قفل هوشمند (Smart lock)‌: معرفی انواع قفل درب خانه هوشمند + عکس

قفل هوشمند چیست؟ - مزایای نصب قفل‌های هوشمند

قفل هوشمند (Smart Door Lock) یکی دیگر از افتخارات دنیای تکنولوژی است. با قفل هوشمند یا به عبارتی قفل دیجیتال عبور و مرورها کاملا کنترل شده است و دیگر هیچ کسی نمی‌تواند با ترفندهای مختلف مثل استفاده از کارت و پیچ گوشتی وارد خانه شود! با قفل هوشمند درب فقط و فقط درب خانه رو به افرادی باز است که شما اجازه می‌دهید.  برای هوشمند سازی خانه و محل کارتان روی اسمارتیک حساب کنید.

قفل هوشمند (Smart Door Lock)

قفل هوشمند چیست؟

پیش از هر چیز لازم است به این سوال پاسخ دهیم که قفل هوشمند چیست؟ قفل هوشمند یا اسمارت لاک، یکی از ابزار جالب توجه و پرطرفدار خانه هوشمند است.

اگر قفل‌هوشمند خیلی مدرن باشد می‌تواند با تشخیص چهره و در مدل‌های متداول‌تر با اثر انگشت (قفل‌هوشمند اثر انگشتی) و یا تعریف رمز عبور، مجوز ورود و خروج بصورت دائمی یا موقت برای افراد مختلف صادر می‌شود.

قفلِ هوشمند: توضیحات درباره اسمارت لاک، آدم را برای تدارک خانه هوشمند وسوسه می‌کند و  نمی‌توان از آن به آسانی گذشت؛ قیمت قفل هوشمند به نسبت کاربردی که دارد، چندان گران نیست.

قفل هوشمند چیست؟

خرید قفل هوشمند

از مزایای خرید قفل هوشمند، امنیت بالا در حین دسترسی آسان و قابلیت هماهنگی با  اینترکام هوشمند است. برای آشنایی بیشتر با اجزای سیستم هوشمند سازی و مشاوره برای تدارک خانه هوشمند با اسمارتیک همراه شوید.

قفل‌‌هوشمند یک فناوری نسبتا جدید و رو به رشد هستند. برخی از آنها با اسکن اثر انگشت کار می‌کنند و برخی دیگر از دستیار دیجیتال و اپلیکیشن‌های موبایل پشتیبانی می‌کنند.

خرید قفل هوشمند

قفل هوشمند درب خانه

خانه هوشمند مجهز به وای‌فای یا بلوتوث است که به کاربران امکان می‌دهد بدون استفاده از کلید و تنها با ضربه‌ی کوچک، اثر انگشت یا یک دستور صوتی ساده در خانه‌ی خود را باز و بسته کنند. قفل‌‌هوشمند حتی امکان دسترسی از راه دور را نیز برای کاربران فراهم می‌سازند و بنابراین می‌توانید زمانی که در خانه حضور ندارید، در خانه‌ی خود را برای مهمان‌ها باز کنید.

در ادامه‌ی این مطلب شما را با مبحث خرید قفل هوشمند، انواع قفل هوشمند، قفل هوشمند ایرانی، قفل هوشمند سامسونگ، قفل هوشمند دسی و قفل هوشمند اثر انگشتی آشنا خواهیم کرد.

قفل هوشند: برای حفاظت از خانه به کدام قفل‌ها اعتماد کرده‌اید؟ قفل کتابی یا قفل ضد دیلم گاردمن؟ با آشنایی ویژگی‌ها و عملکرد انواع قفل‌های هوشمند آن‌ها را ارزیابی و بهترین‌ها را انتخاب کنید.

قفل هوشمند درب خانه

قفل‌ هوشمند درب ضد سرقت

با نصب قفل هوشمند درب خانه و بارگذاری اپلیکیشن آن بر روی موبایل، می‌توان از طریق بلوتوث یا وای فای، قفل را بدون کلید باز و بسته کرد.

بسته به نوع ساخت و مدل و مجموعه ویژگی‌ها، قفلِ هوشمند را می‌توان با تکان دادن یا چرخاندن گوشی به سمت قفل، لمس قفل‌، ضربه روی کنترل در اپلیکیشن، نزدیک شدن به در و یا حتی صحبت کردن با قفل باز کرد.

قفلِ هوشمند: قفل هوشمند که بنام قفل دیجیتال هم معروف است، بی‌نیاز از کلیدهای سنتی و با قابلیت تشخیص بیش از 40 عدد کارت و رمز بهترین انتخاب است.

قفل‌ هوشمند درب ضد سرقت

ویژگی‌های قفل هوشمند

قفل‌های هوشمند را همچنین می‌توان طوری برنامه‌ریزی کرد تا بطور اتوماتیک پس از خروج شما قفل شوند.

انواع این قفل‌ها می‌توانند یک یا ترکیبی از این ویژگی‌ها را به همراه داشته باشند. عملکرد قفل هوشمند و کنترل از راه دور، با ظهور اینترنت اشیاء و کاربرد آن در زمینه‌های مختلف امکان‌پذیر شده است.

قفلِ هوشمند: اینترنت اشیاء دروازه ورود دنیای دیجیتال به دنیای معمولی ما است، هر روز با ایده‌ای جدید ما را سورپرایز می‌کند. قفل هوشمند یکی از پرکاربردترین نوع تجهیزات هوشمند است.

ویژگی‌های قفل هوشمند

شخصی سازی قفل هوشمند

برنامه قفل هوشمند همچنین به شما امکان می‌دهد “کلید مجازی” درست کنید تا خانواده، دوستان، مهمانان و غیره بتوانند برای مدت مشخصی از آن استفاده کنند (گیرنده باید برنامه‌ی مربوط به قفل را داشته باشد). قفل نیز به شما هشدار می‌دهد که چه کسی وارد و خارج شده و تاریخچه‌ی ورود و خروج را ثبت می‌کند.

قفل‌ هوشمند روش‌های متفاوتی برای باز کردن درب در اختیار کاربران قرار می‌دهد. نصب اپلیکیشن اختصاصی انواع قفلِ هوشمند امکان ایجاد کلید مجازی را فراهم می‌کند تا بتوان آن را در اختیار موقت دوستان، خانواده و غیره قرار داد.

