با مجموعه بهترین دوربین های مدار بسته خانه هوشمند آشنا شوید + عکس

بهترین دوربین های مداربسته سال 2022: معرفی انواع دوربین مدار بسته هوشمند

دوربین‌های مدار بسته یا به عبارتی دیگر دوربین های امنیتی هوشمند برای رسیدن به تکنولوژی امروزی خود، مسیر طولانی را طی کرده‌اند. از بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند برای ایمن سازی ساختمان‌های تجاری بزرگ و مناطق مسکونی با تکنولوژی بروز و پیشرفته استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر، این متن از هوشمند سازی آرات را از دست ندهید.

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

امروزه دوربین‌ های امنیتی خارق‌العاده‌ای در بازار وجود هستند که می‌توانند افراد را از سایر اجسام متحرک متمایز کنند، بسته‌های تحویل‌شده را شناسایی و حتی اعضای خانه یا شرکت را با تشخیص چهره بشناسند. شاید باورتان نشود، اما بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند برای جلوگیری از ورود مزاحمان، حتی «صحبت می‌کنند». برای اشنایی بیشتر با دوربین‌ مداربسته هوشمند مطلبی کامل برایتان نوشته‌ایم. (تفاوت خانه هوشمند و خانه معمولی را در این صفحه بخوانید.)

نیازی به گفتن نیست که تکامل سریع فناوری دوربین های امنیتی، موجب رقابتی سخت بین صدها گزینه، از بین ده‌ها برند برتر شده است. امروز، ما قصد داریم که از بین برندهای برتر، برترین دوربین‌های امنیتی سال 2022 موجود در بازار را بررسی کنیم. کارشناسان توصیه‌های خود را بر اساس تجربه و همچنین بر اساس هزاران ساعت تحقیق ارائه داده‌اند. (فقط با نصب دوربین هوشمند، خانه هوشمند حرفه‌ای بسازید!)

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: با وجود دوربین‌های امنیتی مجهز به هوش مصنوعی، خیلی راحت‌تر می‌توان محل کار و منزل را تحت کنترل و نظارت قرار داد.

(برای آشنایی با کارخانه هوشمند این متن را بخوانید.)

نمایی از دوربین امنیتی بر روی میز، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

لیست بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

 • بهترین دوربین های امنیتی همه کاره: SimpliCam
 • ساده‌ترین دوربین امنیتی: Lorex
 • بهترین دوربین مداربسته با نصب آسان: Lorex
 • سیستم امنیتی کامل به همراه دوربین مداربسته: ADT
 • مقرون به‌صرفه‌ ترین دوربین‌های امنیتی: Wyze Cam
 • بهترین وضوح ویدیویی: Arlo
 • بهترین دوربین‌های گوگل هوم: Nest
 • دوربین‌های مداربسته کوچک: Blink
 • بهترین ذخیره‌سازی ویدیوی محلی: Swann SWDVK-445802V
 • بهترین دوربین امنیتی ترکیبی برای اپل هوم کیت: eufy 2K
 • بهترین انتخاب برای دوربین امنیتی مداربسته: Zmodo
 • دوربین هوشمند با تشخیص چهره: Ecobee

نمایی از دوربین مداربسته فضای باز؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 1. دوربین امنیتی SimpliCam

دوربین مداربسته SimpliCam یک دوربین امنیتی خانگی با نصب و کاربری آسان است که به طور یکپارچه با سیستم‌های امنیتی SimpliSafe کار می‌کند. تمامی کسانیکه در کار نصب دوربین امنیتی هستند، خوب می‌دانند که به کار بردن کلمه “ساده” در نصب دوربین، چندان قابل قبول نیست!

بخشی از راه اندازی SimpliCam در سیستم امنیت خانگی SimpliSafe انجام شده است. تحت این شرایط، فقط چند دقیقه طول کشید تا دوربین را تنظیم کرد. پس از راه‌اندازی، از برنامه SimpliSafe برای مشاهده مستقیم فیلم‌های زنده از تلفن‌هایمان استفاده کردیم.

برای ذخیره سازی ویدیو، مجبور به خریداری اشتراک هستید. فضای ذخیره سازی ابری برای حداکثر 10 دوربین، نظارت حرفه‌ای 24 ساعته بر سیستم امنیتی و اتوماسیون خانه هوشمند است.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند سال 2022: دوربین Simplicam با زاویه دید 107 درجه، امکان بزرگ‌نمایی سه برابری و کیفیت تصاویر بالا جزو بهترین دوربین های مداربسته IPاست.

(با مزایای خانه هوشمند آشنا شوید.)

نمایی از دوربین امنیتی SimpliCam؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

نقاط قوت دوربین مداربسته SimpliCam

 • نصب DIY (نصب آسان)
 • شاتر حریم خصوصی
 • اپلیکیشن موبایل کاربرپسند
 • صدای دو طرفه

نقاط ضعف دوربین مداربسته SimpliCam

 • برای دریافت فضای ذخیره سازی ابری، اعلان‌ها و کنترل از راه دور دوربین باید ماهانه آن را شارژ کرد
 • عدم شناسایی چهره
 • وضوح 720p HD در مدل‌های قدیمی‌تر
 • بدون ادغام پلت فرم هوشمند

نمایی از دوربین امنیتی بر روی میز، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 2. دوربین امنیتی Lorex

لورکس متخصص دوربین‌های امنیتی با کیفیت حرفه‌ای برای استفاده در محیط‌های داخلی و خارجی است. دوربین‌های ضد آب و گرد و غبار فضای بیرون این شرکت، دارای وضوح 4K و توانایی فیلمبرداری کامل دید در شب هستند.

دوربین امنیتی Lorex با محفظه‌های فلزی سنگین و سیم های برق محافظت می‌شوند. دوربین های Lorex همچنین دارای قابلیت پخش صدای دو طرفه است و از وسعت دید بالا (عمق میدان) و عملکرد پان/زوم را پشتیبانی می‌کند.

یکی از پرفروش‌ترین دوربین‌های خانگی لورکس، دوربین امنیتی بی‌سیم در فضای باز HD 1080p است. این یک دوربین مقرون به صرفه، اما قابل اعتماد است. از نظر متریال به‌کار رفته بسیار قابل توجه است. بنابراین می‌توان آن را در دسته بهترین دوربین مداربسته برای منزل انتخاب کرد.

این دوربین دارای یک لنز با زاویه دید 118 درجه و وسعت دید بالا در شب است. با تمام این اوصاف یک دوربین فضای باز بی‌نقص نیست؛ به عنوان مثال در دمای زیر صفر درجه کار نمی‌کند. دوربین امنیتی Lorex را می‌توان به عنوان بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز انتخاب کرد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: Lorex یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان دوربین های امنیتی امروزی است که از هوش مصنوعی برای بهبود هشدارها و فناوری Wi-Fi 6 برای بهبود انتقال ویدیو استفاده می‌کند.

(با کاربرد هوش مصنوعی در خانه هوشمند آشنا شوید.)

نمایی از دوربین امنیتی Lorex؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

نقاط قوت دوربین مداربسته Lorex

 • کیفیت فیلم HD شفاف تا 4k
 • قابلیت دید در شب (دوربرد)
 • طراحی و ساخت در سطح حرفه‌ای
 • مجهز به فناوری هوشمند

نقاط ضعف دوربین مداربسته Lorex

 • گران قیمت
 • دوربین‌ها باید به پریز برق متصل شوند
 • خدمات مشتری خوبی ندارد

دوربین مداربسته Lorex، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 3. دوربین امنیتی Ring

Ring متعلق به آمازون در ابتدا به عنوان دوربین‌های زنگ درب محبوبیت پیدا کرد، اما در ساخت دوربین‌های داخلی، دوربین‌های فضای باز، دوربین چشمی و سایر تجهیزات امنیتی خانه هوشمند نیز حسابی حرفه‌ای است. در میان این همه دوربین، از جمله مدل‌های بی‌سیم و سیم‌دار، با قیمت‌های رقابتی، رینگ برنده است. دوربین مداربسته رینگ را می‌توان بهترین دوربین مداربسته بیسیم معرفی کرد.

برند رینگ یک نمونه دوربین با نام دوربین امنیتی Spotlight Cam Pro را در سپتامبر 2022 رونمایی کرد که این دوربین از فناوری پیشرفته رادار برای بهبود تشخیص حرکت استفاده می‌کند.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: دوربین امنیتی Ring می‌تواند با تشخیص حرکت، صدای دو طرفه و سازگاری با سیستم آمازون الکسا و اکو، این امکان را دهد تا سیستم امنیتی هوشمند را با دستورات صوتی کنترل و ویدیوی امنیتی را به نمایشگرهای مختلف داخلی به انتخاب خود ارسال کنیم.

(با بهترین سیستم امنیتی سال 2022 آشنا شوید.)

دوربین امنیتی Ring؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

مزایای خرید دوربین مداربسته Ring

Ring محصولات گسترده ای دارد، در میان آن‌ها دوربین امنیتی هوشمند Ring Spotlight Cam را بررسی می‌کنیم. این دوربین با قابلیت ضد آب و گرد و غبار هوا و تحمل دمای پنج درجه زیر صفر، برای اکثر مناطق آب و هوایی، انتخابی بی‌نظیر است.

این دوربین 200 دلاری، مجهز به نورافکن‌های روشنی است که می‌توانید با سنسور حرکت، آن‌ را طوری برنامه‌ریزی کنید تا مطابق دستور شما روشن و خاموش شوند. این دوربین همچنین دارای یک آژیر 110 دسی بل است که حتی برای دوربین در فضای باز نیز صدای بلندی دارد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: نسخه‌ی پیشرفته‌تر Spotlight Cam اخیراً در رویداد سخت‌افزاری آمازون ۲۰۲۲ رونمایی شد که قابلیت تشخیص حرکت سه بعدی را نیز دارد. این ویژگی اضافی از فناوری راداربرای ردیابی حرکت پرنده‌ها در فضای باز استفاده می‌کند.

(برای آشنایی با دستیار صوتی خانه هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ نمایی از دوربین مداربسته Ring

نقاط قوت دوربین مداربسته Ring

 • انتخاب متنوع از دوربین‌های داخلی / خارجی
 • نصب آسان DIY فقط چند دقیقه
 • کیفیت تصویر ویدیویی HD واضح و شفاف
 • با پلتفرم های هوشمند شخص ثالث ادغام می‌شود

نقاط ضعف دوربین مداربسته Ring

 • برخی از دوربین‌های Ring خیلی بزرگ هستند (نمی‌توان از آن‌ها به عنوان بهترین دوربین مدار بسته مخفی استفاده کرد.)
 • دوربین‌های Ring گران قیمت هستند
 • دوربین Ring Pro به نقشه سیم‌کشی پیچیده و سختی نیاز دارد
 • می‌تواند مستعد ایجاد آلارم‌های کاذب باشد

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ دوربین مداربسته Ring

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 4. دوربین امنیتی ADT

برند ADT یک پکیج کامل شامل: یک دوربین داخلی، یک دوربین مداربسته فضای باز و یک آیفون ویدیویی ارائه می‌دهد. هر سه آن‌ها دارای صدای دو طرفه هستند. علاوه بر این، دوربین‌های داخلی و خارجی هر دو دارای وضوح 1080p HD و قابلیت های تجزیه و تحلیل ویدیو هستند که به آنها کمک می‌کند بین رویدادهای مهم و غیر مهم تمایز قائل شوند.

با این حال، بهترین ویژگی این دوربین‌های امنیتی این است که با خودِ سیستم امنیتی خانه ADT عرضه می‌شوند. ADT از بهترین سیستم‌های امنیتی خانه در بازار است، بنابراین وقتی یک بسته دوربین مداربسته هوشمند از این برند خریداری می‌کنید، خیلی بیشتر از دوربین‌های مداربسته‌ی معمولی می‌توان از آن استفاده کرد. برند ADT با سابقه 145 ساله در ارائه خدمات برتر امنیتی‌، با پشتیبانی از برنامه Pulse (مدیریت پیام‌ها چند رسانه‌ای بر روی گوشی‌های هوشمند)، و نظارت حرفه ای 24/7 پاسخگو است.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: از دیگر ویژگی‌های خوب دوربین مداربسته ADT، این است که ‌می‌توانید نظارت ویدیویی خود را با سیستم امنیتی خانه هوشمند خود یکپارچه کنید. ADT و Google Nest در سال 2021 شروع به همکاری کردند.

(با انواع دستیار صوتی هوشمند در این صفحه آشنا شوید.)

حتما بخوانید:
موتور پرده هوشمند: معرفی انواع موتور پرده برقی + عکس

نمایی از دوربین امنیتی ADT؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

دوربین فضای باز ADT

ما تحت تاثیر دوام دوربین مداربسته تحت شبکه فضای باز ADT قرار گرفتیم. دوربین مدار بسته فضای باز ADT دارای رتبه IP65 است. این بدان معناست که در برابر گرد و غبار مقاوم است و می‌تواند در برابر ریزش آب کم فشار، مقاومت کند.

این دوربین حتی با واحد گرمایش داخلی نیز کار می‌کند، به این معنی که در دمای 40 درجه زیر صفر فارنهایت فعالیت خوبی دارد. میدان دید آن چندان وسیع نیست. اما اگر سیستم به طور حرفه‌ای نصب شده باشد، می‌تواند حداکثر پوشش را داشته باشد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: دوربین امنیتی ADT با وضوح تصاویر و سازگار با برنامه ADT Pulse، قابلیت نصب وایرلس و سیم‌دار و همینطور زاویه 60 درجه، برای سیستم امنیتی خانه و فضای باز عملکردی قابل قبول دارد.

(با ماژول کنترل کننده کولر گازی  آشنا شوید.)

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ نمایی از دوربین فضای باز ADT

نقاط قوت دوربین مداربسته ADT

 • یک سیستم تجزیه و تحلیل ویدیویی که می‌تواند بین رویدادهای مختلف را تمایز قائل شود
 • وضوح تصویر HD 1080p در دوربین‌های داخلی و خارجی
 • صدای دو طرفه در هر دوربین
 • همه دوربین‌ها به عنوان بخشی از یک سیستم کامل امنیتی خانه ADT عرضه می‌شوند

نقاط ضعف دوربین مداربسته ADT

 • قیمت های نسبتاً بالا
 • زنگ ویدیو فقط دارای کیفیت تصویر 720p است
 • نیاز به نصب حرفه‌ای دارد

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ دوربین مداربسته فضای باز ADT

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 5. دوربین امنیتی Wyze Cam

دوربین‌های امنیتی داخلی Wyze مقرون به صرفه با فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان برای ویدیوها با تشخیص حرکت، از قیمت 29.99 دلار شروع می‌شود. این برند،  مقرون‌به‌صرفه‌ترین دوربین‌های امنیتی داخلی را با یکپارچه‌سازی اپلیکیشن موبایل تولید می‌کند. دوربین مداربسته کوچک Wyze با فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان برای ثبت رویدادها از سنسورهای تشخیص حرکت، راه‌حل امنیتی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای است.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: دوربین مداربسته Wyze دارای ویژگی‌های اختصاصی شامل geofencing (مناطق تشخیص حرکتسازگاری با الکسا و توانایی تشخیص فرکانس‌های خاص است. به عنوان مثال، هشدار دود را به تلفن همراه ارسال می‌کند.

(با خانه هوشمند Tis آشنا شوید.)

نمایی از دوربین امنیتی Wyze Cam؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

دوربین مداربسته کوچک Wyze Cam Pan and Box

قیمت دوربین مداربسته Wyze Cam Pan نسبت به سایر مدل‌های همرده ارزان است. این دوربین مداربسته ارزان قیمت، قابلیت ارائه صدای دو طرفه را دارد و می‌تواند، با زوایه دید 110 درجه در ثانیه، بچرخد و از اطراف فیلم بگیرد. در آزمایش‌ها انجام شده کارشناسان، کنترل‌های صوتی را با الکسا اضافه کردند و این دستگاه در هر زمان با وضوح تصویر HD 1080p به‌علاوه دید در شب مادون قرمز، فیلم واضحی ارائه داد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: ما می‌توانیم با برنامه تلفن همراه Wyze پخش ویدیو را از راه دور بررسی کنیم، به‌علاوه، 14 روز ذخیره‌سازی ابری مبتنی بر سنسورهای تشخیص حرکت رایگانی دارد. همچنین با استفاده از کارت میکرو SD، می‌‌توانیم از فضای ذخیره‌سازی محلی بهره‌مند شویم.

(با خانه هوشمند لایف اسمارت آشنا شوید.)

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ دوربین مداربسته کوچک Wyze

نقاط قوت دوربین مداربسته Wyze Cam

 • دوربین‌ مداربسته ارزان قیمت (شروع از 29.99 دلار)
 • ذخیره سازی ویدیوی ابری 14 روزه رایگان
 • برای کنترل صدا با الکسا کار می‌کند
 • ویژگی‌های نوآورانه مانند برچسب گذاری حرکت

نقاط ضعف دوربین مداربسته Wyze Cam

 • هیچ گزینه دوربین فضای بازی ارائه نمی‌دهد
 • بدون نظارت حرفه‌ای، فقط نظارت شخصی
 • باید به برق وصل شود

دوربین مداربسته کوچک Wyze Cam؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 6. دوربین امنیتی Arlo

دوربین امنیتی Arlo دارای وضوح 1080p است. Arlo دوربین‌های مناسبی برای زنگ درب، دوربین‌های داخلی و دوربین‌های فضای باز ارائه می‌دهد. این دوربین مداربسته بیسیم با دید در شب، تمامی جزئیات را مثل پلاک ماشین و حتی رنگ‌ها را با دقت بالا به نمایش می‌گذارد.

در سیستم امنیتی Arlo هر دوربین را می‌توان با ویژگی‌های خاصی مانند صدای دو طرفه، آژیر با کنترل از راه دور و سازگاری با Amazon Alexa و Google Assistant می‌توان بارگذاری کرد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: دوربین های Arlo به روش‌های مختلفی راه‌اندازی می‌شوند؛ دوربین‌هایی که به برق وصل می‌شوند یا اینکه بدون سیم کار می‌کنند. ویدیو‌ها به صورت محلی در USB یا در فضای ابری به مدت هفت روز رایگانذخیره می‌شود.

(با استخر هوشمند آشنا شوید.)

دوربین امنیتی Arlo؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

مزایای خرید دوربین امنیتی Arlo Pro 2

دوربین Arlo Ultra با وضوح استثنایی ما را تحت تاثیر قرار داد، Arlo Baby با قیمت 199.99 دلار و ویژگی‌های جالب مناسب ایمنی و آرام بخشی به اتاق کودک یا مهد کودک‌ها است. ما این گزینه را داریم که این دوربین امنیتی منحصر به فرد را به عنوان یک خرگوش بسازیم، و با مادون قرمز با‌کیفیت (دید در شب)، تصاویر واضحی در اتاق کم نور کودک ایجاد می‌کند.

آشکارساز صدای عمومی، آشکارساز حرکت، و سنسور کیفیت هوا در دوربین کار امنیتی را آسان‌تر می‌کند. به نظر می‌رسد کودک نیز از حالت لالایی دوربین و نور شب با رنگ قابل تنظیم لذت می‌برد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: برند Arlo به تازگی دوربین مداربسته هوشمند مدل Arlo Go 2 جدید را راه اندازی کرده استکه یک دوربین بیسیم با قابلیت اتصال LTE است و به آن اجازه می‌دهد که بدون Wi-Fi کار کند.

(با کلید و پریز هوشمند آشنا شوید.)

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ نمایی از دوربین امنیتی Arlo Pro 2

نقاط قوت دوربین مداربسته Arlo

 • بهترین دوربین‌ مداربسته خانگی با کیفیت بالا
 • طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های مهم دوربین مداربسته را ارائه می‌دهد
 • بدون نیاز به قراردادهای بلند مدت
 • 100% بیسیم، قابل نصب در هر مکانی

نقاط ضعف دوربین مداربسته Alro

 • هزینه بالای تجهیزات اولیه
 • سنسورهای ورودی را ارائه نمی‌دهد
 • گزینه‌های محدود اتوماسیون خانگی
 • برای امنیت کامل خانه کافی نیست

نمایی از دوربین مداربسته روی دیوار، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 7. دوربین امنیتی Nest

در حالی که دوربین Ring با آمازون الکسا سازگار است، Nest با دستیار Google و سایر محصولات Google Home بهترین ترکیب است. دوربین‌های مداربسته  Nest به‌طور مستقیم با بلندگوهای Google Home کار می‌کنند. برای مثال، می‌توانیم بگوییم: «Hey Google، دوربین حیاط خلوت را در Chromecast آشپزخانه پخش کن» و این کار را انجام می‌دهد.

گزینه‌های Nest Cam شامل مدل متصل به برق، مدل ضد آب و گرد و غبار هوا با باتری و مدل مجهز به پروژکتور است. گزینه‌های زنگ درب تصویری سیمی و بی‌سیم نیز در مجموعه دوربین‌های امنیتی Nest وجود دارد.

همه این دوربین‌ها ویژگی‌های اصلی یکسانی دارند، از جمله تشخیص حرکت، تشخیص چهره و مناطق فعالیت. همچنین می‌توان هرکدام را به اشتراک Nest Aware اضافه کرد، که ضبط ابری به‌علاوه حداکثر تا 10 روز ضبط مداوم را امکان‌پذیر می‌کند. البته، بدون Nest Aware، همچنان می‌توان از اعلان‌های تلفن همراه استفاده کرد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: دوربین‌ امنیتی خانگی و فضای باز Nest دارای قابلیت تشخیص چهره و ضبط دائمی است. برای بهره‌بردن از این شرایط، اشتراک Nest Aware خود را به دلیل تشخیص چهره حفظ کنیم.

(با انواع حسگر هوشمند آشنا شوید.)

دوربین امنیتی Nest؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

دوربین مداربسته بیسیم Nest Cam IQ Indoor

هوشمندترین ویژگی همه مدل‌های Nest Cam، تشخیص چهره یا همانطور که Nest آن را هشدار چهره آشنا می‌نامد، است. این یکی از آن ویژگی‌هایی است که فقط با اشتراک Nest Aware می‌توانید دریافت کنید، اما اگر هزینه ماهانه را بپردازید، Familiar Face Alerts می‌تواند امنیت خانه‌تان را به شدت بهبود بخشد.

Nest Cam تمامی چهره‌هایی را که می‌بیند را شناسایی کرده و از شما می‌خواهد تا با استفاده از برنامه همراه، نامی برای آن چهره‌ها بگذارید. هوش مصنوعی Nest توسط Google ارائه می‌شود، با این شرایط، تشخیص چهره برای دوربین کار سختی نیست.

اکنون که دوربین، پایگاه داده‌ای از چهره‌های آشنا داشته باشد (نگران نباشید، چهره‌های آشنای دوربین شما در حساب شما باقی می‌ماند و در تشخیص چهره سایر کاربران Nest استفاده نمی‌شود)، می‌توانید اعلان‌های خود را پیکربندی کنید.

برای مثال، می‌توانید به Nest بگویید اگر این فرد خاص، مثلاً فرزندتان، بمحض اینکه دیده شد، به شما اطلاع دهد تا بدانید که او از مدرسه سالم به خانه رسیده است. این همان نوع شخصی‌سازی است که Nest را به شریکی باورنکردنی در امنیت خانه تبدیل می‌کند.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: با دوربین مداربسته جدید nest، فیلم‌های زنده را در نمایشگرهای هوشمند و تلویزیون‌های هوشمند دارای الکسا مشاهده کنید. علاوه بر این، الکسا اکنون می‌تواند هشدارهای تشخیص حرکت و زنگ دربرا با ارائه صدای دو طرفه، پشتیبانی کند.

(با طریقه نصب قفل هوشمند آشنا شوید.)

حتما بخوانید:
تجهیزات هوشمند برای فضای باز: معرفی انواع تجهیزات هوشمند فضای باز + عکس

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند، نمایی از دوربین مداربسته روی میز

نقاط قوت دوربین مداربسته Nest

 • ویژگی‌های هوشمند مانند تشخیص چهره
 • دسترسی و پخش مستقیم ویدیوی زنده 24/7
 • کیفیت ویدیویی واضح 1080p HD
 • سازگار با تکنولوژی Z-Wave

نقاط ضعف دوربین مداربسته Nest

 • در صورت خرید چند دوربین گران است
 • هیچ گزینه محلی برای ذخیره سازی ویدیو وجود ندارد
 • دوربین باید به اینترنت وصل شود

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ دوربین مداربسته فضای باز Nest

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 8. دوربین امنیتی Blink

Blink دوربین‌های بیسیم را با استفاده آسان برای نظارت در محیط‌های داخلی و خارجی ارائه می‌کند. این‌ دوربین مداربسته بیسیم ارزان با قیمت پایین 35 دلار به بالا و باکیفیتی عالی عرضه می‌شود. ویژگی‌های خاص در دوربین‌های امنیتی Blink عبارتند از: صدای یک طرفه یا دو طرفه، حسگر حرکت، مناطق حرکتی قابل تنظیم، سنسور دما، و گزینه استفاده از Amazon Alexa برای دستور صوتی.

بهترین دوربین‌ مدار بسته هوشمند: دوربین امنیتی Blink کوچک و سبک است. دارای وضوح عالی در روز و دید درشب مادون قرمز است.

(معرفی خانه هوشمند Tuya)

دوربین امنیتی Blink؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

مزایای خرید دوربین هوشمند Blink

یکی از چیزهای عالی در مورد Blink Indoor و Outdoor، سنسور حرکت PIR است. هر دو دوربین به جای تکیه بر دید کامپیوتری، می‌تواند با باتری‌ تغذیه شوند. هر دو دوربین برای تشخیص حرکت از مادون قرمز استفاده می‌کنند.

این بدان معنی است که دوربین‌ها فقط با گرما فعال می‌شوند. حتی اگر یک جسم بی جان، مثلاً یک پرده، حرکت کند، به عنوان حرکت در دوربین‌ها ثبت نمی‌شود. با این حال، هنگامی که شخصی حرکت می‌کند، دوربین در صورت فعال بودن به شما هشدار می‌دهد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته هوشمند: Blink فضای ذخیره سازی ابری مقرون به صرفهرا فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید با هاب Sync Module 2 و فلش USB به ضبط محلی بدون هزینه ماهانه دسترسی داشته باشید.

(معرفی سیستم هشدار هوشمند)

نمایی از دوربین هوشمند Blink؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

نقاط قوت دوربین مداربسته Blink

 • بدون قرارداد، گزینه خود نظارتی
 • نصب DIY کاربر پسند
 • تعمیر و نگهداری کم، عمر باتری طولانی
 • با الکسا و IFTTT ادغام می‌شود

نقاط ضعف دوربین مداربسته Blink

 • ویژگی‌های نوآورانه‌ی خاصی ارائه نمی‌دهد
 • با ارائه چندین دستگاه گران می‌شوند
 • گزینه‌های ذخیره سازی ویدئو محدود
 • فقط یک نفر می‌تواند در یک زمان از پخش زنده استفاده کند

نمایی از دوربین مداربسته Blink، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 9. دوربین امنیتی Swann

برند Swann دوربین‌های مداربسته خانگی و دوربین مداربسته فضای باز و زنگ‌های ویدیویی کیفیت بالا را فقط برای نظارت ارائه می‌‌دهد. دوربین‌های Swann دارای قابلیت دید در شب رنگی چشمگیر، حسگر حرارت، مکالمه دو طرفه، پروژکتور، برد طولانی حتی در شب و سازگاری با الکسا و دستیار گوگل هستند.

بهترین دوربین‌ مدار بسته هوشمند: فضای ذخیره‌سازی محلی و فضای ذخیره‌سازی ابری برای دوربین‌های امنیتی Swannدر دسترس است. با حافظه محلی رایگان، کاربران می‌توانند هر کلیپ را به مدت هفت روز ذخیره کنند. مالکیت دوربین همچنین شامل دو روز فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان برای هر کلیپ است.

(برای جلوگیری از هک خانه هوشمند چه کنیم؟)

دوربین امنیتی Swann؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

دوربین مدار بسته بیسیم Swann

دوربین امنیتی Floodlight با قیمت 179 دلار، بسیاری از فناوری Swann را به نمایش می‌گذارد. دوربین 1080p دارای لنز 125 درجه، دید در شب رنگی، سنسور حرارت، مکالمه دو طرفه، آژیر و پروژکتور حرکتی با دیمر است.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: دوربین امنیتی Swann به وضوح اقدامات شبانه را با وسعت دید بالایی ضبط می‌کند، و با حداکثر روشنایی پروژکتور آن 2500 لومن، هیچ دزدی در امان نخواهد بود!

(با اینترنت اشیا صنعتی در این صفحه آشنا شوید.)

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ دوربین مدار بسته بیسیم Swann

نقاط قوت دوربین مداربسته Swan

 • مجموعه کامل دوربین‌های همه کاره
 • اتصالات بیسیم و با سیم
 • فضای ذخیره‌سازی ویدیوی محلی رایگان (کارت microSD)
 • دوربین‌های مقاوم در برابر آب و هوا

نقاط ضعف دوربین مداربسته Swann

 • تجهیزات نسبتاً گران قیمت
 • فضای ذخیره‌سازی ابری به اشتراک نیاز دارد
 • هیچ نظارت حرفه ای در دسترس نیست
 • لغو برنامه های پولی می تواند مشکل باشد

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ دوربین مداربسته Swann

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 10. دوربین امنیتی eufy 2K

اگرچه ما از سیستم دستیار صوتی هوشمند سیری برای کنترل تجهیزات هوشمند از آیفون استفاده می‌کنیم، اما دوربین امنیتی به ندرت با دستیار صوتی اپل کار می‌کند.

خوشبختانه دوربین داخلی eufy 2K، با Siri کار می‌کند، بنابراین ما می‌توانیم با درخواست از دستیار صوتی مورد اعتمادمان، علاوه بر الکسا و دستیار Google، فیلم زنده را در تلفن‌هایمان مشاهده کنیم.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: به عنوان کاربران آیفون یا آیپد،از دستیار صوتی سیری با دوربین eufy 2K استفاده کنید سیستم دستیار صوتی Siri از طریق HomeKit Secure Video رمزگذاری سرتاسری را برای فیلم‌ها به همراه ده روز فضای ذخیره‌سازی ابری اضافی ارائه می‌کند.

(متنی جالب درباره ورزشگاه های هوشمند قطر!)

دوربین امنیتی eufy 2K؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

مزایای خرید دوربین امنیتی eufy 2K

eufy 2K بهترین دوربین مداربسته برای منزل است که تنها 40 دلار قیمت دارد. در حالیکه بیش از 100 دلار برای دستگاه‌های مشابه هزینه می‌کنیم. ما آن را در اتاق نشیمن خود راه‌اندازی کردیم، و چون سنسور تشخیص حیوان خانگی را خاموش کرده بودیم، هر بار که بچه گربه‌مان با توپ نخش بازی می‌کرد، به ما اطلاع نمی‌داد. در عوض، ما فقط اعلان‌هایی درباره تشخیص حرکت افراد را فعال کردیم. تمام فیلم‌های ما مستقیماً روی کارت micro-SD 128 گیگابایتی ما با وضوح 2K ضبط شد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: با استفاده از برنامه امنیتی Eufy، ما به راحتی از هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، می‌توانیم دوربین خود را از راه دور کنترل کنیم (یا یک برنامه اتوماتیک تنظیم کنیم).

(همه چیز درباره اینترنت اشیا رباتیک)

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ دوربین امنیتی eufy 2K

نقاط قوت دوربین مداربسته eufy 2K

 • قیمت مقرون به صرفه 40 دلار
 • ویدیوی 2K با میدان دید 125 درجه
 • صدای دو طرفه
 • ادغام با Apple HomeKit، Google Assistant و Alexa

نقاط ضعف دوربین مداربسته eufy 2K

 • با شبکه‌های 5G سازگار نیست
 • بدون گزینه بیسیم
 • فضای ذخیره‌سازی ابری وضوح تصویر پایین‌تری را ایجاد می‌کند
 • پخش 2K HD از داده‌های زیادی استفاده می‌کند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ نمایی از دوربین مداربسته خانگی eufy

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 11. دوربین امنیتی Zmodo

Zmodo طیف وسیعی از دوربین‌های زنگ درب هوشمند، دوربین‌های مخصوص داخل ساختمان و دوربین‌های نظارت ضد آب و گرد و غبار هوا را برای نظارت DIY به فروش می‌رساند. دوربین های امنیتی Zmodo با قیمتی مقرون بصرفه سیستم امنیتی خوبی را ارائه می‌دهد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمنددوربین‌های ویدیویی Zmodo متخصص شناسایی دزد است، اما خیلی‌ها از آن، برای مراقبت از اعضای خانواده خود استفاده می‌کنند. برخی از دوربین های Zmodo سیم کشی شده‌اند و برخی دیگر بدون سیم نصب می‌شوند.

(تجهیزات هوشمند برای فضای باز را در این صفحه بخوانید.)

دوربین امنیتی Zmodo؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

مزایای خرید دوربین مداربسته Zmodo

یک بسته چهارتایی دوربین مداربسته مناسب منزل Zmodo Mini Cam فقط 99.99 دلار قیمت دارد. این دوربین‌های مداربسته خانگی دارای دید در شب، صدای دو طرفه، سازگاری با الکسا و ضبط پیوسته اختیاری با کیفیت 720p HD هستند.

یکی دیگر از گزینه‌های ارزان اما موثر، دوربین امنیتی 39.99 دلاری Zmodo 1080p Indoor/Outdoor است. این دوربین امنیتی همراه با دید رنگی HD در روز، وضوح خوبی در نور کم دارد.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند:  وسیع‌ترین میدان دید برای دوربین مداربسته 180 درجه است. با نصب دوربین‌هایی با میدان دید کمتر از 110 درجه، به دوربین‌های بیشتری برای نظارت نیاز خواهید داشت. دوربین Zmodo Mini Cam دارای وسعت دید 120 درجه است.

(تجهیزات هوشمند برای مستأجرها)

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ نمایی از دوربین مداربسته Zmodo

نقاط قوت دوربین مداربسته Zomdo

 • تجهیزات ارزان قیمت شگفت‌انگیز
 • پکیج دوربین مداربسته با گزینه‌های عالی
 • راه‌اندازی ساده DIY و استفاده آسان
 • با کیفیت ویدیوی 720p
 • با صدای دو طرفه

نقاط ضعف دوربین مداربسته Zomdo

 • طراحی ضعیف
 • ساختار ضعیف سیم برق
 • ادغام‌های شخص ثالث را ارائه نمی‌دهد
 • ویژگی‌های دوربین زیاد اما مشابه

نمایی از دو دوربین مداربسته Zomdo، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: 12. دوربین امنیتی Ecobee

بسیاری از دوربین‌ها دارای تشخیص چهره افراد هستند که بین انواع مختلف حرکت افراد، حیوانات، اتومبیل‌ها و اجسام بی جان تفاوت قائل می‌شوند. با این حال، دوربین هوشمند ecobee همه چیز را یک قدم فراتر می‌برد.

این دوربین نه تنها افراد را شناسایی می‌کند، بلکه با عملکرد پانگ، در واقع آن‌ها را دنبال می‌کند و آن‌ها را در مرکز کادر نگه می‌دارد. این ویژگی، فوکوس هوشمند، چیزی است که در هیچ دوربین امنیتی دیگری سراغ نداریم، بنابراین با میدان دید 180 درجه‌ای آن، مطمئناً هیچ چیز را در خانه‌تان از دست نمی‌دهید.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: مشخصات دوریین مداربسته هوشمند Ecobeeهر کاربری را جذب خود می‌کند: وسعت دید 180 درجه، قابلیت تشخیص حرکت انسان و حیوانات و مواردی مانند این بسیار قابل توجه است.

(با قابلیت اینترنت اشیا در پزشکی آشنا شوید.)

حتما بخوانید:
قفل هوشمند (Smart lock)‌: معرفی انواع قفل درب خانه هوشمند + عکس

دوربین امنیتی Ecobee؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

نقاط قوت دوربین هوشمند Ecobee

 • تشخیص چهره
 • میدان دید 180 درجه
 • ادغام با الکسا و Siri
 • دید در شب مادون قرمز

نقاط ضعف دوربین هوشمند Ecobee

 • با دستیار Google کار نمی‌کند
 • بدون فضای ابری رایگان
 • بدون فضای ذخیره محلی

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند؛ دوربین هوشمند بیسیم Ecobee

قیمت دوربین مداربسته: رقابت سخت بین بهترین دوربین‌های امنیتی خانه هوشمند

زمانی که نوبت به تفاوت قیمت دوربین مداربسته بین رقبا می‌رسد، میانگین هزینه یک دوربین امنیتی هوشمند همه چیز تمام، معادل 168 دلار بود. در این لیست، قیمت دوربین‌ امنیتی بین 30 دلار تا 200 دلار یا بیشتر می‌رسند.(البته در ایران به دلیل شرایط تحریم خیلی گران‌تر محاسبه می‌شوند.)
به عنوان مثال، دوربین مداربسته Nest یکی از بالاترین قیمت‌ها را برای دوربین‌های امنیتی خانگی را دارد. دوربین مداربسته Netatmo و Arlo Pro 4 نیز قیمت نسبتاً بالایی داشتند. با این حال، ما متوجه شدیم که این رقابت بیشتر به دلیل قابلیت‌های استثنایی هوش مصنوعی Netatmo و برتری Arlo Pro 4 در هر دسته‌بندی است.
بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: قیمت دوربین مدار بسته نسبت به ویژگی‌هایی که دارند و همینطور مجهز شدن به هوش مصنوعی، کاملا متفاوت است: بین رنج قیمتی 30 دلار تا 20 دلار دسته بندی می‌شوند.
(برای تدارک اتاق خواب هوشمند این صفحه را از دست ندهید.)
نمایی از دوربین مداربسته فضای باز؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

موارد مهم در انتخاب بهترین دوربین های مداربسته سال

از طریق تحقیقات و آزمایش‌های دقیق، بهترین دوربین‌های امنیتی موجود را شناسایی کردیم. کارشناسان از چند روش مختلف استفاده کردند تا مطمئن شوند که دوربین‌های امنیتی از نظر قابلیت‌ها با هم برابری می‌کنند.
هر محصول را بر اساس تست ویژگی‌های ضروری مورد بررسی قرار دادند: کیفیت ویدئو، صدا، دید در شب، ذخیره‌سازی، هوش مصنوعی، ادغام‌های پلتفرم هوشمند، راحتی و ارزش کلی:
دوربین مداربسته بیسیم، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: کیفیت تصویر

یکی از ویژگی‌های ضروری در هر دوربین امنیتی کیفیت ویدیو با تصویر واضح و دقیق بود. اگر به شواهدی برای پلیس نیاز داشته باشیم یا بخواهیم برخی از فیلم‌های یک رویداد خاص مانند جشن تولد را ذخیره کنیم، این ویژگی در اولویت است.
بدیهی است که اگر بخواهیم ویدیوی واضح‌تری داشته باشیم، باید روی وضوح 2K یا 4K سرمایه‌گذاری کنیم که فناوری بسیار گران‌تری است.
بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: در نظر داشته باشیم که اکثر گوشی‌های هوشمند نمی‌توانند از کیفیت 4K پشتیبانی کنند، بنابراین دوربین‌ مداربسته 4Kارزش خرید را در حال حاضر ندارند، به همین خاطر برند Arlo تولید دوربین مداربسته 4k خود را متوقف کرد.
(قیمت هوشمند سازی را در هوشمند سازی آرات جستجو کنید.)
دوربین مداربسته با بدنه تماما سیاه، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: بزرگنمایی

بزرگ‎نمایی اپتیکال  یکی دیگر از ویژگی‌های مهم در دوربین های مداربسته هوشمند است. ما متوجه شدیم که بسیاری از شرکت‌های دوربین ادعا می‌کنند دوربین‌هایشان بزرگ‌نمایی می‌کنند، اما حقیقت این بود که آن‌ها این کار را فقط به صورت دیجیتالی انجام می‌دهند. ما فقط می‌توانستیم روی گوشی خود زوم کنیم، نه بر روی خود دوربین.
بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: زوم برای کاربران ضروری است، زیرا به دوربین اجازه می‌دهد جزئیات را ثبت کند. دوربین‌هایی که حداقل زوم سه برابری دارند مورد تأیید هستند. بهترین قابلیت زوم اپتیکال با زوم 12 برابری را در دوربین Nest Cam IQ Indoor داشته‌ایم.
(معرفی رله هوشمند اورویبو را در این صفحه بخوانید.)
نمایی از دوربین امنیتی رینگ در فضای باز؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: کیفیت صدا

یک دوربین امنیتی یپشرفته دوربینی است که هم بشنود و هم صدا را پخش کند! این به چند دلیل به طور بالقوه بسیار مفید است. اول، می‌تواند به ما کمک کند تا با افراد خانه خود ارتباط برقرار کنیم، چه در اتاق کناری تلویزیون تماشا کنیم و چه در تعطیلات باشیم. علاوه بر این، صدای دو طرفه برای جلوگیری از نفوذ افراد ناشناس مؤثر است.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمندقابلیت پخش و ضبط صدا به عنوان ویژگی صدای دو طرفه بر روی دوربین های مداربسته، یک نظارت تمام و کمال را به دنبال دارد که اکثر کاربران از این ویژگی استقبال می‌کنند.

نمایی از دوربین بیسیم arlo؛ بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: دید در شب

از آنجایی که دید در شب مادون قرمز از حسگرهای LED با چشم غیرمسلح نامرئی است، دوربین امنیتی با قابلیت دید در شب، این امکان را می‌دهد که بدون اینکه کسی متوجه شود از افراد فیلم گرفته شود.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: دید در شب برای جلوگیری از دزدی، شناسایی افراد و برداشتن پلاک ماشین و مواردی مانند این، از ویژگی‌های مهم دوربین های مداربستهاست.

(ما مطلبی مفصل درباره شیشه هوشمند نوشته‌ایم.)

دوربین arlo با قابلیت دید در شب، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: ذخیره سازی

برای کاربران مهم است که دوربین‌هایی را انتخاب کنند که هم فضای ابری و هم فضای ذخیره سازی محلی داشته باشند. یک کارت میکرو اس‌دی، به ما این امکان را می‌دهد تا ذخیره‌سازی محلی دریافت یا فایل‌ها را دانلود کنیم. در حالی که برخی از شرکت‌ها ما را مجبور به پرداخت هزینه ذخیره‌سازی کردند، برخی آن را به صورت رایگان این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: برخی از شرکت‌ها کارت‌های میکرو اس دی 32 یا 64 گیگ رایگان ارائه می‌دهند که بسیار عالی است. اگر مجبور شدید که بین فضای ابری یا محلی یکی را انتخاب کنید، محلی را انتخاب کنید.

(برای آشنایی با سیستم آبیاری هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

نمایی از دوربین مداربسته فضای باز، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: هوش مصنوعی

طی ارزیابی انجام شده دوربین هوشمند، بخش بزرگی از امنیت خانه است. کار هوش مصنوعی در دوربین‌های امنیتی اغلب به تشخیص چهره بر می‌گردد. به این معنی که دوربین بین افراد و سایر اشیاء متحرک مانند اتومبیل، حیوانات خانگی یا سایه ها تفاوت قائل می‌شود. البته که، ما یک دوربین امنیتی خانه‌ای نمی‌خواهیم که هر زمانی پرنده خانگی ما بال‌هایش را تکان دهد ما را مطلع کند!

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: با استفاده از هوش مصنوعی، زمانی که افراد خاصی در خانه ما باشند یا چهره‌ای ناآشنا شناسایی شود، اطلاع رسانی صورت گیرد. تشخیص‌های دیگری که توسط هوش مصنوعی انجام می‌شود: شامل تشخیص حیوان خانگی، تشخیص گریه نوزاد، تشخیص دود و هشدار C.O است.

(برای آشنایی با گلخانه هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

دوربین مداربسته هوشمند، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: ادغام پلتفرم هوشمند

خانه هوشمند به سرعت برای ما تبدیل به یک معیار شده است، بنابراین کارشناسان داشتن یکپارچگی با Amazon Alexa یا Google Assistant را یک ویژگی ضروری در نظر گرفته‌اند. اگر سیستم خانه هوشمند و دستیار صوتی بر اساس اکوسیستم گوگل یا آمازون است.

باید مطمئن شویم که دوربین ما می‌تواند به راحتی با خانه هوشمند ما یکپارچه شود یا نه؟ به عنوان مثال، می‌توانیم لامپ‌های هوشمند خود را طوری تنظیم کنیم که هر زمان که دوربین ما فعال شد، خاموش شوند و زمانی که دوربین ما خاموش بود، روشن شوند.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: یکی از اصلی‌ترین چیزهایی که در مورد دوربین‌های با قابلیت ادغام هوشمند می‌توان از آن‌ها لذت برد، اجرای دستور صوتی است. با این اوصاف، می‌توانیم دوربین خود را با سایر دستگاه‌های خانه هوشمند مرتبط کنیم تا اتوماسیون خانگی خوبی ایجاد کنیم.

(آشنایی با اکسس کنترل هوشمند را در این صفحه بخوانید.)

دوربین مداربسته مجهز به هوش مصنوعی، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند: راحتی

مورد دیگر در جستجو برترین دوربین مداربسته هوشمند سال 2022، نصب آسان است که با دستورالعمل‌های گام به گام با یک برنامه ادغام شده یا راه‌اندازی آسانی داشته باشد. برخی از دوربین‌ها با هاب فعال هستند که ترجیح ما نیستند، زیرا فضای بیشتری را اشغال می‌کنند.

بهترین دوربین‌ مدار بسته خانه هوشمند: دوربین‌های امنیتی بیسیمممکن است به معنای راه‌اندازی آسان‌تر و شلوغی کمتر دارند. اما مجبور هستیم که باتری‌های آن‌ها را به طور دوره‌ای عوض کنیم. به همین دلیل، دوربین مداربسته هوشمند با‌سیم کنترل و نظارت آسان‌تری دارند.

(هوشمند سازی دامداری را در این صفحه بخوانید.)

منبع مطلب

دوربین مداربسته فضای باز، بهترین دوربین مدار بسته خانه هوشمند

اقای یک سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *