایجاد ارزش افزوده، از اهمیت بالایی برخوردار است.

تاسیسات و موتورخانه هوشمند

تاسیسات و موتورخانه هوشمند

موتورخانه مصرف کننده انرژی و یکی از پر هزینه ترین بخش های یک ساختمان می باشد. نظارت دائمی موتورخانه از ملزومات اصلی ایجاد شرایط آسایش و راحتی برای ساکنین و بهره برداران ساختمان می باشد. بنابراین کنترل به روز تجهیزات نصب شده در آن امری حیاتی می باشد. موتورخانه غالبا شامل یک یا چند بویلر آب داغ یا بخار، مبدل های حرارتی و الکتروپمپ های مربوطه می باشد. پیاده سازی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان تنها روشی است که می تواند مدیریت جامعی بر نحوه مصرف انرژی و کنترل موتورخانه و bms داشته باشد.

کنترل از راه دور هوشمند

کنترل از راه دور هوشمند

سیستم هوشمند به معنی کنترل سیستم های هوشمند یک خانه یا ساختمان توسط یک سری سخت افزار و نرم افزار به صورت هوشمند یا از هر نقطه دنیای توسط کاربر می باشد. در سیستم های هوشمند برای کنترل از راه دور و یکپارچه سازی تجهیزات هوشمند ساختمان نیاز به یک سرور یا هاب مرکزی می باشد. این سرور وظیفه ارائه اپلیکیشن برای کنترل تمامی دیوایس ها اط هر نقطه دنیا را دارد.

اکسس کنترل هوشمند

اکسس کنترل هوشمند

امروزه با گسترش تهدیدهای مختلف، وجود یک ساختار امنیتی قابل اطمینان در ساختمان ها ضروری به نظر می رسد. یکی از ابعاد این ساختار پیاده سازی سیستم های کنترل دسترسی و تردد (Access Control System) در ساختمان است. در سیستم های کنترل تردد ساختمانی، آن چه که مهم می باشد شناخت در نوع طراحی است. بدین منظور در مرحله نخست شناخت فضاهای مختلف ساختمان و کاربری هر یک امری ضروری است تا در یکی از دسته های اختیار یا اعتبار ورود، قرائت گر، ورودی ها و متعلقات درب قرار گیرد و سیستم اکسس کنترل مربوط به آن در آن جا قرار دهیم.

پروتکل های خانه هوشمند

در حوزه هوشمندسازی خانه‌ها و ساختمان‌ها، نوع پروتکل‌ها یک بحث مهم است. در واقع، پروتکل‌های خانه هوشمند زبان مشترکی هستند که دستگاه‌های هوشمند در خانه‌های هوشمند با این زبان مشترک می‌توانند فعالیت‌های خود را انجام دهند و هم چنین، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. بحث پروتکل‌‌های هوشمند سازی بسیار مهم است، زیرا عملاً بدون زبان مشترک دستگاه‌های هوشمند نمی‌توانند فعالیت‌های خود را انجام دهند و با یکدیگر ارتباط داشته باشند. شرکت‌هایی که دستگاه‌های هوشمند را می‌سازند پروتکل‌های ارتباطی خانه هوشمند متنوع را تعیین و طراحی می‌کنند.  

در زمینه هوشمندسازی پروتکل های مختلفی فعالیت دارند؛ از جمله: پروتکل Zigbee، پروتکل knx، پروتکل wifi، پروتکل zwave، پروتکل BUSPRO , S-BUS و پروتکل DALI

پروتکل Zigbee

پروتکل Zigbee یک فناوری بی‌سیم است که یک استاندارد جهانی آزاد بوده و برای برآوردن نیازهای شبکه‌های بی‌سیم اینترنت اشیاء که نیاز به برق و هزینه زیادی ندارند طراحی شده‌ است. پایه فناوری Zigbee استاندارد فنی رادیویی فیزیکی IEEE 805.15.4 است. فناوری زیگبی در طیف فرکانسی آزاد ۲٫۴ گیگا هرتز، ۹۰۰ مگا هرتز و ۸۶۸ مگاهرتز عمل می‌کند.پروتکل زیگبی احتیاج به مصرف برق زیادی ندارد و مصرف داده‌های آن در شبکه کم است.  

پروتکل knx

پروتکل knx یک پروتکل معروف است و ماهیت این پروتکل باز است (یعنی همه می‌توانند از آن استفاده کنند). پایه پروتکل knx بر اساس خودکارسازی سیستم‌های صنعتی بنا شده و بعدها این پروتکل برای کنترل و نظارت بر خانه‌های هوشمند ساده‌سازی شد. برای پروتکل knx استانداردهای کلی طراحی شده‌ است. بنابراین، هر کاربری که بخواهد از این پروتکل استفاده کند باید از این استانداردها پیروی کند.

پروتکل wifi

  بسیاری از دستگاه‌های هوشمند موجود در بازار از طریق وا‌ی‌فای به تلفن‌های هوشمند یا هاب متصل می‌شوند و Wi-Fi یک شبکه‌ی گسترده‌ی در دسترس است که همه‌ی مردم نحوه‌ی استفاده از آن را می‌دانند. هزینه‌ی استفاده از پروتکل Wi-Fi نسبتا پایین است و به همین خاطر راهی ایده‌آل برای استفاده در سیستم خانه هوشمند می‌تواند باشد. دستگاه‌هایی که با اتصال به وای فای کار می‌کنند، درست همانند کامپیوتر و تلفن‌های هوشمند، از طریق روتر خانگی به اینترنت متصل می‌شوند. راه‌اندازی آنها آسان است و به ندرت با مشکل مواجه خواهد شد.

پروتکل zwave

 پروتکل zwave یکی از رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین پروتکل‌های ارتباطی برای خانه‌های هوشمند در دنیا است و دارای اتحاد و استانداردهای خاص خودشان است. پروتکل بی‌سیم Z-Wave پروتکل هوشمندی است که برای انجام عملیات‌های خود از فرکانس‌های رادیویی استفاده می‌کند و به این صورت، در خانه دستگاه‌های هوشمند را بایکدیگر مرتبط می‌سازد. خوبی پروتکل Z-Wave این است که اگر شما بخواهید سیستم‌های امنیتی خانه‌تان را با آن کنترل کنید؛ خیلی از سیستم‌های امنیتی خانه با این پروتکل تطبیق دارند.

پروتکل BUSPRO , S-BUS

پروتکل S-BUS یک پروتکل ارتباطی است که از فناوری ارتباطات دادهای سریالی دیجیتالی استفاده می‌کند و سیگنال‌های کنترل را بین دریافت‌کننده و و سیستم سرور (یک دستگاه اتوماتیک است که از ارسال خطا و فیدبک منفی برای اصلاح عملکرد یک سازوکار استفاده می‌کند) انتقال می‌دهد.پروتکل Buspro یک سیستم هوشمند است که بصورت انحصاری توسط خانه هوشمند HDL ارائه شده است. پروتکل buspro، همانند S-Bus بخاطر راه‌حل‌های خوب برای ارتباط گرفتن تجهیزات هوشمند، معروف و کاربردی است.

پروتکل DALI

رابط روشنایی آدرس‌پذیر دیجیتال (Digital Addressable Lighting Interface) که به طور خلاصه به آن DALI گفته می‌شود، یک زبان ارتباطی است. این پروتکل یا زبان ارتباطی، ارتباط و در نتیجه کنترل چندین دستگاه مختلف مانند بالاست، ترانسفورماتورها و سایر تجهیزات روشنایی را تسهیل می‌کند. دستگاه‌هایی که از یک زبان مشترک پشتیبانی می‌کنند، می‌توانند اطلاعات را تبادل کنند؛ درست به همان روشی که افراد هنگام برقراری ارتباط از یک زبان مشترک استفاده می‌کنند.

خانه هوشمند اورویبو: نمایندگی Orvibo در ایران

شرکت اورویبو (Orvibo) به عنوان پیشکسوت و پیشگام در صنعت اینترنت اشیاء (IoT) از سال 2021 تمرکز خود را بر تحقیق و توسعه، فن‌آوری، تولید دستگاه‌های هوشمند سازی خانه و سیستم‌های کامل از جمله سیستم اتوماسیون خانگی، صرفه‌جویی در انرژی، کنترل روشنایی، سیستم امنیت و نظارت خانه، تهویه و گرمایش، پرده و آفتاب‌گیر هوشمند، کنترل لوازم خانگی و غیره گذاشته است. این شرکت با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته‌ای که در تولید محصولات خود به کار می‌برد به ساده، هوشمند ساختن و لذت‌بخش کردن زندگی کمک می‌کند. این در واقع معنای واقعی یک خانه‌ی هوشمند در جامعه‌ی مدرن امروزی است. با خانه هوشمند اورویبو (Orvibo Smart Home) به دنیای مدرن نسل‌های بعدی قدم می‌گذاریم. در ادامه می‌توانید با این برند معتبر و پیشتاز از کشور چین و تجهیزات این برند از جمله ریموت کنترل هوشمند اورویبو و دوربین اورویبو بیشتر آشنا شوید.
معرفی خانه‌ی هوشمند اورویبو Orvibo

سیستم خانه هوشمند اوروبیو

اورویبو بر اساس اینترنت اشیاء و فن‌آوری رایانش ابری، لوازم خانگی و دستگاه‌های مختلف را به یکدیگر متصل می‌کند تا یک سیستم خانه هوشمند کامل و همه جانبه ایجاد کند. این شرکت با ارائه‌ی محصولات و تجهیزات هوشمند برای آپارتمان، ویلا، اداره و هتل، امکان هوشمند سازی بسیاری از پروژه‌ها در سراسر دنیا را امکان‌پذیر ساخته است. به این ترتیب با سیستم‌های سمعی و بصری، کنترل روشنایی، اتوماسیون سازی خانه، سیستم امنیتی هوشمند و غیره می‌توانید تجربه‌ی زندگی هوشمند خود را بهبود ببخشید. خانه هوشمند اورویبو شامل هفت سیستم هوشمند است که شامل سیستم روشنایی هوشمند، امنیت هوشمند، وضعیت مرکزی، کنترل لوازم خانگی، دسترسی مرکزی، پرده‌ی هوشمند و در نهایت مدیریت انرژی می‌شود. از ویژگی‌های این سیستم‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • نصب ساده. با استفاده از تکنولوژی بی‌سیم ZigBee دیگر نیازی به سیم‌کشی نیست.
 • استفاده‌ی راحت. طراحی کاربر پسند و قابلیت تعامل بیشتر.
 • فن‌آوری رایانش ابری ایمن. پلتفرم ابری خانه هوشمند اوربیو کاملا قابل اعتماد و ایمن است.
 • سازگاری بیشتر. سیستم خانه هوشمند اورویبو قابلیت پشتیبانی و سازگاری با دستگاه‌های هوشمند از برندهای مختلف را دارد.
 • مصرف برق کمتر. ارتباطات ZigBee پایدار و کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه است.

سیستم خانه هوشمند اوروبیو متشکل از چه سیستم‌هایی است

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

همانطور که اشاره کردیم شرکت اورویبو یکی از شرکت‌های برجسته و پیشتاز در زمینه‌ی تولید محصولات خانه هوشمند در جهان است که محصولات خود را با پروتکل بی‌سیم ZigBee ارائه می‌کند. محصولات این شرکت به خاطر بی‌سیم بودن و عدم نیاز به هزینه‌های جانبی سیم‌کشی، نصب ساده و راحتی دارند و بسیار مقرون به صرفه هستند. در ادامه برخی از تجهیزات خانه هوشمند اورویبو را معرفی می‌کنیم.

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 1. پریز هوشمند اورویبو

پریز هوشمند اورویبو مدل B25EU یکی از پرکاربردترین محصولات خانه هوشمند اورویبو است که قابلیت جابجایی دارد و می‌توانید وسایل برقی متصل به آن را کنترل و نظارت کنید. اگر فراموش کرده‌اید تلویزیون، لپ‌تاپ یا هر وسیله‌ی دیگری که متصل به پریز هوشمند اورویبو است را خاموش کنید به سادگی یک کلیک می‌توانید آنها را از راه دور کنترل کنید. بعلاوه در مواردی که گوشی خود را شب‌ها شارژ می‌کنید و نگران ماندن گوشی در شارژ هستید، پریز هوشمند اورویبو با قابلیت تنظیم تایمر گزینه‌ی خوبی برای شما خواهد بود. استفاده از این پریز هوشمند نیز بسیار ساده است؛ تنها کافی است اپلیکیشن HomeMate را دانلود کرده و به پریز هوشمند اورویبو متصل شوید. به همین سادگی می‌توانید از راه دور وضعیت پریز هوشمند اورویبو را کنترل کنید.
یکی از تجهیزات مهم خانه هوشمند اورویبو، پریز هوشمند اورویبو مدل B25EU می‌باشد.
پریز هوشمند از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی پریز هوشمند اورویبو مدل B25EU

 • نام محصول: پریز هوشمند بی‌سیم اورویبو B25EU (ORVIBO Smart WiFi Socket)
 • ورودی: 100 تا 240 ولت، 10 آمپر، 50 هرتز
 • حداکثر خروجی: 100 تا 240 ولت، 10 آمپر، 50 هرتز
 • استاندارد وایرلس: IEEE 802.11 b/g/n
 • فرکانس: 2.412-2.484 گیگاهرتز
 • نوع رمزگذاری: WEP/TKIP/AES
 • پروتکل امنیتی: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
 • توان مصرفی: کمتر یا مساوی 0.3 وات
 • دمای کارکرد: منفی 10 تا 50 درجه‌ی سانتی‌گراد (14 تا 122 درجه‌ی فارنهایت)
 • دمای نگهداری: منفی 40 تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد (منفی 40 تا 158 درجه‌ی فارنهایت)
 • رطوبت کارکرد: 20 تا 90 درصد

نکات استفاده از پریز هوشمند B25EU

 • این پریز برای استفاده در محیط‌های داخلی ساختمان طراحی و ساخته شده است.
 • دستگاه را در محیط‌های مرطوب و یا در تماس مستقیم با آب قرار ندهید.
 • قبل از اتصال وسایل برقی به این پریز هوشمند از سالم بودن لوازم اطمینان حاصل کنید.
 • برای تمیز کردن سطح پریز هوشمند از دستمال مرطوب استفاده کنید.
 • پیش از اتصال و یا جدا کردن تجهیزات و وسایل برقی به پریز هوشمند، وضعیت کلید روی پریز را به حالت خاموش یا قرمز درآورید.
(به مطلبی که درباره فناوری NFC نوشته‌ایم مراجعه کنید.)

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 2. استیکر هوشمند اورویبو مدل CR11S8UZ

استیکر هوشمند اورویبو یک صفحه‌ی بی‌سیم برای کنترل روشنایی و سایر دستگاه‌ها در خانه است. شما می‌توانید این استیکر هوشمند را در هر جایی که راحت‌تر هستید قرار دهید، برای مثال قرار دادن استیکر هوشمند در ارتفاع پایین برای کودکان و یا در نزدیکی مبل برای دسترسی راحت‌تر گزینه‌های خوبی برای استیکر هوشمند اورویبو هستند. تنها با یک کلیک ساده روی آن می‌توانید تنظیمات از پیش تعیین شده‌ی خود را اجرا کنید؛ پرده‌های هوشمند را ببندید، لامپ‌ها را روشن کنید، موسیقی مورد نظر خود را پلی کنید و از راحتی و آسایش در خانه هوشمند خود لذت ببرید. استیکر هوشمند اورویبو بدون نیاز به سیم‌کشی و سوراخ کردن دیوار است و استفاده از آن نیز ساده، اقتصادی و مقرون به صرفه است. استیکر هوشمند اورویبو را می‌توانید به همراه پریزهای هوشمند، پریزهای وای فای، سنسورها و سایر دستگاه‌های هوشمند استفاده کنید و کنترل تمام تجهیزات هوشمند خانه‌ی خود را به دست بگیرید.
استیکر هوشمند اورویبو، جز تجهبزات اقتصادی و مقرون به صرفه‌ی خانه هوشمند اورویبو است.
استیکر هوشمند اورویبو از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی استیکر هوشمند اورویبو مدل CR11S8UZ

 • مدل محصول: CR11S8UZ
 • ابعاد استیکر هوشمند: 9*66*65 میلی‌متر
 • مدل باتری: CR2032
 • فرکانس کارکرد: 2 گیگاهرتز
 • پروتکل وایرلس: ZigBee HA
 • فاصله‌ی ارتباطی: 30 متر

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 3. تاچ پنل هوشمند MixPad S اورویبو (MixPad S All-in-one Gateway Panel)

از این پنل هوشمند می‌توانید برای کنترل دستگاه‌های هوشمند با روش تعاملی جدید، استفاده کنید. هاب هوشمند دروازه‌ای به سوی سیستم خانه هوشمند، اتصال چندین دستگاه به یکدیگر و ایجاد شبکه‌ی پایدار و ایمن خانگی است. این پنل چهار روش تعاملی مختلف از جمله دکمه، صفحه نمایش لمسی، فرمان صوتی و کنترل از طریق اپلیکیشن را فراهم می‌کند. بعلاوه قوانین کنترل را می‌توانید در فاصله‌های مختلف مانند دور، نزدیگ، متوسط و غیره تنظیم کنید. پنل اورویبو مدل MixPad S بر اساس سیستم عامل قدرتمندی که دارد امکان کنترل روشنایی خانه، پرده‌ها و دیگر وسایل و تجهیزات را روش‌های مختلفی مانند فرمان صوتی، صفحه لمسی، دکمه‌ها و اپلیکیشن، فراهم می‌کند. این پنل هوشمند مجهز به عملکرد "Flash Dog" است که می‌تواند به طور اتوماتیک دستگاه‌های هوشمند جدید در خانه را جستجو و پیدا کند، پیکربندی سریع یک مرحله‌ای شبکه را انجام دهد و دستگاه‌های هوشمند موجود در خانه را با این پنل جفت کند. پنل هوشمند لمسی MixPad S در سه ماژول ارتباطی اصلی با بلوتوث، zigbee3.0 و وای فای عمل می‌کند. این پنل بعلاوه از دسترسی به صدها محصول الکتریکی هوشمند، لوازم خانگی و مبلمان هوشمند نیز پشتیبانی می‌کند. (به مطلبی که درباره مراکز تجاری هوشمند نوشته‌ایم هم سری بزنید.) تاچ پنل هوشمند MixPad S از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی تاچ پنل هوشمند اورویبو مدل MixPad S

 • پردازنده‌ی اصلی: Quad-core ARM Cortex-A35 architecture processor
 • حافظه: 2 گیگابایت RAM و 8 گیگابایت ROM
 • صفحه نمایش: 4 اینچ، رزولوشن 480*480 پیکسل
 • اسپیکر: AAC 1813 speaker
 • میکروفون: میکروفون دو خطی، کاهش نویز، برد تشخیص 7 متری
 • سنسور نور: سنسور نور با قابلیت سازگاری با نور محیطی
 • پشتیبانی از استانداردهای شبکه: بلوتوث، ZigBee 3.0، وای فای
 • قابلیت پشتیبانی از 350 دستگاه
 • منبع تغذیه: 220 ولت

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 4. تاچ پنل خانه هوشمند اورویبو مدل MixPad Mini (MixPad Mini supper smart gateway)

پنل هوشمند لمسی اورویبو مدل MixPad Mini می‌تواند کنترل روشنایی، تهویه‌ها، پرده‌ها و سایر وسایل الکترونیکی خانه را بر عهده بگیرد. این پنل روی دیوار بسیار زیبا و کم جا است و می‌تواند جایگزین سوییچ‌های سنتی و قدیمی باشد. این پنل همچنین یک هاب هوشمند است که می‌تواند عملکرد دستگاه‌های مختلف از جمله ورودی‌های هوشمند، سوییچ‌های هوشمند، پنل‌های تهویه‌ی هوا، پنل‌های موسیقی پس زمینه، بلندگوهای صوتی و غیره را ادغام کند و می‌تواند جایگزین چندین محصول منفرد هوشمند شود. کارکرد این پنل بسیار راحت است، تعامل آن بالاست و هوشمند سازی و اتوماسیون خانه کاملا تحقق یافته و تجربه‌ی جدیدی از زندگی جدید را با خانه هوشمند اورویبو به همراه می‌آورد. پنل هوشمند لمسی اورویبو مدل میکس‌پد مینی را می‌توان به وسیله‌ی کابل و یا به صورت بی‌سیم به مودم وای فای متصل کرد و به این ترتیب کاربر می‌تواند از راه دور کنترل دستگاه‌های متصل به هاب را بر عهده بگیرد. این هاب مرکزی قابلیت اضافه کردن 100 قطعه‌ی هوشمند را دارد و با سیستم عامل قدرتمند آن، امکان کنترل تمام دستگاه‌های هوشمند متصل از طریق صفحه نمایش لمسی، فرمان صوتی و یا اپلیکیشن، وجود دارد. (در مقاله‌ی مراکز تفریحی هوشمند با اجزای تشکیل دهنده و مزایای آن آشنا شوید.) تاچ پنل هوشمند از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی تاچ پنل هوشمند اورویبو مدل MixPad Mini

 • پردازنده: Quad-core ARM Cortex-A35 architecture processor
 • حافظه‌ی دستگاه: 2 گیگابایت RAM و 8 گیگابایت ROM
 • اندازه‌ی صفحه نمایش: 4 اینچ و کیفیت تصویر 480*480 پیکسل
 • اسپیکر: AAC 1813 speakers
 • میکروفون: میکروفون دو خطی، کاهش نویز، برد تشخیص 7 متری
 • سنسور نور: سنسور نور با قابلیت سازگاری با نور محیطی
 • منبع تغذیه: 220 ولت
 • قابلیت پشتیبانی از 350 دستگاه
 • پشتیبانی از استانداردهای شبکه: بلوتوث، ZigBee 3.0، وای فای

قابلیت‌های پنل هوشمند اورویبو مدل میکس‌پد مینی

 • این پنل هوشمند توسط پروتکل بی‌سیم ZigBee کنترل می‌شود.
 • برای هر دکمه می‌توان سناریوهای مختلفی تعیین کرد.
 • صفحه نمایش پنل کاملا لمسی و HD است.
 • پنل مجهز به سنسور داخلی دما و رطوبت
 • قابلیت دریافت و ارائه‌ی فرمان صوتی
 • قابلیت اتصال به دستیار صوتی آمازون اکو، گوگل و آیفون
 • قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث و کنترل از راه دور
 • کنترل محلی قطعات متصل به پنل در صورت قطع اینترنت
( مطلب خانه هوشمند Control4 نیز می‌تواند برایتان مفید واقع شود.)

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 5. تاچ پنل هوشمند اورویبو مدل MixPad C

این سوئیچ هوشمند قادر به کنترل چراغ‌ها و روشنایی خانه، تهویه‌ی هوا، پرده و سایر لوازم خانگی است، ظاهر دیوار را زیبا می‌سازد. پنل هوشمند اورویبو مدل MixPad C دارای وای فای داخلی و بلوتوث است. این پنل با عملکرد Flash-dog می‌تواند به طور اتوماتیک وسایل هوشمند سازگار در خانه را کشف کرده و وضعیت آن را به نمایش بگذارد. با صفحه نمایش تماما لمسی این پنل می‌توان ارتباط تمام دستگاه‌های هوشمند در خانه را کنترل کرد. پنل هوشمند لمسی MixPad C یک رابط گرافیکی جالب را در حالت استاتیک برای بیان دمای هوای روزانه به نمایش می‌گذارد و می‌تواند به شکل یک ساعت سنتی نیز تغییر حالت بدهد؛ به طوری که روی دیوار جلوه‌ای زیبا و دوستانه دارد. صفحه نمایش لمسی LCD این پنل از مواد نسوز ساخته شده و به سنسور نور بسیار حساس مجهز است. تاچ پنل هوشمند مدل MixPad C از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی تاچ پنل هوشمند اورویبو مدل MixPad C

 • پردازنده: Quad-core ARMCortex-A35 architecture processor
 • حافظه‌ی دستگاه: 2 گیگابایت RAM و 8 گیگابایت ROM
 • اندازه‌ی صفحه نمایش: 4 اینچ و کیفیت تصویر 480*480 پیکسل
 • اسپیکر: AAC 1813 speaker
 • میکروفون: میکروفون دو خطی، کاهش نویز
 • سنسور نور: سنسور نور با قابلیت سازگاری با نور محیطی
 • منبع تغذیه: 220 ولت

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 6. ترموستات مدل T10W1 (Central A/C Control Panel)

اگر با هاب هوشمند اورویبو ZigBee کار می‌کنید به راحتی می‌توانید پنل ترموستات هوشمند اورویبو را روی تلفن هوشمند خود کنترل کنید، واحدهای تهویه‌ی مطبوع مرکزی را با اپلیکیشن HomeMate از راه دور کنترل کنید و برای روشن شدن آن پیش از ورود شما به خانه، تایمر تعیین کنید. این ترموستات هوشمند از حالت خنک‌کننده، گرمایش، تهویه و غیره پشتیبانی می‌کند و قادر به تنظیم دما از 10 درجه‌ی سانتی‌گراد تا 30 درجه‌ی سانتی‌گراد است. از ویژگی‌های این ترموستات هوشمند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • محاسبه‌ی دقیق، عملکرد پایدار و بدون هیچگونه تداخل
 • ایمن و قابل اعتماد، قابل استفاده در اداره، هتل، تئاتر، بیمارستان و غیره
 • نصب آسان و راحت؛ پشتیبانی از کنترل با تلفن هوشمند و همینطور کنترل آفلاین
 • پشتیبانی از اکثر مرکز تهویه‌ی هواهای نوع فن کوئل
(پیشنهاد می‌کنیم از مطلب فرودگاه هوشمند نیز دیدن کنید.)

ترموستات هوشمند از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی ترموستات هوشمند اورویبو

 • شماره‌ی مدل: T10W1
 • اندازه‌ی دستگاه: 15*86*86 میلی‌متر
 • فاصله‌ی ارتباطی: کمتر از 200 فوت (60 متر)
 • ولتاژ دستگاه: 100 تا 240 ولت، 50/60 هرتز
 • محدوده‌ی دمایی: 10 تا 30 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • دقت کنترل: ±1℃
 • پروتکل بی‌سیم: ZigBee HA

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 7. دستگیره‌ی در هوشمند اورویبو مدل C1

دستگیره‌ی هوشمند اورویبو می‌تواند انتخابی هوشمند و ایمن برای خانه هوشمند شما باشد. تکنولوژی محافظ پالس الکترومغناطیسی در این دستگیره‌ی در از تداخل الکترومغناطیسی جلوگیری کرده و مانع از بازشدن غیرعادی در می‌شود. این دستگیره‌ی هوشمند اورویبو مجهز به تراشه‌ی کنترل STM32 است که دارای ویژگی‌های غیرقابل نفوذ و غیرقابل جعل است. هر قفل یک کلید و گواهی منحصربفرد دارد تا امنیت داده‌های ارتباطی تضمین شود. سیستم اثر انگشت سوییسی FPC برای شناسایی اثرانگشت افراد در هر گروه سنی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به طور کاملا هوشمندانه‌ای تغییرات اثرانگشت را بدون نیاز به تکرار آن، شناسایی می‌کند. وقتی تعداد دفعات استفاده از سیستم اثر انگشت زیاد شود، متعاقبا سرعت تشخیص آن نیز افزایش می‌یابد. بعلاوه با استفاده از الگوریتم هوشمند کم مصرف، عمر باتری این دستگیره‌ی هوشمند اورویبو بیش از 400 روز است که باعث پایداری سیستم محافظتی آن می‌شود. از دیگر امکانات این دستگیره‌ی در هوشمند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • امنیت بالا
 • مجهز به قفل شب خواب
 • اعلام هشدار در صورت باز ماندن در
 • امکان ایجاد رمز یکبار مصرف برای مهمانان
 • امکان باز کردن دستگیره‌ی هوشمند با استفاده از رمز عبور و یا کارت
 • قابلیت مشاهده‌ی تاریخچه‌ی ورود و خروج
 • قابلیت ادغام با سایر تجهیزات هوشمند اورویبو
 • اعلام هشدار برای صاحبان ملک در صورت ورود افراد با اثر انگشت یا رمز عبور اضطراری
 • امکان باز کردن در با کلید در مواقع اضطراری

دستگیره‌ی در مدل C1 از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی دستگیره‌ی در هوشمند اورویبو

 • نام محصول: دستگیره‌ی در هوشمند اورویبو (ORVIBO Smart Door Lock)
 • مدل: C1
 • اندازه‌ی محصول: 67*70*352 میلی‌متر
 • نوع باتری: 4 باتری قلمی
 • جریان کارکرد: <100 میلی‌آمپر
 • جریان در حالت استندبای: <50 میکروآمپر (عمر باتری تا 400 روز)
 • رابط منبع تغذیه‌ی اضطراری: رابط نوع C
 • منبع تغذی‌ی اضطراری: 5 ولت DC
 • نوع تشخیص اثر انگشت: بیومتریک
 • میزان رد اثر انگشت: کمتر از 0.1%
 • ماژول وایرلس: وای فای
 • هشدار هوشمند: ضدسرقت، بازکردن اضطراری و کمبود باتری
( در مطلب خانه هوشمند Interra با قیمت و تجهیزات این خانه هوشمند آشنا شوید.) مشخصات فنی دستگیره‌ی در خانه هوشمند اورویبو

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 8. دکمه‌ی اضطراری اورویبو مدل SE30

دکمه‌ی اضطراری وسیله‌ای بسیار کاربردی برای هر خانه‌ی هوشمند است. افرادی که در خانه هستند و نیاز به کمک دارند می‌توانند با فشار دادن دکمه‌ی اضطراری اورویبو دیگران را از شرایط اضطراری خود مطلع سازند. برخی حوادث ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که افراد مسن در خانه تنها هستند و شاید پیدا کردن یک تلفن برای درخواست کمک در آن شرایط برایشان دشوار باشد. تنها با فشار دادن یک دکمه، اعضای خانواد زنگ هشدار را دریافت کرده و می‌توانند بلافاصله اقدام کنند. دکمه‌ی اضطراری اورویبو می‌تواند در شرایط اضطراری برای کودکان و افراد مسن و به طور کلی همه‌ی افراد خانواده بسیار کاربردی باشد. دکمه‌ی اضطراری اورویبو مدل SE30 از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی دکمه اضطراری اورویبو SE30

 • نام محصول: دکمه‌ی اضطراری
 • مدل: SE30
 • اندازه: 16*50 میلی‌متر
 • ولتاژ عملکرد: 3 ولت
 • روش شبکه: ZigBee
 • فاصله‌ی ارتباطی: کمتر یا مساوی با 80 متر (در محیط باز)
 • دمای محیط عملکرد: بین منفی 10 تا 55 درجه‌ی سانتی‌گراد

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 9. دوربین وای فای

این دوربین هوشمند یک دوربین امنیتی داخلی است که نه تنها می‌تواند امنیت خانه و خانواده‌ی شما را بیشتر کند بلکه می‌تواند راهی برای نزدیک کردن اعضای خانواده به یکدیگر باشد. این دوربین می‌تواند فضای زیادی را تحت پوشش قرار دهد. بعلاوه با استفاده از این دوربین می‌توانید از کودکان خود نیز محافظت کنید و وضعیت آنها را در خانه بررسی کنید. از ویژگی‌های این دوربین امنیتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • قابلیت اتصال به وای فای
 • کیفیت تصویر بالا (720 پیکسل) و قابلیت ضبط تصاویر
 • قابلیت دید در شب؛ کیفیت تصاویر در شب بسیار بالا
 • قابلیت تشخیص صدا در شب
 • قابلیت ارتباط صوتی و تصویری همزمان برای برقراری ارتباط با محیط
(پیشنهاد می‌کنیم مطلب بهترین شرکت‌های هوشمند سازی در دنیا را نیز مطالعه کنید.)

دوربین وای فای از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی دوربین وای فای هوشمند اورویبو

 • نام محصول: دوربین وای فای هوشمند (Smart WiFi Camera)
 • مدل تراشه: Hi3518E V200
 • ورودی: 5 ولت، 1 آمپر
 • اندازه‌ی دوربین: 125*68*68 میلی‌متر
 • لنز دوربین: 113 درجه
 • دید در شب: فیلتر نوری دید در شب به طور اتوماتیک روشن می‌شود.
 • رزولوشن: 720 پیکسل

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 10. دوربین گردان هوشمند اورویبو مدل SC32PT

دوربین گردان هوشمند اورویبو با قابلیت کنترل، چرخش و زوم کردن از راه دور یکی از تجهیزات اوروبیو برای هوشمند سازی خانه‌های شماست. با نصب این دوربین در خانه و دانلود اپلیکیشن HomeMate روی تلفن هوشمند خود می‌توانید وضعیت خانه‌ی خود را زیر نظر داشته باشید. این دوربین قابلیت دید در شب و در محیط‌های کم نور نیز دارد. وقتی یک حرکت غیرعادی در خانه تشخیص داده شود، دوربین به طور خودکار تصویر متحرک را ضبط می‌کند و فیلم را فورا در فضای ذخیره‌سازی ابری، بارگذاری می‌کند. به طور همزمان نیز یک آلارم هشدار برای مالک ارسال می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این دوربین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • قابلیت دید در شب و تنظیم نور
 • قابلیت مشاهده‌ی تصاویر به صورت آنلاین و ضبط تصاویر روی کارت حافظه
 • قالبیت شنیدن صدای محیط
 • امکان برقراری مکالمه‌ی دو طرفه
 • تشخیص هر گونه حرکت در محیط و ضبط کردن آن به صورت خودکار
 • قابل نصب روی دیوار یا سقف

دوربین گردان هوشمند مدل SC32PT از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی دوربین گردان هوشمند اورویبو

 • برند: اورویبو
 • نام محصول: دوربین گردان هوشمند (SC32PT)
 • فاصله‌ی کانونی: 3.6 میلی‌متر
 • درجه‌ی چرخش لنز: 355 درجه افقی، 75 درجه عمودی
 • تبدیل روز و شب: اتوماتیک
 • جبران نور پس زمینه: اتوماتیک
 • زاویه‌ی لنز: بین 125 تا 130 درجه
 • حداکثر اندازه‌ی تصویر: 1080*1920 پیکسل
 • امکان مکالمه‌ی دو طرفه
 • پشتیبانی از کارت حافظه: حداکثر تا 128 گیگابایت
 • مصرف انرژی: کمتر از 5 وات
(پس از این مطلب سری هم به لیست تجهیزات و قیمت خانه هوشمند آکووکس بزنید.)
دوربین گردان خانه هوشمند اورویبو قابلیت چرخش و زوم از راه دور را دارد.

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 11. رله‌ی چند منظوره‌ی ZigBee

رله‌ی چند منظوره‌ی ZigBee برای کنترل موتور ریل پرده، پنجره‌های الکتریکی، در گاراژ و دستگاه‌های آبیاری باغ‌ها طراحی شده است. این رله با هاب ZigBee ارتباط برقرار می‌کند و سیگنال‌های کنترل ZigBee را دریافت می‌کند. کاربران با استفاده از این رله‌ی چندمنظوره می‌توانند پرده‌های برقی هوشمند، پنجره‌های الکتریکی و در گاراژ را باز یا بسته کنند و دستگاه‌های آبیاری باغ را کنترل کنند؛ تنها کافی است برنامه‌ی HomeMate را روی گوشی هوشمند خود داشته باشند.

ویژگی‌های رله‌ی چند منظوره‌ی ZigBee

 • سه حالت عملکرد: حالت ولتاژ بالا، حالت ولتاژ کم و حالت رله‌ی برق
 • تکنولوژی شبکه‌ی خودکار ZigBee، بدون نیز به جفت کردن کدها، با استفاده‌ی آسان
 • عملکرد حافظه در حالت خاموش. با قطع برق دیگر نیازی به دسترسی دوباره به شبکه‌ی زیگبی نیست.
 • شبکه‌ی توری. انتقال داده‌ها در مسافت‌های طولانی با عبور داده‌ها از شبکه‌ی توری دستگاه‌های میانجی برای رسیدن به دستگاه‌های دورتر؛ در نتیجه یک شبکه‌ی زیگبی پایدار و قابل اعتماد ایجاد می‌شود.

رله‌ی چند منظوره‌ی ZigBee از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی رله‌ی چند منظوره‌ی زیگبی

 • شماره‌ی مدل: RL804QZB
 • اندازه: 23*70*70 میلی‌متر
 • برق مصرفی: 100 ولت تا 240 ولت
 • حداکثر جریان بار: 5 آمپر
 • فرکانس وایرلس: 2.4 گیگاهرتز
 • پروتکل: ZigBee HA
 • حالت شبکه: شبکه‌ی خودکار زیگبی
 • دمای محیط نصب: منفی 20 تا 60 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • رطوبت محیط نصب: کمتر از 80 درصد

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 12. رله‌ی RGB زیگبی

این رله‌ی زیگبی از برند اورویبو برای کنترل چراغ‌های نواری RGB و پنل نوری RGB طراحی و ساخته شده است. کاربران با استفاده از رله‌ی RGB زیگبی می‌توانند رنگ و روشنایی نورهای RGB را با اپلیکیشن HomeMate  روی گوشی هوشمند خود، تغییر دهند.

ویژگی‌های رله‌ی RGB زیگبی

 • استفاده از تکنولوژی شبکه‌ی اتوماتیک ZigBee، بدون نیز به جفت کردن کدها، با استفاده‌ی آسان
 • سازگار با اکثر چراغ‌های نواری و پنل‌های نوری موجود در بازار
 • پشتیبانی از 16 میلیون رنگ
 • عملکرد حافظه در حالت خاموش. با قطع برق دیگر نیازی به دسترسی دوباره به شبکه‌ی زیگبی نیست.
 • شبکه‌ی توری. انتقال داده‌ها در مسافت‌های طولانی با عبور داده‌ها از شبکه‌ی توری دستگاه‌های میانجی برای رسیدن به دستگاه‌های دورتر؛ در نتیجه یک شبکه‌ی زیگبی پایدار و قابل اعتماد ایجاد می‌شود.

رله‌ی RGB زیگبی از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی رله‌ی RGB

 • شماره‌ی مدل: RL804CZB
 • اندازه: 23*70*70 میلی‌متر
 • برق مصرفی: DC12V&DC24V
 • حداکثر جریان بار: 20 آمپر
 • فرکانس وایرلس: 2.4 گیگاهرتز
 • پروتکل: ZigBee HA
 • حالت شبکه: شبکه‌ی خودکار زیگبی
 • دمای محیط نصب: منفی 20 تا 60 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • رطوبت محیط نصب: کمتر از 80 درصد

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 13. ریموت کنترل اورویبو مدل ALLONE (ALLONE PRO RF SMART HUB)

ریموت کنترل هوشمند اورویبو انتخابی هوشمندانه برای خانه‌های مدرن و مدیریت تجهیزات هوشمند است و تنها با استفاده از گوشی هوشمند خود می‌توانید کنترل تمامی لوازم و تجهیزات الکترونیکی را در دست داشته باشید. این ریموت کنترل قابلیت مختلف از برندهای متفاوت را دارد و تجهیزات متعدد از مارک‌های مختلف را به یکدیگر متصل کرده و خانه هوشمند راحت‌تری را برای شما فراهم می‌کند. این ریموت کنترل هوشمند اورویبو کنترل محصولاتی از جمله پرده‌های هوشمند، روشنایی، آویز لباس و غیره را پشتیبانی می‌کند. ( در وبلاگ اسمارتیک مقاله‌ای در خصوص خانه هوشمند ILUXUS نیز نوشته‌ایم.)

ریموت کنترل خانه هوشمند اورویبو مدل ALLONE (ALLONE PRO RF SMART HUB)

ویژگی‌های ریموت کنترل هوشمند اورویبو مدل ALLONE

 • تحت پروتکل زیگبی (ZigBee)
 • پشتیبانی از وای فای
 • نصب، کنترل و تنظیمات آسان و کاربرپسند
 • عملکرد پایدار و قابل اطمینان
 • امکان نصب سقفی، دیواری یا قرار دادن روی میز
 • اتصال به گوشی‌های اندرویدی یا iOS

مشخصات فنی ریموت کنترل هوشمند اورویبو مدل ALLONE

 • اندازه‌ی دستگاه: 31*110*110 میلی‌متر
 • وزن: 3±185گرم
 • دمای کاری: بین -20 تا 55 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • توان ورودی: 5 ولت
 • مصرف برق در حالت استندبای: کمتر از 0.5 وات
ریموت کنترل هوشمند اورویبو، از تجهیزات مورد نیاز خانه هوشمند است.

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 14. سنسور حرکتی خانه هوشمند اورویبو

با استفاده از سنسور حرکتی اورویبو می‌تواند خانه‌ی هوشمند خود را ایجاد کنید. نصب این سنسور حرکتی ساده است و هیچگونه نیازی به برق ندارد. این سنسور مبتنی بر پروتکل‌های ZigBee است و وظیفه‌ی اصلی آن تشخیص حرکات در یک خانه‌ی هوشمند است. برای مثال از این سنسور حرکتی می‌توان برای روشن کردن اتوماتیک چراغ‌ها هنگام حرکت استفاده کرد. بعلاوه این سنسور می‌تواند تمامی حرکات مشکوک در خانه را نیز شناسایی کند. همانطور که گفتیم این سنسور حرکتی از تکنولوژی ارتباطی بی‌سیم زیگبی استفاده می‌کند و کاملا قابل اعتماد و پایدار است. با استفاده از اپلیکیشن HomeMate می‌توانید از راه دور هر گونه حرکت مشکوک در خانه‌ی خود را شناسایی کنید. این سنسور قابلیت همگام‌سازی با سایر دستگاه‌های زیگبی را دارد و می‌تواند با تشخیص حرکت، چراغ‌ها را روشن کند. باتری این سنسور حرکتی بسیار کم مصرف است و تا بیش از یک سال دوام خواهد داشت.

سنسور حرکتی از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی سنسور حرکتی اورویبو

 • مدل: SN10ZW-1CO
 • منبع تغذیه: 2 باتری قلمی
 • جریان در حالت استندبای: ≤50 میکروآمپر
 • جریان در حالت آلارم: ≤250میلی‌آمپر
 • پروتکل ارتباطی: ZigBee HA
 • استاندارد بی‌سیم: IEEE 802.15.4
 • فرکانس وایرلس: 2.4 گیگاهرتز
 • سرعت ارتباط: 250 کیلوبایت در هر ثانیه
 • قدرت انتقال: ≤4.5dBm
 • حساسیت دریافت‌کننده: ≥ -90dBm
 • دامنه‌ی تشخیص: ±70 درجه عمودی، ±120 افقی
 • فاصله‌ی ارتباطی: 80 متر در محیط باز
 • دمای محیط کار: -10 – 50 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • رطوبت محیط کار: 10% - 90% RH
(به مطلب پروتکل‌های خانه هوشمند رجوع کنید.)

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 15. سنسور در و پنجره‌

سنسور در و پنجره‌ی اورویبو سازگار با سیستم اتوماسیون‌سازی خانه است تا خانه‌ی شما را به یک خانه‌ی هوشمند مبدل کند. هر وسیله‌ای را می‌توانید به سنسور متصل کنید تا کنترل خانه‌ی خود را در دست بگیرید و به این ترتیب در زمان خود صرفه‌جویی کنید. در صورت دسترسی کودکان به مناطق غیرمجاز و یا ورود غیرمنتظره‎‌ی سارقین، این سنسور شما را مطلع خواهد ساخت. برای این کار می‌توانید سنسور حرکتی و سنسور در و پنجره‌ی اورویبو را با دوربین‌ اورویبو برای محافظت از خانه‌ی خود اسفاده کنید. این سنسور در و پنجره‌ی اورویبو را می‌توانید به سادگی خودتان نصب کنید. این دستگاه شامل سنسور و آهنربا است سنسور و آهنربا روی در یا پنجره و قاب نصب می‌شود؛ وقتی این دو بخش با یکدیگر نیستند یک هشدار ایجاد می‌شود. سنسور در و پنجره‌ی اورویبو را می‌توان روی در یخچال، در اتاق، گاراژ، پنجره‌ها و غیره نصب کرد.

سنسور در و پنجره‌ی خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی سنسور در و پنجره‌ی اورویبو

 • نام محصول: سنسور در و پنجره
 • منبع تغذیه: CR2032 button battery
 • جنس بدنه: PC+ABS
 • دمای محیط کار: -10 – 50 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • فرکانس بی‌سیم: 2 گیگاهرتز
 • استاندارد بی‌سیم: IEEE 802.15.4
 • ابعاد فرستنده: 11.7*30.3*61.5 میلی‌متر
 • ابعاد آهنربا: 7.9*10.9*44.8 میلی‌متر
 • پروتکل ارتباطی: ZigBee HA

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 16. سنسور دما و رطوبت

سنسور دما و رطوبت هوشمند اورویبو درجه حرارت و میزان رطوبت هوا را در لحظه مشخص کرده و می‌تواند اطلاعات آن را روی گوشی هوشمند شما نمایش دهد. برای تنظیم خودکار دمای هوا می‌توانید این دستگاه را به سیستم گرمایش و تهویه‌ی هوا متصل کنید. شما می‌توانید این سنسور را با لوازم خانگی خود مرتبط کنید تا تا محیط را با توجه به تشخیص شرایط، تنظیم کنید. برای مثال، اگر سنسور تشخیص دهد رطوبت هوا کمتر از حد مناسب است، دستگاه بخور به صورت اتوماتیک روشن می‌شود. بعلاوه می‌توانید این سنسور را در اتاق خواب قرار دهید و سیستم تهویه‌ی هوا را در یک دمای مناسب تنظیم کنید و هوای داخلی مطبوع‌تری ایجاد کنید.

سنسور دما و رطوبت خانه هوشمند اورویبو

ویژگی‌های سنسور دما و رطوبت هوشمند ORVIBO

 • اندازه‌گیری دما و رطوبت محیط در لحظه
 • دارای نمایشگر LED دیجیتالی
 • مصرف انرژی پایین
 • اعلام هشدار در صورت ضعیف بودن باتری
 • نصب آسان

مشخصات فنی سنسور دما و رطوبت هوشمند اورویبو

 • نام محصول: سنسور دما و رطوبت
 • مدل: ST30
 • ولتاژ عملکرد: 3 ولت (باتری نیم قلمی)
 • جریان در حالت استندبای: ≤30 میکروآمپر
 • جریان در حالت عملکرد: ≤30 میلی‌آمپر
 • روش شبکه: Zigbee
 • فاصله‌ی شبکه‌ی وایرلس: حداکثر 80 متر (در محیط باز)
 • دمای محیط کارکرد: -10  تا + 55 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • محل نصب: روی دیوار یا میز

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 17. سنسور دود

یکی از خطراتی که تهدیدکننده‌ی سلامت جان و مال مردم است، آتش‌سوزی است. سالانه آتش‌سوزی‌های زیادی در سراسر دنیا اتفاق می‌افتد که خسارت‌های جانی و مالی زیادی را به همراه دارد. با نصب سنسور دود هوشمند اورویبو می‌توان از انتشار دود و آتش‌سوزی‌ها جلوگیری به عمل آورد. این سنسور با ردیابی دود از خطرات احتمالی جلوگیری می‌کند. با تشخیص وجود هر گونه دود در خانه، این سنسور پیام را از طریق تلفن هوشمند به شما اطلاع می‌دهد و از راه دور به شما اعلام می‌کند که اقدامات لازم را انجام دهید. این سنسور دود هوشمند بعلاوه به محض تشخیص دود و خطر آتش‌سوزی، با روشن کردن فلاشر قرمز چشمک‌زن و آلارم با بلندی صدای 85 دسی‌بل، فورا افراد حاضر در خانه را از وجود خطر مطلع می‌سازد. با استفاده از اپلیکیشن HomeMate می‌توانید وضعیت خانه‌ی خود را در هر لحظه از راه دور و هر کجا که هستید بررسی کنید و برای جلوگیری از حادثه، اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید. (از مطلب خانه هوشمند ABB نیز بازدید کنید.)
سنسور دود خانه هوشمند اورویبو احتمال وقوع حریق در خانه هوشمند شما را کاهش می‌دهد.
سنسور دود خانه هوشمند اورویبو

ویژگی‌های سنسور دود هوشمند اورویبو

 • قابلیت قطع صدای آژیر از راه دور
 • مصرف باتری کم
 • طراحی ظریف و زیبا
 • مصرف برق کم

مشخصات فنی سنسور دود هوشمند اورویبو

 • نام محصول: سنسور دود هوشمند (Smart Smoke Sensor)
 • مدل: SF30
 • ولتاژ عملکرد: 3 ولت
 • جریان در حالت استندبای: کمتر از 6 میکروآمپر
 • جریان د رحالت هشدار: کمتر از 30 میلی‌آمپر
 • روش شبکه: ZigBee
 • دمای محیط عملکرد: -10 تا + 55 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • رطوبت محیط: حداکثر 95% RH
 • روش نصب: سقفی

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 18. سنسور هوشمند گازهای قابل احتراق برند خانه هوشمند اورویبو

مسمومیت با گاز یکی دیگر از خطراتی است که می‌تواند تهدیدکننده‌ی جان انسان‌ها باشد. بعلاوه برخی از گازها با خطر احتراق و انفجار همراه هستند و می‌توانند خسارت‌های جانی و مالی جبران‌ناپذیری با خود به همراه داشته باشند. با نصب سنسور هوشمند گازهای قابل احتراق خانه هوشمند اورویبو می‌توان از این خطرات پیشگیری کرد. وقتی غلظت گازهای قابل احتراق بیش از حد معمول باشد با صدای بلند اعلام هشدار می‌دهد و پیام را از طریق برنامه‌ی تلفن همراه برای شما ارسال می‌کند. هشدار با صدای بلند 75 دسی‌بل و ارسال پیام فوری از طریق اپلیکیشن به افراد اعلام می‌کند که اقدامات لازم را انجام دهند. شما با استفاده از اپلیکیشن HomeMate می‌توانید وضعیت هر لحظه‌ی سنسور هوشمند گازهای قابل احتراق اورویبو را بررسی کنید و دیگر نیازی نیست نگران فراموش کردن خاموشی اجاق گاز خود باشید!
با استفاده از سنسور گازهای قابل احتراق خانه هوشمند اوروریبو، از امنیت خانه هوشمند خود اطمینان خاطر پیدا خواهید کرد.
سنسور گازهای قابل احتراق خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی سنسور هوشمند گاز قابل احتراق اورویبو

 • نام محصول: سنسور هوشمند گاز قابل احتراق (Smart Combustible Gas Sensor)
 • مدل: SG30
 • گاز قابل تشخیص: گاز طبیعی (متان)
 • ولتاژ عملکرد: 110 تا 220 ولت
 • حالت هشدار: هشدار صوتی و نوری (صدای 72 دسی‌بل)
 • روش شبکه: ZigBee
 • فاصله‌ی عملکرد وایرلس: 80 متر در محیط‌های باز
 • دمای محیط کار: -10تا + 55 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • رطوبت محیطی: حداکثر 95% RH
(از مطلب خانه هوشمند وایرلس یا بیسیم نیز بازدید کنید.)

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 19. سنسور هوشمند گاز CO (مونوکسیدکربن)

سنسور هوشمند گاز Co خانه هوشمند اورویبو محصولی بسیار کارآمد برای تشخیص سطح گاز مونوکسیدکربن در خانه است. این سنسور به وجود گاز مونوکسیدکربن در هوا حساسیت نشان داده و می‌تواند از مسمومیت با این گاز جلوگیری کند. این سنسور وقتی که غلظت گاز مونوکسیدکربن در هوا را بیش از میزان طبیعی شناسایی کند، با هشدار نوری و صوتی 85 دسی‌بل و همینطور ارسال پیام از طریق اپلیکیشن افراد را از وجود خطر مطلع می‌سازد. با استفاده از اپلیکیشن HomeMate می‌توانید در هر لحظه وضعیت سنسور را تحت نظر داشته باشید و در صورتی که سنسور، وضعیت گاز مونوکسیدکربن را غیرنرمال تشخیص دهد با ارسال پیام فوری شما را مطلع می‌سازد. سنسور هوشمند گاز CO خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی سنسور هوشمند گاز اورویبو

 • نام محصول: سنسور هوشمند گاز مونوکسیدکربن (Smart CO Sensor)
 • ولتاژ عملکرد: باتری لیتیومی 3 ولتی
 • جریان در حالت استندبای: ≤20 میکروآمپر
 • جریان در حالت هشدار: ≤60 میلی‌آمپر
 • صدای آلارم هشدار: 85 درسی‌بل
 • روش شبکه: شبکه‌ی اتوماتیک ZigBee
 • دمای محیط عملکرد: -10℃-50℃
 • رطوبت محیط عملکرد: حداکثر 95%RH

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 20. سنسور نشتی آب خانه هوشمند اورویبو

سنسور نشتی آب خانه هوشمند اورویبو به نشتی آب حساس است و زمانی که نشتی آب، سرریز شدن آب و تغییر سطح آب اتفاق می‌افتد این سنسور با اطلاع دادن به شما از خسارت و آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند. اگر به هر دلیلی فراموش کردید شیر آب را ببندید و یا نشت غیرمنتظره‌ی آب اتفاق بیفتد به سادگی با یک پیام از آن مطلع خواهید شد. بعلاوه یکی دیگر از ویژگی‌های این سنسور این است که در صورت شناسایی بارش باران، به صورت اتوماتیک پنجره‌ها را می‌بندد. برای این کار لازم است سنسور نشتی آب را نزدیک پنجره قرار دهید تا بارش باران را تشخیص دهد. این سنسور را با دستگاه کنترل کننده‌ی پنجره متصل کنید تا در صورت بارش باران شدید، پنجره را به صورت اتوماتیک ببندد. (اگر می‌خواهید درباره هتل هوشمند اطلاعاتی بدست آورید، سری به این مطلب بزنید.) سنسور نشتی آب خانه هوشمند اورویبو

مشخصات فنی سنسور نشتی آب اورویبو

 • نام محصول: سنسور هوشمند نشتی آب (Smart Water Leakage Sensor)
 • مدل: SW30
 • ولتاژ عملکرد: 3 ولت
 • جریان در حالت استندبای: < 10 میکروآمپر
 • جریان در حلت هشدار: < 30 میلی‌آمپر
 • روش شبکه: ZigBee
 • فاصله‌ی شبکه‌ی وایرلس: ≤80 متر (در محیط باز)
 • روش تشخیص: سنسور آب
 • روش نصب: قرار دادن مستقیم در محل مورد آزمایش

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 21. سوییچ‌های سری آرورا (AURORA)

سوییچ‌های هوشمند اورویبو با پنل شیشه‌ای زیبا و قاب فلزی، تجربه‌ی تعامل کاملا جدیدی را با کنترل لمسی حساس خود به کاربران ارائه می‌دهد. این سوییچ‌ها با کنترل از راه دور راحت، کنترل روشنایی و بررسی وضعیت را از طریق اپلیکیشن HomeMate انجام می‌دهند و زندگی شما را آسان و هوشمند می‌سازند. پیش از خواب می‌توانید با یک کلیک لامپ‌ها را خاموش کنید. با اتصال سوییچ‌ها به سنسور حرکتی، با حرکت شما لامپ‌ها روشن خواهند شد. بعلاوه می‌توانید رنگ روشنایی را هر زمان که بخواهید به سلیقه‌ی خود تغییر دهید.
سوییچ های هوشمند آرورا از سری تجهیزات خانه هوشمند اورویبو می‌باشد.

سوییچ‌های سری آرورا (AURORA) خانه هوشمند اورویبو

ویژگی‌های سوییچ‌های هوشمند اورویبو

 • لمسی بسیار حساس و بدون هیچگونه تاخیر
 • دارای مکانیسم حفاظتی فوق‌العاده بالا
 • نشانگر نور پس زمینه
 • طراحی زیبا

مشخصات فنی سوییچ‌های هوشمند اورویبو سری آرورا

 • نام محصول: سوییچ‌های هوشمند – سری آرورا (SMART SWITCHES - AURORA SERIES)
 • مدل: T20W1Z، T20W2Z، T20W3Z، T21W1Z و T21W2Z
 • اندازه: 86*90*38 میلی‌متر
 • ولتاژ ورودی: 250V~,50/60Hz
 • دمای محیط عملکرد: -20℃~60℃
 • رطوبت محیط عملکرد: ≤80%RH
 • پروتکل: ZigBee HA
 • فرکانس وایرلس: 2.4 گیگاهرتز

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 22. کلیدهای هوشمند پلاتین اورویبو (Platinum Smart Switches)

کلید هوشمند پلاتین خانه هوشمند اورویبو از سری کلیدهای هوشمند بی‌سیم زیگبی است که شامل دکمه‌ی خاموش و روشن (کلیدهای یک پل، دو پل و سه پل)، دکمه‌ی تنظیم نور، سوییچ صحنه و کلید پرده می‌شود. با اتصال این کلیدهای هوشمند به هاب زیگبی از طریق شبکه‌ی زیگبی و اتصال با سایر دستگاه‌های زیگبی می‌توان از این کلیدهای هوشمند در خانه هوشمند اورویبو استفاده کرد. از هر کجا که هستید، تنها با یک کلیک ساده در اپلیکیشن HomeMate در گوشی هوشمند یا تبلت خود، می‌توانید لامپ‌های خانه را خاموش یا روشن کنید. کلیدهای پلاتین خانه هوشمند اورویبو (Platinum Smart Switches)

ویژگی‌های کلیدهای هوشمند پلاتین اورویبو

 • امکان کنترل از راه دور: خاموش و روشن کردن روشنایی‌های خانه و بررسی وضعیت کلیدهای متصل به وای فای از راه دور و با استفاده از اپلیکیشن HomeMate
 • کنترل برنامه: با استفاده از اپلیکیشن HomeMate می‌توانید روشنایی خانه را خاموش یا روشن کنید و برای روشن و خاموش شدن آنها تایمر قرار دهید.
 • این کلی هوشمند با مینی هاب اورویبو و اپلیکیشن HomeMate کار می‌کند و کنترل خانه هوشمند را آسان می‌سازد.
 • کلیدهای هوشمند اورویبو را می‌توانید با سایر دستگاه‌های هوشمند اورویبو از جمله سنسور حرکتی مرتبط کنید تا هنگام عبور افراد به صورت خودکار چراغ‌ها را روشن کند.
 • کلیدهای هوشمند پلاتینی اورویبو برای محیط داخلی مانند خانه، ادارات و هتل‌ها طراحی شده‌اند.
(مطالعه خانه هوشمند اشنایدر را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم.)

مشخصات فنی کلیدهای هوشمند پلاتین اورویبو

 • اندازه: 35*86*90 میلی‌متر
 • رنگ: سفید و نقره‌ای
 • منبع تغذیه: منبع تغذیه‌ی تک خطی AC100-240V
 • جریان بار: حداکثر 700 وات، حداقل 100 وات
 • قدرت انتقال: 4dBm
 • استاندارد امواج بی‌سیم: IEEE 802.15.4
 • فرکانس امواج بی‌سیم: 2.4 گیگاهرتز
 • دمای محیط عملکرد: منفی 20 تا 60 درجه‌ی سانتی‌گراد (منفی 4 تا 140 درجه‌ی فارنهایت)
 • رطوبت محیط عملکرد: حداکثر 80%
 • پروتکل امنیتی: AES-128 bit dynamic key encryption

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 23. هاب هوشمند زیگبی (ZigBee Smart Hub)

از طریق هاب هوشمند زیگبی و اتصال آن به اینترنت می‌توانید شبکه‌ی هوشمند خانه‌ی خود را ایجاد کنید. این هاب هوشمند به شما امکان می‌دهد بیش از صد دستگاه متفاوت را که از خروجی‌ها، کلیدها، دیمرها (تنظیم‌کننده‌ی نور)، لامپ‌ها و محصولات امنیتی زیگبی استفاده می‌کنند، کنترل و نظارت کنید و حداکثر بهره‌وری را از آنها داشته باشید. زیگبی رابط بی‌سیمی است که دستگاه‌های مختلف از آن برای اتصال به یکدیگر استفاده می‌کنند. زیگبی از قدرت شبکه برای اتصال همه‌ی دستگاه‌ها استفاده می‌کند. به این ترتیب اگر یکی از محصولات از کار بیفتد، سایر محصولات بدون وقفه به ارتباط خود ادامه می‌دهند. هاب هوشمند زیگبی دستگاه‌های ZigBee و شبکه‌ی خودکار را به صورت اتوماتیک جستجو می‌کند. این هاب با بهره‌مندی از تکنولوژی اتصال ساده‌ی خانه هوشمند اورویبو، می‌تواند به صورت اتوماتیک سایر دستگاه‌های زیگبی را جستجو کند و بدون هیچ تنظیمات شبکه‌ی خاص یا بدون نیاز به هیچ گونه کد، آنها را به شبکه‌ی زیگبی متصل می‌کند.
هاب زیگبی خانه هوشمند اورویبو پایدار و قابل اعتماد است.
هاب هوشمند زیگبی (ZigBee Smart Hub) از جمله تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

ویژگی‌های هاب هوشمند زیگبی

 • هاب هوشمند زیگبی از بازخورد دو طرفه‌ی فوری پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند وضعیت روشنایی‌ها، پرده‌ها، پنجره‌ها، درها و سنسورها را در هر لحظه چک کنند.
 • این هاب هوشمند از کنترل محلی و از راه دور روشنایی، تهویه مطبوع، تلویزیون، پرده‌ها، صفحه نمایش و سایر لوازم خانگی پشتیبانی می‌کند.
 • این هاب هوشمند دارای سخت‌افزار و پردازش و حافظه‌ای قوی است.
 • امکان اتصال به 100 دستگاه زیگبی

مشخصات فنی هاب هوشمند زیگبی

 • شماره‌ی مدل: VS10ZW
 • اندازه: 88*90*27 میلی‌متر
 • منبع تغذیه: 5V/1A
 • پروتکل ارتباطی: ZigBee HA
 • حالت شبکه: ZigBee automatic networking
 • استاندارد وایرلس: IEEE 802.15.4
 • فرکانس عملکرد: 2.4 گیگاهرتز
 • رمزگذاری: AES128
 • سرعت اتصال: 250 کیلوبایت بر ثانیه
 • قدرت انتقال وایرلس: ≤18dBm
 • حساسیت دریافت وایرلس: ≥-90dBm

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 24. ماژول سنسور اورویبو مدل CD10ZW

ماژول سنسور اورویبو برای کنترل سرویس پخش تهویه‌ی هوای مرکزی با تبدیل سیگنال کنترل زیگبی به سیگنال RS485 طراحی شده است. این ماژول هوشمند اورویبو دسترسی به سیستم تهویه‌ی مطبوع مرکزی را به سیستم خانه هوشمند HomeMate می‌دهد و کاربر می‌تواند از طریق اپلیکیشن HomeMate کنترل از راه دور، کنترل تایمر، کنترل صحنه‌ها و ارتباط آنها را مدیریت کند. این سنسور دسترسی کاربر به سنسورهایی از برندهای دیگر را نیز امکان‌پذیر می‌سازد و می‌توان وضعیت سنسورهای گازی، دودی و غیره را با استفاده از این سنسور و اپلیکیشن HomeMate مشاهده کرد. این ماژول سنسور اورویبو قابلیت اتصال به سه سنسور متفاوت را دارد و با اتصال آن به سنسورهای دودی و گازی، در صورت نشت گاز و یا وجود دود در محیط، پیغام خطر برای شما نمایش داده می‌شود. این ماژول به هاب مرکزی اورویبو متصل می‌شود و با اتصال سنسورها به آن، روی برنامه‌ی HomeMate می‌توانید آن را مشاهده کنید. ماژول سنسور خانه هوشمند اورویبو مدل CD10ZW

مشخصات فنی ماژول سنسور اورویبو

 • نام محصول: VRV A/C Access Module
 • مدل محصول: CD10ZW
 • نتبع تغذیه: 100 تا 240 ولت، 50/60 هرتز
 • پروتکل: ZigBee HA
 • دمای محل عملکرد: منفی 20 تا 60 درجه‌ی سانتی‌گراد
 • اندازه‌ی محصول: 23*70*70 میلی‌متر
 • فرکانس بسامد: 2.4 گیگاهرتز
 • رطوبت محل عملکرد: حداکثر 80%

تجهیزات خانه هوشمند اورویبو: 25. موتور پرده هوشمند مدل W40CZ

هوشمند سازی پرده‌های خانه می‌تواند برای راحتی و آسایش ساکنین بسیار مناسب باشد. با استفاده از پرده‌های هوشمند دیگر نیازی به باز و بسته کردن دستی پرده‌های بزرگ و سنگین نیست. موتور پرده هوشمند اورویبو، قابلیت برنامه‌ریزی روزانه دارد. رله‌ی زیگبی در این موتور امکان اتصال آن به وای فای و مدیریت آنلاین آن را فراهم می‌سازد. این موتور بعلاوه قابلیت کنترل کردن از طریق فرمان صوتی نیز دارد. موتور پرده هوشمند اورویبو را می‌توان به سایر کلیدهای هوشمند پرده متصل کرد و یا آن را از طریق اپلیکیشن HomeMate از راه دور کنترل کرد. این موتور برای راه‌اندازی نیاز به هاب مرکزی اورویبو دارد.
موتور پرده هوشمند اورویبو به عنوان دستگاهی در خانه هوشمند اورویبو قابل استفاده است.
موتور پرده خانه هوشمند اورویبو مدل W40CZ

ویژگی‌های موتور پرده هوشمند اورویبو

 • صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کنترل راحت پرده‌های خانه
 • امکان باز و بسته کردن پرده‌ها با فرمان صوتی؛ سازگار با آمازون الکسا و دستیار گوگل
 • کنترل ساده‌ی پرده‌ها از طریق اپلیکیشن
 • پرده را به آرامی پایین بکشید، موتور پرده به صورت خودکار فعال می‌شود.
 • تشخیص هوشمند موانع؛ اگر در حین باز و بسته شدن پرده انسداد وجود داشته باشد، پرده متوقف می شود. این ویژگی برای محافظت از موتور پرده و افزایش طول عمر آن طراحی شده است.
 • قابلیت تحمل وزن تا 50 کیلوگرم
 • عملکرد ساده و بدون سروصدا

مشخصات فنی پرده هوشمند اورویبو

 • نام محصول: Smart Curtain Motor
 • مدل محصول: W40CZ
 • اندازه: 293*78*45
 • پروتکل ارتباطی: 92MHz,Zigbee 2.4G
 • ولتاژ ورودی: 100 تا 240 ولت

جدیدترین لیست قیمت تجهیزات خانه هوشمند اورویبو

محصولات خانه هوشمند اورویبو محصولاتی باکیفیت و مدرن هستند که می‌توانید با آنها خانه‌ی هوشمند خود را ایجاد کنید. مرکز هوشمند سازی آرات به عنوان نماینده‌ی اصلی فروش تجهیزات خانه هوشمند اورویبو این محصولات را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می‌کند. اگرچه قیمت این محصولات چینی دستخوش تغییرات زیادی است اما مرکز هوشمند سازی آرات تلاش کرده است، لیست قیمت تجهیزات خانه هوشمند اورویبو را با قیمت‌هایی مقرون به صرفه ارائه کند. شما می‌توانید قیمت این تجهیزات را در صفحه‌ی کاتالوگ محصولات اورویبو مشاهده کنید.

خرید تجهیزات خانه هوشمند اورویبو از مرکز هوشمند سازی آرات

امیدواریم که این مطلب حسابی به کارتان آمده باشد و توانسته باشیم با معرفی انواع توانمندی‌ها و تجهیزات برند هوشمند سازی اورویبو ابعاد خدمات رسانی این برند پرآوازه را به شما توضیح داده باشیم. چنانچه برای تامین تجهیزات هوشمند سازی و یا اجرای پروژه‌های هوشمند سازی نیاز به همکاری با یک تیم مجرب دارید؛ می‌توانید با مشاوران مرکز هوشمند سازی آرات تماس بگیرید. تیم ما سال‌ها در زمینه‌ی هوشمند سازی و در متن پروژه‌های بزرگ فعالیت موثر داشته و از بهترین شرکت‌های ایرانی فعال در این صنعت به حساب می‌آید.