شخصی سازی قفل هوشمند

قفل‌ هوشمند درب حیاط: روش‌های مختلف قفل و باز شدن درب

ایده‌ی قفل‌های هوشمند، ایده‌ی بسیار تازه‌ای است و بسیاری از سازندگان پیشگام قفل هوشمند مانند Kevo، August و Goji، استارت‌آپ‌هایی هستند که تمرکز اولیه‌ی آنها بیشتر بر روی نوآوری در گجت‌ها بود تا ابزارهای کاربردی در دنیای واقعی.

از آنجایی که این ایده هنوز بسیار تازه است، همه‌ی فروشندگان قفلِ هوشمند از جمله قفل‌سازان سنتی مانند Yale، Schlage و Kwikset هنوز در حال کشف ویژگی‌ها و عملکردهای مورد نظر ما هستند.

قفلِ هوشمند: قفلِ هوشمند متناسب با نیاز کاربر، از روش‌های مختلفی برای باز و قفل کردن درب استفاده می‌کند.

قفل‌ هوشمند درب حیاط: روش‌های مختلف قفل و باز شدن درب

قفلِ هوشمند در خانه هوشمند

یکی از قابلیت‌های عالی قفلِ هوشمند اتصال آن با پروتکل‌های پیشرفته است. مثلا با تنظیم سیستم روشنایی هوشمند یا سیستم امنیتی هوشمند، بمحض اینکه چراغ‌ها روشن می‌شود یا دوربین‌های امنیتی فعال می‌شوند، قفل درب نیز بر اساس تنظیمات تعریف شده باز می‌شود.

قفلِ هوشمند: قابلیت تطبیق با انواع پروتکل‌های خانه هوشمند از ویژگی‌های مهم قفلهای دیجیتالی است.

قفلِ هوشمند در خانه هوشمند

سازگاری بالا اسمارت لاک با پروتکل خانه هوشمند

برای مثال، برخی از قفل‌های هوشمند مانند آگوست، از نظر ظاهری تقریبا ساده هستند و تنها درصورتی‌که از گوشی موبایل استفاده کنید یا شخصا آن را بکار ببرید، می‌توان آنها را باز کرد.

قفل هوشمند Yale مدل Assure مبتنی بر وای‌فای و بلوتوث است و مدل Linus تنها مبتنی بر وای‌فای است و شامل یک صفحه کلید لمسی هستند که می‌توان به عنوان راه جایگزین برای ورود از آن استفاده کرد.

سازندگان پیشگام به دنبال تکنولوژی‌های جدید برای ارتقای قفل هوشمند خود هستند. در حال حاضر در بازار انواع مختلف قفل هوشمند با روش‌های اتصال مختلف مثل بلوتوث، وای‌فای، صفحه کلید و دستیارهای صوتی گوگل یا اپل موجود هستند.

(برای آشنایی با بهترین تجهیزات خانگی هوشمند  متن مورد نظر را در وبلاگ اسمارتیک از دست ندهید.)

سازگاری بالا اسمارت لاک با پروتکل خانه هوشمند

مزایای خرید قفل هوشمند

امروزه امنیت بیش از پیش مهم است و این مساله تهیه‌ی یک قفل مناسب برای خانه‌ها یا ادارات و غیره را مهم می‌کند.

خوشبختانه قفل‌ها نیز به سمت هوشمندتر شدن پیش می‌روند و این قفل‌های هوشمند دارای مزایایی هستند که نیازهای صاحبان خانه و مشاغل را به طور یکسان برآورده می‌سازد.

(نصب قفل هوشمند اگر به کاربلد سپرده شود کمتر از ده دقیقه بیشتر زمان نمی‌برد، برای نصب هوشمندسازی ساختمان بصورت حرفه‌ای با تیم خوش فکر اسمارتیک مشورت کنید.)

قفلِ هوشمند: اسمارت لاک با نصب ساده و روش‌های مختلف، امنیت از خانه را به عهده می‌گیرند.

مزایای خرید قفل هوشمند

نصب ساده اسمارت لاک

همانطور که تکنولوژی به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، انسان‌ها نیز راه‌حل‌های جدید و بهتری برای محافظت از خود یا دارایی‌ها پیدا می‌کنند.

قفل‌های هوشمند سطحی از راحتی و سفارشی‌سازی را فراهم می‌کنند که با مکانیسم قفل‌های معمولی سنتی قابل مقایسه نیست و در عین حال امنیت را نیز به خطر نمی‌اندازند.

با نصب قفل هوشمند، درب به‌روی آشنایان باز و در برابر ورود غریبه‌ها و سارقین کاملا ایمن است.

نصب ساده اسمارت لاک

مزایای قفل‌هوشمند: 1. قابلیت قفل و باز شدن درب با گوشی هوشمند

از بیرون بازگشته‌اید و دستهایتان پر است؟ مشکلی نیست. همه‌ی ما می‌دانیم که گاهی پیدا کردن کلید از بین وسایل می‌تواند دشوار باشد.

شاید وسایل زیادی در دست دارید یا سعی می‌کنید مراقب کودک نوپای خود باشید و در این میان ممکن است کلیدها گم شوند یا بیفتند.

با استفاده از قفل هوشمند، تنها کاری که لازم است انجام دهید جفت کردن بلوتوث با بلوتوث قفل است و می‌توانید بدون قفل‌های سنتی و سیستم کلید، به خانه‌ی خود دسترسی داشته باشید.

قفلِ هوشمند: با اسمارت لاک، فقط کافی است که مکان یاب گوشی شما فعال باشد، بمحض نزدیک شدن به خانه، قفل بصورت خودکار باز می‌شود.

مزایای قفل‌هوشمند: 1. قابلیت قفل و باز شدن درب با گوشی هوشمند

اسمارت لاک محافظ حریم خصوصی

این مدل قفل‌های هوشمند بر اساس تنظیمات اعمال شده حتی قابلیت ارسال گزارش از ورود و خروج افراد را نیز دارند. قفل سازگار با گوشی همراه برای هوشندسازی ساختمان اداری نیز یک ابزار مناسب است.

قفل هوشمند با قابلیت اتصال به بلوتوث گوشی موبایل بهترین روش برای باز و قفل شدن درب خانه است. از آنجاییکه همه‌ی افراد یک گوشی با خود به همراه دارند، دیگر پشت درب منتظر نمی‌مانند.

اسمارت لاک محافظ حریم خصوصی

مزایای قفل‌هوشمند: 2. باز شدن درب با کلید الکترونیکی

آیا یکی از دوستان یا اقوام زودتر از موعد به خانه‌ی شما رسیده و یا وقتی کسی لازم است وارد خانه شود شما هنوز سر کار یا پشت ترافیک مانده‌اید؟

حتما بخوانید:
گلخانه هوشمند: تجهیزات هوشمند سازی گلخانه + عکس

با قفل‌های هوشمند می‌توانید برای کسانی که نیاز به دسترسی به خانه‌ی شما دارند، کلید الکترونیکی (E-Key) ایجاد کنید.

قفلِ هوشمند: با ایجاد کلید الکترونیکی درب خانه شما به روی تمامی دوستان باز است.

مزایای قفل‌هوشمند: 2. باز شدن درب با کلید الکترونیکی

اسمارت لاک و کلید الکترونیکی

موقعیت‌هایی که ممکن است به کلید الکترونیکی نیاز داشته باشید می‌تواند شامل این موارد باشد:

  • قفل‌های هوشمند هتلی که برای اجاره‌ی خانه در تعطیلات و اجازه‌ی دسترسی به مهمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. (برای هوشمندسازی هتل ابزارها و تکنیک‌های فوق‌العاده‌ای پیشنهاد می‌شود.)
  • امکان تحویل در خانه توسط ماموران پست
  • امکان دسترسی به مستاجران جدید برای بازدید از خانه
  • ورود دوستان یا خانواده پیش از اینکه شما به منزل برسید و موارد دیگر.

قفلِ هوشمند: با تولید کلیدهای الکترونیکی می‌توانید بدون کمترین هزینه‌ای برای بیش از 30 نفر، کلید مجزا تهیه ببینید.

اسمارت لاک و کلید الکترونیکی

کارایی کلید الکترونیکی قفل دیجیتال

از ویژگی‌های خوب قفل دیجیتال این است که می‌توان کلیدهای الکترونیکی را در صورت نیاز حذف کرد. در این صورت می‌توانید به راحتی کلیدهای جدید اضافه کنید و پس از مدتی آنها را غیرفعال کنید.

قفل‌های هوشمند امکانات بسیاری ارائه می‌دهند اما این گزینه ممکن است بهترین ویژگی آنها باشد.

با قفل هوشمند دیگر نیازی نیست که برای تمامی افراد و دوستان کلید تهیه کنید، فقط با یک رمز درب به روی آن‌ها باز می‌شود.

کارایی کلید الکترونیکی قفل دیجیتال

مزایای قفل‌ِ هوشمند: 3. دیگر بدون کلید پشت درب زندانی نخواهید شد!

داستان‌های زیادی در مورد گیر کردن افراد پشت در خانه‌ی خودشان وجود دارد که یا خودشان کلید را فراموش کرده‌اند و یا کودک آنها از پشت در را قفل کرده است.

قفل‌های هوشمند می‌توانند حضور شما را تشخیص دهند و مطابق با آن رفتار کنند. به این ترتیب دیگر ترسی از حبس شدن در ساختمان یا بیرون از آن وجود ندارد.

قفلِ هوشمند: قفل دیجیتال قابلیت تشخیص حضور دارد و با ضریب امنیتی بالا برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است.

مزایای قفل‌ِ هوشمند: 3. دیگر بدون کلید پشت درب زندانی نخواهید شد!

قفل دیجیتال با ظاهری لوکس مناسب خانه‌های مدرن

قفلِ هوشمند همچنین می‌تواند به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که افراد را بر اساس حضور آنها شناسایی کند و برخی از قفل‌های هوشمند نیز قادر هستند با سایر دستگاه‌های خانگی هوشمند برای تنظیمات نور و دما به صورت جداگانه کار کنند.

اسمارت لاک با هوش مصنوعی که دارد، متوجه حضور کاربران در خانه شده و بدون نیاز به کلید، درب باز خواهد شد.

(برای آشنایی با نمایندگی تجهیزات خانه هوشمند و مرکز جامع هوشمندسازی ایران به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

قفل دیجیتال با ظاهری لوکس مناسب خانه‌های مدرن

مزایای قفل هوشمند: 4. امنیتی فراتر از قفل‌های سنتی

راه‌های زیادی برای انتخاب قفل وجود دارد. راه‌حل قدیمی این بود که قفل جدیدی تهیه کنید که آن هم توسط سارقان شکسته می‌شد.

امروزه، شما می‌توانید یک قفل هوشمند نصب کنید. این ورودی بدون کلید به سارقان بالقوه راهی برای دسترسی به قفل نمی‌دهد.

همچنین می‌توانید امکاناتی مانند نظارت و مانیتورینگ از راه دور داشته باشید و یا قفلِ هوشمند خود را با سیستم امنیتی خانه یا اداره ادغام کنید. به این طریق با هر گونه فعالیت مشکوک، هشدارهایی را دریافت خواهید کرد.

با نصب‌ آسان قفل‌هوشمند، عبور و مرور تمامی کارکنان و اعضای خانواده را تحت کنترل قرار داده و از ورود سارقین و افراد مشکوک جلوگیری کنید.

(خانه هوشمند اینترا Interra  یکی از مجهزترین ایده برای هوشمندسازی ساختمان است.)

مزایای قفل هوشمند: 4. امنیتی فراتر از قفل‌های سنتی

مزایای قفل‌ هوشمند: 5. ایمنی بیشتر برای سالمندان و کودکان

افراد زیادی هستند که ممکن است با دسترسی به قفل‌های سنتی مشکل داشته باشند. برای مثال برخی از این موارد عبارتند از:

  • افراد سالمند
  • مبتلایان به بیماری پارکینسون
  • افراد دچار فلج مغزی
  • افرادی که مجبورند از مچ‌بند استفاده کنند و غیره

قفلِ هوشمند: افراد کم‌توان که قادر به استفاده از قفل‌های سنتی و کلیدها نیستند، می‌توانند به راحتی به خانه یا محل کار خود دسترسی داشته باشند.

قفل هوشمند و مراقبت بهتر از سالمندان و کودکان

با اسمارت لاک، دسترسی آسان برای کسانی فراهم می‌شود که به خاطر آرتروز یا سایر مشکلات نمی‌توانند به راحتی کلید در دست بگیرند. (شاید برای تدارک خانه هوشمند بخاطر هزینه‌ها کمی تردید داشته باشید، ما در وبلاگ اسمارتیک هزینه صفر تا صد هوشمندسازی را برایتان تخمین زده‌ایم.)

با نصب قفل‌هوشمند راحتی رفت و آمد سالمندان و کودکان را فراهم کنید. دیگر هیچ کودکی بخاطر قد کوتاهش و عدم دسترسی به زنگ خانه پشت درب نمی‌ماند.

مزایای قفل‌ هوشمند: 5. ایمنی بیشتر برای سالمندان و کودکان

مزایای قفل هوشمند: 6. قابل استفاده در معماری سنتی

اگر جزء افرادی هستید که سخت با تکنولوژی بُر می‌خورید، قفل هوشمند را می‌توانید در کنار قفل سنتی داشته باشید.

مدل‌هایی از قفل هوشمند وجود دارد که دارای سوراخ کلیدهای سنتی هستند تا در صورت لزوم بتوانید با استفاده از کلید درب را باز کنید.

با تمام این گزینه‌ها یافتن یک قفلِ هوشمند مناسب برای خانه یا محل کار، تقریبا کار آسانی است. خانه هوشمند ILUXUS  نمونه‌ای عالی برای هوشمندسازی ساختمان است.

هوشمند سازی را در معماری سنتی بکارببرید، قفل سنتی و قفل‌ِ هوشمند را در یک ترکیب جالب با یکدیگر داشته باشید.

مزایای قفل هوشمند: 6. قابل استفاده در معماری سنتی

مزایای قفل‌هوشمند: 7. قابلیت کنترل رفت و آمد از راه دور

یکی دیگر از مزایای استفاده از قفلِ هوشمند امکان باز و بسته کردن قفل خانه با استفاده از یک اپلیکیشن است که می‌توانید این کار را حتی از راه دور نیز انجام دهید.

شما همچنین می‌توانید خانه‌ی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید زمانی که در منزل نیستید، امنیت برقرار باشد.

این کار می‌تواند آرامش خاطر بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. قفل هوشمند به شما امکان می‌دهد هر زمان که نیاز دارید، آن را چک کنید. این مدل کنترل رفت آمد مناسب هوشمندسازی ویلا است.

از ویژگی‌های عالی قفل‌ِ هوشمند قابلیت کنترل از راه دور است. اما خیلی از قفل‌های هوشمند مقرون بصرفه مثل قفل‌ِ هوشمند سامسونگ بخاطر پوشش دهی تعداد کمی از گوشی‌‌های سامسونگ در این زمینه کمی ضعیف عمل کرده است.

مزایای قفل‌هوشمند: 7. قابلیت کنترل رفت و آمد از راه دور

ویژگی‌های قفل هوشمند: 1. بدون کلید فیزیکی

یکی از ویژگی‌های متمایزکننده‌ی قفل هوشمند از قفل‌های معمولی این است که قفل‌های هوشمند برای قفل درب به کلیدهای فیزیکی متکی نیستند.

بسته به مدل، نیازها و راحتی خود با سطوح مختلف تکنولوژی، می‌توانید قفل هوشمندی تهیه کنید که از فناوری بلوتوث، صفحه کلید دیجیتالی یا ترکیبی از این‌ها برای باز و بسته کردن در استفاده کند.

با این حال، ایده‌ی خوبی است که از قفل هوشمندی استفاده کنید که دارای قفل فیزیکی هم باشد تا در صورت عملکرد نادرست فناوری، بتوانید بدون نیاز به تماس با قفل‌ساز وارد خانه‌ی خود شوید.

در خرید قفل‌ِ هوشمند، مدلی را انتخاب کنید که نیازمند کلید فیزیکی نباشد.

ویژگی‌های قفل هوشمند: 1. بدون کلید فیزیکی

ویژگی‌های قفل هوشمند: 2. قابلیت اتصال به سیستم‌های هوشمند

این عنوان به اتصال به نحوه‌ی کنترل از راه دور قفل هوشمند اشاره دارد. همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، برخی از قفل‌های هوشمند مبتنی بر تکنولوژی بلوتوث هستند.

اما این نوع قفل‌ها تنها زمانی قابل کنترل هستند که در محدوده‌ی نزدیک به آنها (معمولا بین 12 متری) قرار داشته باشید.

در مقابل، قفل‌های هوشمندی که مبتنی بر وای‌فای هستند، طیف وسیع‌تری از آزادی را ارائه می‌دهند.

تا زمانی که قفل با روتر خانه‌ی شما جفت شده باشد می‌توانید آن را بدون توجه به فاصله‌ی خود از خانه، کنترل کنید.

کنترل از راه دور خانه و شرکت با قفل‌هوشمند از آن اتفاقات خوبی است که هر پدر و مدیری آرزویش را دارد.

(برای تدارک خانه هوشمند وایرلس روی اسمارتیک حساب کنید.)

ویژگی‌های قفل هوشمند: 2. قابلیت اتصال به سیستم‌های هوشمند

ویژگی‌های قفل هوشمند: 3. نصب آسان

حتی اگر در زمینه‌ی فناوری بسیار باهوش هم باشید باز هم این بدان معنا نیست که بخواهید برای نصب و راه‌اندازی یک قفل ساعت‌ها زمان صرف کنید.

بنابراین به دنبال قفل‌های هوشمندی باشید که نصب آسانی داشته باشند و با دنبال کردن دستورالعمل‌ها بتوانید آنها را نصب کتید و نیازی به مراحل پیچیده برای نصب قفل نداشته باشید.

اگر در فکر تدارک خانه هوشمند هستید استعلام  قیمت خانه هوشمند TIS را از قلم نیاندازید.

نصب آسان از مزایای قفل‌ِ هوشمند خوب است. تکنولوژی خوب با نصب آسان بر روی درب‌ها استاندارد را در خرید اسمارت لاک مورد توجه قرار دهید.

ویژگی‌های قفل هوشمند: 3. نصب آسان

ویژگی‌های قفل هوشمند: 4. پاسخ‌دهی سریع

شاید عملکرد پیشرفته قفلِ هوشمند به نظر ایده‌ای کلی باشد اما پیشرفته می‌تواند به معنای کنترل از طریق صدا، سازگاری با بلندگوی هوشمند، کنترل از طریق اپلیکیشن اختصاصی، هشدارهای دستکاری و ورود اجباری و غیره باشد.

اگر اتوماسیون و هوشمند سازی برای شما مهم است، توصیه می‌کنیم روی قفل‌های هوشمندی تمرکز کنید که دارای ویژگی ادغام با دستیارهای هوشمند هستند و با محصولاتی مانند الکسا یا دستیار گوگل سازگار باشند. (برای مشاهده لیست قیمت تجهیزات خانه هوشمند به متن مربوطه مراجعه کنید.)

سازگاری قفلِ هوشمند با پروتکل‌های استاندارد هوشمند سازی جزء مواردی است که باید در خرید اسمارت لاک به آن دقت کرد.

ویژگی‌های قفل هوشمند: 4. پاسخ‌دهی سریع

ویژگی‌های قفلِ هوشمند: 5. نفوذناپذیری و مقاومت

بدیهی است که هدف از استفاده از قفل‌ِ هوشمند، افزایش ایمنی با جلوگیری از ورود افراد ناشناس از درب‌ خانه است.

حتما بخوانید:
تجهیزات هوشمند برای فضای باز: معرفی انواع تجهیزات هوشمند فضای باز + عکس

به همین خاطر قفل‌ هوشمند به قابلیتی بنام  قفل خودکار و geofencing مجهز است. این گزینه‌ها برای تعیین اینکه در خانه هستید یا خیر به GPS گوشی شما متکی است.

شما می‌توانید این گزینه‌ها را طوری برنامه‌ریزی کنید که وقتی در محدوده‌ی خاصی از بیرون خانه‌ی خود هستید، درب را به طور اتوماتیک قفل کنید.

این کار آرامش خاطر بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت و دیگر نگران این مساله نخواهید بود که آیا در را قفل کرده‌اید یا نه.

اگر می‌خواهید از این وسواس فکری که درب خانه را قفل کرده‌اید یا نه، به دنبال قفل‌ِ هوشمند پیشرفته‌‌ای که قابلیت اتصال به گوشی هوشمند را دارد، باشید.

ویژگی‌های قفلِ هوشمند: 5. نفوذناپذیری و مقاومت

معرفی بهترین قفل هوشمند و قفل دیجیتال

قفل‌ هوشمند مدت کمی است که در بازار راه پیدا کرده اما با افزایش هوشمند سازی خانه‌ها، این فناوری نیز پیشرفت زیادی داشته و بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

بنابراین قفل‌های رایجی را معرفی می‌کنیم که استفاده از آنها راحت‌تر است. برخی از خانه‌های هوشمند دارای دستیار هوشمندی مانند الکسا یا اپل هوم هستند و بنابراین افراد ترجیح می‌دهند قفل‌هایی تهیه کنند که به راحتی با این اکوسیستم ادغام شود.

این کار باعث می‌شود مدیریت خانه هوشمند نیز ساده‌تر شده و کنترل قفل از طریق دستیارهای صوتی نیز امکان‌پذیر باشد.

قفلِ هوشمند: یکی از دلایل خرید قفل‌ هوشمند، کنار گذاشتن کلیدهای دست‌ و پاگیر است.

معرفی بهترین قفل هوشمند و قفل دیجیتال

انواع اسمارت لاک

همچنین در معرفی بهترین قفل‌های هوشمند به قفل‌هایی پرداختیم که به جای بلوتوث بر وای‌فای مبتنی هستند و به این ترتیب می‌توانید از هر کجای دنیا که هستید کنترل قفل در خانه هوشمند خود را در دست داشته باشید. در ادامه به انواع مختلف بهترین برند قفل دیجیتال اشاره می‌کنیم.

قفل‌هوشمند مدت زیادی نیست که وارد بازار شده است، ولی با سرعت گرفتن هوشمند سازی مدل‌های جذاب و قدرتمندی از آن‌ها در بازار موجود شدند.

(برای مشاهده لیست قیمت تجهیزات هوشمند سازی نام اسمارتیک را بخاطر بسپارید.)

انواع اسمارت لاک

بهترین برند قفل‌‌هوشمند: 1. قفل هوشمند آگوست (August Smart Lock Pro)

قفل هوشمند August مبتنی بر وای‌فای است و می‌تواند با طیف وسیعی از دستیارهای خانه‌ی هوشمند از جمله پلتفرم‌های دستیار هوشمند الکسا، هوم‌کیت (HomeKit) و Z-wave کار کند و امکان کنترل از راه دور را برای کاربران فراهم می‌سازد.

نصب این قفلِ هوشمند برند آگوست در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود و می‌توان آن را به قفل‌ها و کلیدهای موجود در خانه متصل کرد تا بتوانید بنابر انتخاب خود از روش باز کردن درب با کلید یا از راه دور استفاده کنید.

ویژگی دیگر این قفل هوشمند این است که حالت DoorSense به طور اتوماتیک با نزدیک شدن شما به در، قفل را باز می‌کند.

قفل هوشمند آگوست august Smart Lock با ظاهری زیبا و قابلیت امنیتی بالا، بهترین قفل برای هوشمند سازی خانه است.

بهترین برند قفل‌‌هوشمند: 1. قفل هوشمند آگوست (August Smart Lock Pro)

ویژگی‌های قفل هوشمند (August Smart Lock Pro)

قفل هوشمند آگوست پرو یک نمونه عالی از  قفل‌ هوشمند است. این قفل هوشمند دارای طراحی کاربرپسندی است و نصب و راه‌اندازی آن تنها چند دقیقه طول می‌کشد.

این قفل با سخت‌افزار موجود در درب کار می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که در صورت تمایل بتوانید از کلیدهای فیزیکی خود برای باز کردن در استفاده کنید.

قفلِ هوشمند: قفل هوشمند آگوست با یک برنامه‌ی اختصاصی ارائه می‌شود که عملکردهای بیشتری مانند DoorSense ارائه می‌شود تا در صورتی که پس از وارد شدن درب را به طور کامل نبسته باشید، به شما هشدار دهد.

ویژگی‌های قفل هوشمند (August Smart Lock Pro)

مزایای خرید قفل دیجیتال آگوست

همچنین می‌توانید از فناوری geofencing برای باز کردن یا بستن اتوماتیک با نزدیک شدن به آنها، استفاده کنید.

ویژگی جالب دیگر این قفلِ هوشمند این است که می‌توانید کلید مهمان ایجاد کنید و برای آن طول مدت استفاده تعیین کنید تا دسترسی موقتی به دوستان، اقوام یا حتی مهمانان بدهید.

قفل‌هوشمند آگوست با طراحی کاربرپسند و پوشش دهی انواع روش برای لاک و آنلاک کردن درب، نمونه‌ی تمام عیاری از اسمارت لاک است.

(برای هوشمند سازی خانه، مطلب خانه هوشمند با GIRA  را مطالعه کنید.

مزایای خرید قفل دیجیتال آگوست

بهترین برند قفل‌هوشمند: 2. قفل هوشمند کویکست Kwikset 909 SmartCode Electronic Deadbolt

قفل هوشمند کویکست یک قفل هوشمند بدون کلید ساده است که در عین حال امکان استفاده از کلید را بدون به خطر انداختن شبکه‌ی وایرلس را دارد.

صفحه کلید شش رقمی این قفلِ هوشمند کویکست، دارای نور پس زمینه است و می‌توان برای آن 8 کد منحصربفرد تعیین کرد که استفاده از آن را آسان می‌سازد و نیاز به تلفن هوشمند را از بین می‌برد. این قفل‌ِ هوشمند مبتنی بر وای‌فای یا بلوتوث نیست.

برند کویکست در ساختن قفل هوشمند برند بنامی است. انواع قفل‌هوشمند خوش ترکیب و باکیفیت را می‌توان با این برند در بازار پیدا کرد.

بهترین برند قفل‌هوشمند: 2. قفل هوشمند کویکست Kwikset 909 SmartCode Electronic Deadbolt

ویژگی‌های قفل هوشمند کویکست مدل 909 SmartCode Electronic Deadbolt

بسیاری از افراد به قفل‌های هوشمند بدون کلید اعتماد ندارند و از ایجاد مشکل در شبکه و نقض داده‌ها می‌ترسند.

البته این نگرانی قابل درک است اما قفل هوشمند کیوکست می‌تواند ترس‌ها و نگرانی‌های شما را برطرف کند؛ چرا که مبتنی بر بلوتوث یا وای‌فای نیست.

قفلِ هوشمند: قفلِ هوشمند دارای باتری مبتنی بر یک صفحه کلید شش رقمه و دکمه‌ی قفل است.

ویژگی‌های قفل هوشمند کویکست مدل 909 SmartCode Electronic Deadbolt

مزایای خرید قفلِ هوشمند کویکست

به این ترتیب می‌توانید قفلِ هوشمند خود را با هشت کد مجزا تنظیم کنید و ایمنی لازم خود را ایجاد کنید. بعلاوه صفحه کلید دارای نور پس‌زمینه‌ی سبز برای استفاده‌ی راحت‌تر در تاریکی است.

این قفل هوشمند قابلیت استفاده از کلیدهای فیزیکی را نیز دارد. برای هوشمند سازی خانه لیست قیمت خانه هوشمند مکسرون را فراموش نکنید.

قفل هوشمند کویکست دارای بدنه‌ی فلزی تمیزی است که ظاهری زیبا دارد و از آنجایی که در بسته‌بندی آن همه‌ی چیزهایی که لازم دارید قرار دارد، نصب آن نیز فرآیند ساده و سریعی است.

مزایای خرید قفلِ هوشمند کویکست

بهترین برند قفل‌‌هوشمند: 3. قفل هوشمند Yale Assure Lock SL

دسترسی و انتخاب بهترین راه برای توصیف قفل هوشمند Yale Assure Lock SL است که به شما امکان می‌دهد دسترسی خود را از طریق وای‌فای و بلوتوث کنترل کنید.

بعلاوه این قفل هوشمند از طیف وسیعی از دستیارهای خانه هوشمند مانند الکسا، سی‌ری (Siri) و دستیار گوگل پشتیبانی می‌کند. (اگر قصد دارید خانه خود را با تجهیزات اتریشی ایمن کنید نگاهی به خانه هوشمند Loxone بیاندازید.)

با قابلیت Auto-Lock و DoorSense بر روی قفل‌هوشمند پیشرفته یال به طور خودکار درب بعد از زمان مشخصی قفل شده و خانه ایمن می‌شود. قفل های Yale Assure به آسانی بر روی درب‌های استاندارد نصب می‌شود.

بهترین برند قفل‌‌هوشمند: 3. قفل هوشمند Yale Assure Lock SL

ویژگی‌های قفل هوشمند Yale Assure Lock SL

اگر اتاق یا آپارتمان برای اجاره‌ی کوتاه مدت دارید، حتما می‌دانید که تحویل گرفتن کلیدها از مهمانان یا تغییر دادن کد قفل‌ها چقدر خسته‌کننده است.

قفل هوشمند Yale Assure Lock SL یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که خانه اجاره می‌دهند.

این قفل به خوبی با Airbnb و Home Away ادغام می‌شود تا بتوانید کدها را به راحتی تغییر دهید و ورود و خروج مهمانان را از راه دور تحت نظر داشته باشید.

قفلِ‌هوشمند: قفلِ دیجیتالی Yale از طریق بلوتوث یا وای‌فای قابل دسترسی است و می‌تواند با طیف وسیعی از دستیارهای هوشمند مانند الکسا، سی‌ری، اپل هوم و همینطور دستیار گوگل جفت شود.

ویژگی‌های قفل هوشمند Yale Assure Lock SL

مزایای خرید قفل هوشمند Yale

از دیگر ویژگی‌های این قفلِ هوشمند می‌توان به فناوری DoorSense در زمان بسته نشدن کامل درب به شما هشدار می‌دهد و تکنولوژی geofencing که امکان باز کردن در هنگام نزدیک شدن به آن را فراهم می‌کند و قفل شدن اتوماتیک نیز تضمین می‌کند که هرگز قفل کردن در را فراموش نخواهید کرد. برای آشنایی با نمایندگی هوشمند سازی EAE ترکیه با اسمارتیک تماس بگیرید.

اگر در هوشمند سازی خانه کیفیت بیشتر از قیمت برایتان اهمیت دارد، خرید قفل هوشمند یال Yale Assure Lock انتخاب بی‌نظیری است.

مزایای خرید قفل هوشمند Yale

بهترین برند قفل‌هوشمند: 4. قفل هوشمند Ultraloq UL3 BT

قفلِ‌هوشمند UL3 BT، با مجهز شدن به انواع گزینه‌های مختلف ورودی یکی از بهترین قفل‌های هوشمند محسوب می‌شود.

قابلیت انتخاب از بین دسترسی از راه دور، صفحه کلید، اثر انگشت، ضربه زدن یا دست تکان دادن و همینطور استفاده از کلید فیزیکی برای باز کردن در، این قفل هوشمند را حتی برای افرادی که از تکنولوژی گریزان هستند نیز مناسب و ایده‌آل می‌سازد.

قفلِ‌هوشمند UL3 BT، با قیمت مقرون بصرفه و ویژگی‌های فنی قابل قبول، برای افرادی که به دنبال تکنولوژی با قیمت مناسب هستند، طراحی شده است.

بهترین برند قفل‌هوشمند: 4. قفل هوشمند Ultraloq UL3 BT

ویژگی‌های قفل هوشمند اثر انگشتی 5 در 1 اولترالاک Ultraloq UL3 BT

قفل هوشمند مجهز به بلوتوث Ultraloq UL3 BT یکی از بهترین قفل‌های هوشمند است زیرا گزینه‌های دسترسی مختلفی ارائه می‌دهد که می‌توان از آنها استفاده کرد.

حتما بخوانید:
آشپزخانه هوشمند: قیمت و خصوصیات هوشمندسازی آشپزخانه‌ها + عکس

برای دسترسی می‌توانید از اپلیکیشن اختصاصی، کد صفحه کلید، اسکنر اثر انگشت، knock to open در دستگاه‌های پل و shake to open برای دستگاه‌های اندروید و در نهایت کلید فیزیکی برای باز کردن دستی درب استفاده کرد.

قفلِ هوشمند: برای کاربرانی که از اثر انگشت استفاده می‌کنند، می‌توان حداکثر 95 اثر انگشت مجزارا در قفل اسکن و ذخیره کرد.

ویژگی‌های قفل هوشمند اثر انگشتی 5 در 1 اولترالاک Ultraloq UL3 BT

مزایای خرید قفل هوشمند Ultraloq UL3 BT

این قفلِ هوشمند با یک دسته سه تایی باتری قلمی تا یک سال کار می‌کند و وقتی باتری به انتها برسد به شما هشدار داده و برای کاهش مصرف انرژی به بلوتوث 4.0 تغییر می‌کند.

سخت‌افزار این قفل هوشمند به گونه‌ای طراحی شده تا هم برای ورود از سمت راست و هم برای ورود از سمت چپ کار کند.

بعلاوه حتما از صفحه کلید بی‌صدای این قفلِ‌هوشمند که ارقام را نیز پیش از وارد کردن کدها جابجا می‌کند، لذت خواهید برد.

قفل هوشمند مجهز به بلوتوث Ultraloq UL3 BT با قیمت مقرون بصرفه، یک قفل‌هوشمند فول آپشن است.

مزایای خرید قفل هوشمند Ultraloq UL3 BT

بهترین برند دستگیره هوشمند: 5. قفل هوشمند VOCOlinc Smart Door Lock

این قفل هوشمند برند VOCOlinc با دستیارهای Siri و اپل هوم (Apple Home) کار می‌کند و می‌تواند یکی از محصولات ایده‌آل برای کاربران اپل باشد.

با استفاده از این قفلِ هوشمند می‌توانید حداکثر 30 کاربر و کدهای مربوط به آنها را مدیریت کنید یا از دسترسی از راه دور از طریق اپلیکیشن اختصاصی LinkWise برای قفل کردن یا باز کردن درب استفاده کنید. (لیست قیمت محصولات BMS را از اسمارتیک بخواهید.)

قفل‌هوشمند برند VOCOLINC با قابلیت تعریف 30 کاربر می‌تواند ورود و خروج کاربران زیادی را نظارت کند.

بهترین برند دستگیره هوشمند: 5. قفل هوشمند VOCOlinc Smart Door Lock

ویژگی‌های قفل هوشمند VOCOlinc Smart Door Lock

افرادی که اکوسیستم اپل را ترجیح می‌دهند، تمایل زیادی به ادغام هر برندی با آن دارند.

قفلِ هوشمند VOCOlinc در حال حاضر یک قفل هوشمند شخص ثالث است که تنها ادغام با دستیار سی‌ری اپل یا اپل هوم را ارائه می‌دهد.

به جز این مساله، از این که این قفل هوشمند از بلوتوث نیز بهره می‌برد لذت خواهید برد زیرا برای کار کردن با اپل هوم طراحی شده و شما می‌توانید از هر کجای دنیا که هستید از طریق آیپد، AppleTV یا Home Pod نزدیک درب خود، قفل را کنترل کنید.

قفلِ هوشمند: قفلِ هوشمند VOCOlinc در حال حاضر یک قفل هوشمند شخص ثالث است که تنها ادغام با دستیار سی‌ری اپل یا اپل هوم را ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های قفل هوشمند VOCOlinc Smart Door Lock

مزایای خرید قفل هوشمند Vocolinc

این قفلِ‌هوشمند مبتنی بر صفحه کلید یا قابلیت باز و بسته کردن از راه دور از طریق سی‌ری است و صفحه کلید آن نیز از 30 کد منحصربفرد پشتیبانی می‌کند.

کدها می‌توانند 4 تا 8 رقمی باشند و می‌توانید مدت اعتبار آنها را سفارشی‌سازی کنید. این قفل برای جایگزینی برای قفل موجود شما طراحی شده و با تکنولوژی بلوتوث 4.2 کار  می‌کند.

قفل‌هوشمند VOCOlinc نیاز به 4 باتری قلمی دارد که 4 تا 6 ماه دوام خواهند داشت اما همچنان می‌توانید از کلیدهای فیزیکی برای کنترل در نیز استفاده کنید.

اگر جزء کاربران اپل هستید، خرید قفل Vocolinc مناسب شما است.

مزایای خرید قفل هوشمند Vocolinc

بهترین قفل‌های هوشمند: 6. قفل هوشمند ددبولت اشلاگ (Schlage Sense Smart Deadbolt Lock)

اگر مفاهیمی مانند در زدن برای ورود (knock to enter) و اثر انگشت گسترش یافته‌اند، حتما از قفل هوشمند مبتنی بر صفحه کلید اشلاگ نیز استقبال خواهید کرد.

در حالی که این قفل‌هوشمند قابلیت ارتقا به دسترسی صوتی کنترل شده را دارد، شما همچنین می‌تواید حداکثر 30 کد را برای دسترسی ساده از طریق صفحه کلید نیز برنامه‌ریزی کنید.

از طریق اپلیکیشن اختصاصی قفلِ هوشمند اشلاگ می‌توان کدهای جدید ایجاد و کدهای قبلی را حذف کرد. برای مشاهده لیست قیمت به روز تجهیزات D-Link اسمارتیک را بخاطر بسپارید.

قفل اشلاگ با تنظیم کد و اسکنر اثر انگشت و همینطور دسترسی صوتی یک قفل هوشمند تمام عیار است.

بهترین قفل‌های هوشمند: 6. قفل هوشمند ددبولت اشلاگ (Schlage Sense Smart Deadbolt Lock)

ویژگی‌های قفل هوشمند Schlage Sense Smart Deadbolt Lock

برای خیلی از افراد، صرفا یک قفلِ‌هوشمند برای دسترسی آسان‌تر لازم است اما لزوما نیازی به زنگ‌ها یا امکانات خاص نیست.

قفل‌ِ هوشمند ددبولت اشلاگ وسیله‌ای عالی برای افرادی است که به دنبال چیزی پیشرفته‌تر از یک کلید فیزیکی هستند و در عین حال علاقه‌ای به اسکن اثر انگشت یا تجهیزات پیچیده‌ی خانه هوشمند ندارند.

قفلِ هوشمند: قفلِ دیجیتال اشلاگ با ظاهری زیبا و مشخصات فنی عالی، شاه کلید خانه شما است.

ویژگی‌های قفل هوشمند Schlage Sense Smart Deadbolt Lock

مزایای خرید قفل هوشمند ددیولت اشلاگ

راه‌حل اشلاگ یک صفحه کلید کاملا ساده و اپلیکیشن اختصاصی است که به شما امکان می‌دهد حداکثر 30 کاربر را با کدهای اختصاصی برای هر فرد مدیریت کنید.

اگرچه این قفلِ‌هوشمند خاص را می‌توان برای دسترسی از راه دور با استفاده از اپل هوم، سی‌ری و الکسا برنامه‌ریزی کرد اما لازم است برای این کار آداپتور وای‌فای اشلاگ را تهیه کنید. برای استعلام قیمت تجهیزات MDT با اسمارتیک تماس بگیرید.

قفلِ‌ هوشمند Schlage Encode با مجهز بودن به وای‌فای داخلی بدون نیاز به آداپتور، مستقیما فعال می‌شود.

مزایای خرید قفل هوشمند ددیولت اشلاگ

قفل هوشمند ایرانی

گروه صنعتی تنسر لاک (Tanser Lock) را می‌توان اولین تولیدکننده‌ی قفل‌های دیجیتال بیومتریک در ایران نامید.

این شرکت با سال‌ها تجربه توانسته محصولاتی مطابق با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا ارائه کند که به کشورهای خارجی نیز صادر می‌شود.

این قفل‌ها با روشن‌های مختلفی مانند اپلیکیشن موبایل، اثر انگشت، استفاده از کارت هوشمند، رمز عبور، تشخیص چهره و غیره باز می‌شوند و برای موارد ضروری نیز می‌توان از کلیدهای فیزیکی برای باز کردن درب استفاده کرد.

قفلِ هوشمندِ ایرانی: اسمارت لاک ایرانی همانند نمونه‌های خارجی با اپلیکیشن موبایل، اثر انگشت، استفاده از کارت هوشمند، رمز عبور، تشخیص چهره و غیره باز می‌شوند.

قفل هوشمند ایرانی

مزایای خرید قفلِ هوشمند ایرانی

از ویژگی‌های محصولات این برند قفلِ‌هوشمند ایرانی می‌توان به طراحی زیبا، امنیت هوشمند، کاربری آسان و پشتیبانی اشاره کرد.

قفل هوشمند htn prime نیز یکی دیگر از برندهای برتر در این حوزه است. (محصولات کوباکو یک نمونه‌ی عالی از برند ایرانی است.)

قفل‌های هوشمند ایرانی علاوه بر اینکه از کیفیت بالایی هم‌تراز برندهای خارجی برخوردار هستند، دارای قیمت مناسب نیز هستند. قیمت قفل‌هوشمند ایرانی در مقابل محصولات مشابه خارجی خیلی مقرون بصرفه است.

مزایای خرید قفلِ هوشمند ایرانی

قفل هوشمند دسی (Desi)

دسی یک شرکت تولید و تحقیق و توسعه است که به بخش امنیت الکترونیک و تجارت قفل‌هوشمند می‌پردازد.

این شرکت ترکیه‌ای از سال 1985 افتتاح شده و طراحی، تولید، بازاریابی و خدمات پس از فروش محصولات خود را بر عهده دارد.

این شرکت بازار هدف را به خوبی شناسایی کرده و محصولاتی منطبق با نیازها تولید می‌کند. به این ترتیب، محصولات شرکت دسی مناسب و قابل اعتماد هستند.

دسی از فناوری SMD برای تولید محصولات الکترونیکی خود استفاده می‌کند و کیفیت محصولات خود را تا حد امکان بالا نگه می‌دارد.

این شرکت تولید قفلِ‌هوشمند بیومتریک را از سال 2005 آغاز کرد و توانست در سطح جهانی شناخته شود.

قفل هوشمند دسی یک برند ترکیه‌ای است که در حال تولید قفل‌هوشمند بیومتریک (قفل تشخیص چهره و اثر انگشتی) است.

قفل هوشمند دسی (Desi)

قفل هوشمند شیائومی

قفلِ‌هوشمند شیائومی (Xiaomi) یکی از ابزارهای ضروری برای سیستم خانه هوشمند است که توسط شرکت شیائومی تولید می‌شود.

این قفل مجهز به یک سنسور بیومتریک با دقت بالا است که اثر انگشت را تشخیص می‌دهد. در صورتی که بخواهید قفل در را بدون اثر انگشت خود باز کنید، می‌توانید کد یکبار مصرف تنظیم کنید و آن را در اختیار فردی قرار دهید که می‌خواهید به او اجازه‌ی ورود بدهید.

قفلِ هوشمند: روی قفلِ‌هوشمند شیائومی مستقیما یک زنگ وجود دارد که مزایای زیادی نسبت به زنگ‌های معمولی دارد.

قفل هوشمند شیائومی

مزایای خرید قفلِ هوشمند شیائومی

علاوه بر این، این قفلِ‌هوشمند دارای یک هشدار داخلی است که در صورت اقدام به سرقت بلافاصله فعال می‌شود.

اگر تلاشی برای دسترسی غیرمجاز از طریق اثر انگشت یا کد انجام شود، دستگاه آژیر بلندی روشن می‌کند و به مدت 5 دقیقه مسدود می‌شود.

ویژگی دیگر قفل هوشمند شیائومی این است که با یک سیگنال نور روشن به شما یادآوری می‌کند که در را ببندید. (برای هوشمند سازی ساختمان با استفاده از کیت هوشمند سازی شیائومی با اسمارتیک تماس بگیرید.)

قفل‌هوشمند شیائومی با استحکام بالا و قیمت مقرون بصرفه، جزء قفل‌های هوشمند پر فروش بازار است.

مزایای خرید قفلِ هوشمند شیائومی

منبع مطلب

اقای یک سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *