بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023 کدام اند + عکس

اگر آرزوی زندگی در خانه هوشمند دیزنی را داشتید، حالا با بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند به حقیقت پیوسته است! شما می‌توانید بدون هیچ گونه بازسازی و خرابی‌های ترسناک، خانه معمولی خود را به یک خانه هوشمند تمام عیار تبدیل کنید. در وبلاگ هوشمند سازی آرات لیستی از جالب‌ترین لوازم آشپزخانه هوشمند و دستگاه‌هایی که می توانند قلب خانه‌ی شما را به یک آشپزخانه مدرن تبدیل کنند،برایتان تهیه کرده‌ایم.

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: هوشمند سازی آشپزخانه

برای کوتاه کردن زمان بودن در آشپزخانه، هیچ راهی جزء استفاده از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند وجود ندارد. در آشپزخانه هوشمند، حتی ابتدایی‌ترین چیزهایی که ما به صورت روزمره استفاده می‌کنیم، بسیار پیشرفته‌ شده‌اند. همین چند سال پیش، چیزی بنام دستیارهای صوتی Amazon Alexa و Google Assistant وجود نداشت ولی حالا آن‌ها می‌توانند همه چیز را، از لامپ گرفته تا یخچال را کنترل کنند.

با بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند، صبح‌ها را با عطر خوش دستگاه هوشمند قهوه‌ جوش بیدار شوید. شما می‌توانید با مایکروویو هوشمند خود صحبت کنید و مخلوط کن هوشمندخود را از طریق تلفن همراه کنترل کنید.

(برای آشنایی با دفتر کار هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

نمایی از هود هوشمند در آشپزخانه؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

smart home kitchen equipment

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 1. هود هوشمند Kitchen Hub

با یک مانیتور 27 اینچی که بعنوان هود نیز عمل می‌کند و سازگار با سیستم عامل اندروید است می‌توان آشپزخانه کلاسیک را به آشپزخانه هوشمند تبدیل کرد. بر روی این سیستم آشپزخانه هوشمند می‌توان برنامه‌های خاص آشپزی را مشاهده کرد.

هود Kitchen Hub Smart Range Hood از جنرال الکتریک با یک صفحه لمسی هوشمند که در آن برنامه آشپزی تعبیه شده است و همینطور دارای دوربین دوگانه است: یکی رو به جلو برای چت ویدیویی با دوستان و خانواده در مورد دستور غذای مادربزرگ، و دیگری در بالای اجاق گاز قرار دارد تا بتوانید پیشرفت خود را به صورت زنده پخش کنید.

از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند هود هوشمند Kitchen Hub است که می‌تواند راه حلی جالب برای سوال همیشگی و کسل کننده‌ی که برای شام و ناهار چه چیزی بپذند، باشد!

(برای تدارک پارکینگ هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

کار با هود هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه‌ی هوشمند سال 2023: 2. فر هوشمند The June Oven

فر هوشمند The June Oven ادعا می‌کند که دوازده دستگاه در یک دستگاه گنجانده است که به عنوان فر همرفتی، سرخ کن، آبگیری، آرام پز، توستر، و کشو گرم کننده عمل می‌کند. همه‌ی این قابلیت‌ها در یک فر هوشمند کوچک و کم‌جا است. از دیگر ویژگی‌های خوب این فر هوشمند اتصال آن به تلفن همراه و قابلیت کنترل از راه دور است.

هوشمند سازی آشپزخانه با برترین لوازم آشپزخانه هوشمند سال 2023 بدون نیاز به بازسازی و با کمترین هزینه انجام می‌شود، تحت این شرایط می‌تواند یک آشپزخانه معمولی را به یک آشپزخانه فوق مدرن تبدیل کرد.

(برای تدارک ویلا هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

نمایی از مایکروویو هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه‌ی هوشمند سال 2023: 3. بستنی ساز هوشمند Ninja

یکی از برترین لوازم آشپزخانه هوشمند، بستنی ساز هوشمند است که شما به عنوان کاربر بارها و بارها به سراغ آن خواهید رفت. به دنبال درست کردن میلک شیک، یک خوراکی بدون لبنیات یا شربت هستید؟ با لمس یک دکمه می‌توانید بستنی دلخواه خودتان را بسازید.

اگر از طرفداران پر و پا قرص بستنی هستید و دوست دارید در هر مهمانی و دورهمی دوستانتان را با بستنی پذیرایی کنید، بستنی ساز هوشمند برای شما، از وسایل آشپزخانه هوشمند پر کاربرد است.

نمایی از بستنی ساز هوشمند در آشپزخانه؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 4. باغ سرپوشیده AeroGarden Harvest

در گلدان هوشمند AeroGarden Harvest سبزی‌ها و گیاهان خانگی خود را سرحال و شادال در داخل خانه خود نگهداری کنید و حس تازه‌ای به وعده های غذایی خود ببخشید. سیستم‌های آبیاری خودکار و نور LED کاربر پسند هستند، حالا چه دستتان در پرورش گل و گیاه خوب باشد یا نه!

اگر دست خوبی در نگهداری گیاهان آپارتمانی مناسب آشپزی مثل ریحان و نعناع و امثالهم دست خوبی ندارید، روی گلدان هوشمند حساب کنید! نور و آبیاری خودکار با این گلدان فراهم است.

(برای تدارک هتل هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

نمایی از گلدان هوشمند در آشپزخانه؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه‌ی هوشمند سال 2023: 5. لیوان هوشمند Ember Temperature Control

به‌جای اینکه صبح‌ها با عجله بیدار شوید و بدون نوشیدن قهوه، خانه را ترک کنید، با یک لیوان هوشمند که از طریق برنامه قابل کنترل است تا دمای قهوه یا نوشیدنی دلخواه شما را تنظیم کند، صبح سرحال و شاداب به سرکار روید! این لیوان هوشمند، حتی بعد از دو ساعت عدم فعالیت یا یک لیوان خالی وارد حالت خواب می‌شود!

از دغدغه‌های همه‌ی ما آدم‌ها بیدار شدن صبح زود است که البته با عطر خوش قهوه خیلی راحت هوش از سر آدم می‌پرد و می‌توان از رختخواب دل‌کند! لیوان هوشمند مطابق ساعت گوشی شما برای درست کردن قهوه آماده می‌شود.

نمایی از لیوان هوشمند، بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین لوازم آشپزخانه هوشمند سال 2023: 6. توستر هوشمند Revolution Cooking

بله، توسترهای هوشمند واقعا وجود دارند! این توستر خاص از Revolution اولین توستر با صفحه نمایش لمسی است. بعلاوه، دارای حسگرهای هوشمند پخت و پز است که نان، نان شیرینی، وافل، شیرینی توستر و کلوچه انگلیسی را به طور کامل برشته می‌کنند. همچنین دارای عملکرد گرم کردن مجدد 15 ثانیه‌ای برای زمانی است که نان تست شما سرد می‌شود.

توستر هوشمند از سری تجهیزات ضروری آشپزخانه هوشمند است چون دقیقا می‌داند یک نان برای برشته شدن به چه شرایط و چه میزان زمانی نیاز دارد،

(معرفی بهترین هاب های خانه هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

حتما بخوانید:
خانه هوشمند Interra: قیمت و تجهیزات خانه هوشمند اینترا + عکس

نمایی از توستر هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه‌ی هوشمند سال 2023: 7. سرخ کن هوشمند Chefman

سرخ کن هوشمند ایرفایر یا همان سرخ کن رژیمی نهایی برای استفاده روزمره خانگی و راحتی برای وعده‌های رژیمی استفاده می‌شود. با این سرخ کن هوشمند رژیمی مواد غذایی ارگانیک کشاورزی را می‌توانید به تنقلات خوراکی خوشمزه تبدیل کنید.

اگر اهل رژیم غذایی سالم و باشگاه رفتن هستید، از تجهیزات آشپزخانه هوشمند سرخ کن هوشمند رژیمی را جا نندازید، این روش سرخ کردن، محصولات ارگانیک را سالم و بدون اضافه کردن روغن خوشمزه تحویل می‌دهد.

نمایی از سرخ کن هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 8. دستگاه کودساز هوشمند Vitamix

اگر شما به سلامت محیط زیست اهمیت می‌دهید و دوست دارید که از ضایعات مواد غذایی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و آن‌ها را تبدیل به کمپوست  کنید، دستگاه کودساز هوشمند انتخاب جالبی است.

با دستگاه کودساز Vitamix ضایعات، آشفتگی حاصل از پوست میوه‌ها و کاهوهای غیر قابل مصرف و همینطور بوی آن‌ها  به شدت قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند و در عرض چند ساعت به یک دهم حجم اولیه خود می‌رسند. با ابعاد جمع و جور آن، می توانید آن را در هر جای آشپزخانه خود قرار دهید.

از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند که علاوه بر بهداشت به سلامت محیط زیست و گیاهان خانگی شما کمک می‌کند، دستگاه کودساز هوشمند خانگی است.

(برای آشنایی با سیستم خانه هوشمند برای سالمندان به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

دستگاه کودساز هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 9. زود پز هوشمند Instant Pot

حتما وجود یک زودپز هوشمند، این وسیله‌ی کاربردی و پر مصرف، مورد علاقه همه است. زود پز هوشمند Instant Pot نه تنها می‌تواند هر کاری را که یک زود پز استاندارد انجام دهد بلکه شامل: آرام‌پز، پلوپز، بخارپز، ماست‌ساز، کیک‌ساز و وارم است، و می‌توانید روی آن حساب کنید! این نسخه دارای WiFi و برنامه اتصال است و الکسا را فعال می‌کند.

زود پز هوشمند با قابلیت‌های متنوع برای هوشمندسازی آشپزخانه یعنی قلب خانه شما خیلی کارآمد است. این دستگاه به وای فای و الکسامتصل می‌شود.

نمایی از زودپز هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 10. دستگاه تصفیه آب کانترتاپ Coway

هیچ چیز به اندازه آب سالم  و شیرین دلچسب نیست. این دستگاه تصفیه آب هوشمند برای نصب سریع و آسان در کنار هر شیر آب طراحی شده است. با یک لمس، آب سرد یا فیلتر شده تحویل می‌دهد.

از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند، دستگاه تصفیه آب هوشمند است که برای داشتن آب شیرین و سالم به کار می‌آید، این دستگاه نصب سریع و آسانی دارد.

(با ارزان ترین جاروبرقی رباتیک سال در این صفحه اشنا شوید.)

نمایی از دستگاه تصفیه آب هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 11. جا مایع دستشویی چشمی Umbra

با خرید جا مایع اتوماتیک Otto دیگر برای استفاده از صابون، نیازی به لمس بطری آن نیست! برای استفاده از صابون، فقط کافی است که دست خود را زیر سنسور قرار دهید!

این دستگاه برای رعایت هر چه بیشتر بهداشت، ابزاری کاربردی است. این دستگاه برای استفاده، نیازی به اتصال به اینترنت ندارد!

از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند جامایعی اتوماتیک است. با آمدن کرونا خیلی از شیرهای آب نیز اتوماتیک شد و اگر از جا مایعی چشمی هم استفاده شود، محیط همه جوره بهداشتی است.

نمایی از جا مایع دستشویی چشمی؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 12.  دماسنج هوشمند پخت گوشت Yummy

دماسنج پخت گوشت هوشمند می‌تواند دو درجه حرارت را به طور همزمان در تلفن هوشمند شما از طریق یک برنامه ردیابی کند. بنابراین در زمان مهمانی‌ها، وقتی می‌خواهید چندین غذا را همزمان بپذید، ابزاری کاربردی است.

در آشپزخانه صنعتی از ابزارهای متنوعی برای تجهیز کردن آشپزخانه بکار می‌رود، و حالا می‌توان یکی از آن تجهیزات را مثل دماسنج هوشمند پخت گوشت را در خانه داشت.

(با بهترین دوربین های مدار بسته خانه هوشمند آشنا شوید.)

حتما بخوانید:
امنیت و ایمنی

نمایی از دماسنج پخت گوشت هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 13.  قهوه ساز هوشمند De’Longhi

همه چیز را از تلفن خود کنترل کنید! با قهوه ساز و اسپرسو ساز هوشمند دلونگی به سادگی نوشیدنی‌های صبحگاهی خود و خانواده را داخل  آن آماده کنید و  چند دقیقه قبل از بیدار شدن از خواب یا رسیدن به خانه، آن را از راه دور فعال کنید!

این قهوه ساز و اسپرسو ساز تمام اتوماتیک سفارش شما را به یاد می‌آورد و مانند یک کافه‌چی حرفه‌ای برایتان همان همیشگی را تهیه می‌کند!

اگر در پی این هستید که یک خانه هوشمند و شیک داشته باشید، از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند در سال 2023شروع کنید! قهوه ساز هوشمند صبح‌های پر انرژی برایتان می‌سازد!

نمایی از قهوه ساز هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه‌ی هوشمند سال 2023: 14. مخلوط کن هوشمند Perfect Company

به لطف این دستگاه مخلوط کن هوشمند، به شما کمک می‌کند که هر بار اسموتی عالی درست کنید و کیفیت صبحانه‌ی خود را ارتقا دهید. مخصوصا که با یک عالمه از دستور العمل‌های مختلف برای درست کردن نوشیدنی‌های مقوی موجود در برنامه، شما را هربار به ساخت یک نوشیدنی جدید دعوت می‌کند.

دائما باشگاه می‌روید و رژیم غذایی خاصی دارید؟ مخلوط کن هوشمند برای درست کردن انواع اسموتی خوشمزه مناسب شما است! این مخلوط کن برایتان کلی پیشنهاد جدید آبمیوه و اسموتی دارد.

(با بهترین ترموستات هوشمند آشنا شوید.)

نمایی از مخلوط کن هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 15. یخ ساز هوشمند جنرال الکتریک

جدیدترین مدل یخ ساز ناگت جنرال الکتریک دارای یک مخزن جانبی برای نگهداری آب و تولید حداکثر 10 کیلوگرم قالب یخ در روز است. این دستگاه یخ‌ساز هوشمند دارای Wi-Fi داخلی برای نظارت و برنامه‌ریزی تولید یخ تازه است.

اگر اهل مهمانی و دورهمی مخصوصا در باغ و پیک نیک هستید، داشتن یخ ساز هوشمند جنرال الکتریک برای پذیرایی از مهمان‌ها، آن‌هم در چله تابستان بسیار مناسب است.

نمایی از یخ ساز هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 16. دستگاه شیر سرد کن خانگی هوشمند Jura

اگر از طرفداران نوشیدنی‌های سفید، قهوه‌ای یا سایر نوشیدنی‌های مبتنی بر اسپرسو هستید، این دستگاه شیر خنک کن، شیر را در دمای مطلوب 39 درجه فارنهایت تازه نگه می‌دارد. نشانگر سطح و ارتباط بی‌سیم به شما یادآوری می‌کند که چه زمانی ظرف را دوباره پر کنید.

احتمالا دستگاه شیر سرد کن زیاد به کارتان نیاید؛ اما اگر کودک در خانه دارید و می‌خواهید خیالتان از بابت تازه بودن شیر راحت باشد، این دستگاه برای شما است.

(با بهترین پریزهای هوشمند سال آشنا شوید.)

نمایی از شیر سرد کن خانگی هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 17. دستگاه سرخ کن رژیمی هوشمند Cosori

این سرخ کن ایرفایر یا رژیمی دارای 11 حالت پخت و پز است که با یک برنامه تلفن همراه ارائه می‌شود و به شما کمک می‌کند تا بیش از 100 دستور پخت مختلف را ببینید و تنظیمات آن را از راه دور کنترل کنید. این دستگاه همینطور با الکسا سازگار است، بنابراین می‌توانید بدون لمس دکمه و فقط با دستور صوتی آن را راه اندازی کنید.

دستگاه سرخ کن ایرفایربرای تدارک یک غذایی رژیمی بدون روغن مناسب است. اگر به فکر تناسب اندام‌تان هستید و دوست دارید غذاهای متنوع میل کنید، خرید دستگاه سرخ کن هوشمند انتخابی عالی است.

نمایی از دستگاه سرخ کن ایرفایر هوشمند، بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 18. ترازو آشپزخانه هوشمند Drop

ترازوی Drop چیزی بیش از یک ترازو هوشمند است. این دستگاه از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند به صدها دستور غذا متصل شده و جایگزینی مواد و تغییر اندازه وعده‌ها را آسان تر می‌کند.

ترازوی هوشمند آشپزخانه یک همراه و مشاور رژیم غذایی است، این دستگاه سازگار با سیستم عامل اندروید و iOS است.

(منظور از اسپیکر هوشمند چیست؟)

نمایی از ترازو هوشمند آشپزخانه؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 19. قهوه ساز هوشمند Hamilton Beach

با قهوه‌ساز هوشمند Hamilton Beach صبح‌ها، قبل از اینکه از رختخواب بیرون بیایید، بگویید «الکسا، برایم قهوه دم کن»! برای کنترل این قهوه ساز هوشمند نیز نیازی به دانلود هیچ برنامه خاصی نیست، فقط از برنامه الکسا استفاده کنید یا با دستگاه اکو خود صحبت کنید. 

یکی از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند، قهوه ساز هوشمند است. قهوه ساز همیلتون قابلیت اتصال به اسپیکر هوشمند را هم دارد.

نمایی از قهوه ساز هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه‌ی هوشمند سال 2023: 20. ماشین ظرفشویی هوشمند Miele

خب متأسفانه باید گفت که با این ماشین ظرفشویی هوشمند نمی‌توانید صحبت کنید، اما در عوض شستن ظرف را به طور خودکار انجام می‌دهد و برای تمیز کردن کارآمدتر هر بار که آماده‌ی شستشو می‌شود، مقدار مناسبی مواد شوینده به آن اضافه کنید، که بسیار شگفت‌انگیز است.

از سری بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند، ماشین ظرفشویی است که چندان پیشرفت نداشته است و قابلیت دستور صوتی را ندارد.

(برای آشنایی با تفاوت خانه هوشمند و اتوماسیون ساختمان به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

حتما بخوانید:
آشنایی با پروتکل KNX : هوشمند سازی یکپارچه‌ی ساختمان‌ها و اماکن + عکس

نمایی از ماشین ظرفشویی هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 21.  یخچال هوشمند 4 دری سامسونگ Family Hub

یخچال هوشمند سامسونگ مدل Family Hub از سری یخچال های هوشمند سامسونگ است که به دستیار صوتی سامسونگ مجهز شده است. Family Hub اساساً مانند این است که یک صفحه تبلت در درب یخچال شما تعبیه شده باشد که به عنوان یک تخته یادداشت نیز عمل می‌کند و همه می توانید از طریق تلفن خود به آن دسترسی داشته باشید.

به علاوه، یخچال دارای یک دوربین داخلی است، بنابراین اگر در فروشگاه مواد غذایی به این فکر می‌کنید که آیا تخم مرغ کافی در خانه دارید یا نه، با تلفن خود نگاهی به داخل آن بیندازید.

از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند که تغییر شگرفی داشته است، یخچال هوشمند مجهز به دوربین داخلی است.

نمایی از یخچال هوشمند سامسونگ؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 22. سطل زباله هوشمند Simplehuman

حسگر سطل زباله هوشمند با آمدن و رفتن شما سازگار می‌شود. درب آن بصورت خودکار باز شده و به شما امکان می‌دهد تا زباله های آشپزخانه را به راحتی در آن جای دهید. اگر سگ شما عاشق دویدن به این طرف و آن طرف است، امکان اینکه سنسورها اشتباه کنند باز و بسته شوند، وجود دارد.

سطل زباله هوشمند مجهز به حسگراست که بمحض نزدیک شدن شما به آن، درب باز می‌شود.

(با مزایای خانه هوشمند در این صفحه آشنا شوید.)

نمایی از سطل زباله هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 23. مایکروویو هوشمند جنرال الکتریک

اگر تا به حال آرزو کرده‌اید که بتوانید به سادگی با مایکروویو کار کنید و حتی صحبت کنید، این کار با مایکروویو هوشمند جنرال الکتریک امکان‌پذیر است. این مایکروویو جنرال الکتریک به آمازون الکسا متصل می‌شود، بنابراین می‌توانید آن را با دستورهای صوتی خود کنترل کنید. همچنین دارای فناوری اسکن برای پخت است که به شما کمک می‌کند تا هر بار غذای خود را به آسانی بپزید.

مایکروویو هوشمند قابلیت این را دارد که حرف کاربر را بشنود؛ چون به آمازون الکسا نصب می‌شود، بنابراین با دستور صوتی قابل کنترل است.

نمایی از مایکروویو هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه‌ی هوشمند سال 2023: 24. توتستر هوشمند Balmuda

اگرچه که توتستر هومشند بالمودا کنترل صوتی یا اتصال به اینترنت ندارد، اما این اجاق روی میز هنوز هم خیلی هوشمند است. پیش از آنکه نان را داخل تستر بگذارد، روی آن کمی آب بریزید تا یک شیرینی، پیتزا یا نان صنعتی برشته شده تحویلتان دهد!

توستر هوشمند از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمنداست که می‌تواند نان تست شما را با کمی آب به کیک خوشمزه سرآشپز تبدیل کند.

(در این صفحه با کنترل پنل هوشمند آشنا شوید.)

نمایی از توستر هوشمند؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 25. غذاساز هوشمند سه کاره Cuisinart

خرید غذا ساز هوشمند سه کاره Cuisinart صرفه جویی واقعی در فضا و هزینه است. با این دستگاه به راحتی از یک غذاساز 8 فنجانی به یک مخلوط کن یک کیلویی و در نهایت به یک آبمیوه گیری قدرتمند دارید.

از بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند غذاساز هوشمند است که کاربر می‌تواند با یک خرید، سه دستگاه کاربردی را به خانه آورد.

نمایی از غذاساز هوشمند سه کاره؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند سال 2023: 26. شیر آب هوشمند Kohler

یک شیر آب هوشمند بدون اینکه نیاز به لمس داشته باشد، کارهای آشپزخانه را خیلی آسان می‌کند. مثلا وقتیکه می‌خواهید شیر آب را باز کنید ولی دستتان بند است یا در مواردیکه دستتان  در حین آشپزی روغنی شده و نمی‌خواهید به شیر آب دست بزنید، داشتن شیر آب هوشمند خیلی ضروری است.

یکی از مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند شیر آب هوشمند در کنار کابینت آشپزخانه هوشمند است که می‌تواند ترکیبی بی‌نظیر در آشپزخانه مدرن شما باشد.

منبع مطلب

نمایی از شیر آب هوشمند آشپزخانه؛ بهترین تجهیزات آشپزخانه هوشمند

اقای یک سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *