دستیار صوتی خانه هوشمند: کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند + عکس

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

اگر در فکر تدارک خانه‌ هوشمند هستید، دستیار صوتی خانه هوشمند از اولین چیزهایی هستند که باید روی آن تمرکز کنید. در حال حاضر، دستیار‌های صوتی قدرتمندی برای کنترل خانه هوشمند در بازار موجود هستند: مثل دستیار دیجیتال هوشمند گوگل، الکسا آمازون و سیری. اما کدام یک مناسب شما است؟ که در این متن می‌خواهیم بطور مفصل درباره کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند بپردازیم.

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

دستیار صوتی خانه هوشمند

یک شب سرد زمستانی را تصور کنید که شما روی مبل لم دادید و در حال تماشای آخرین قسمت سریال بازی تاج و تخت هستید. پس از پایان تماشا، خسته و آماده خواب هستید. اما چه کسی حال دارد بلند شود و چراغ‌ها را خاموش کند؟ هوا هم کمی رو به سردی رفته و دوست دارید درجه سیستم گرمایشی را بیشتر کنید! اینجا است که استفاده از دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند حیاتی است. به او بگویید که چراغ‌ها را خاموش کن! دما را بالا ببر!

بله، شما می‌توانید تحت پروتکل‌های هوشمند سازی  و در بستر اینترنت اشیاء (IoT)، از دستیار دیجیتال هوشمند استفاده کنید. با مجهز کردن خانه هوشمند به اسپیکر هوشمند و پیکربندی سازگار هاب و تجهیزات خانه هوشمند، می‌توانید با فرمان صوتی، کنترل خانه را از راه دور و نزدیک در دست بگیرید. در این متن با قدرترین نوع دستیارهای صوتی خانه هوشمند آشنا می‌شوید.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: تشخیص صدا و درک رفتارهای روتین انسان توسط دستگاه، اتفاق شگفت انگیز فناوری هوشمند سازی است.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: سیری Siri

در این بخش توضیحات مفصلی درباره سیری Siri دستیار دیجیتال هوشمند مخصوص شرکت اپل ارائه می‌دهیم و در ادامه به صورت مختصر، به سه دستیار هوشمند معروف دیگر می‌پردازیم. خانه خود را با سیری (siri) کنترل کنید! سیری یکی از بهترین نوع دستیارهای صوتی هوشمند در دنیا است. از سیری بخواهید چراغ‌ها را روشن کند، ترموستات را تنظیم کند و تجهیزات هوشمند مثل لوازم خانگی را کنترل کند، حتی زمانی که شما در خانه نیستید!

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: خانه خود را با سیری (siri) کنترل کنید! سیری یکی از بهترین نوع دستیارهای صوتی هوشمند در دنیا است.

(برای بررسی عملکرد دوربین مداربسته هوشمند به صفحه موردنظر مراجعه کنید.)

سیری یکی از معروف‌ترین دستیارهای صوتی هوشمند دنیا

عملکرد سیری در خانه هوشمند

با هر یک از دستگاه‌های اپل که از Siri1 پشتیبانی می‌کنند، خانه هوشمند شما قابل کنترل است. برای استفاده تمام و کامل از سیری، باید لوازم جانبی را که با Apple HomeKit کار می‌کنند انتخاب‌ و آنها را در برنامه Home تنظیم کنید. برای کنترل لوازم جانبی HomeKit از راه دور با Siri، باید یک هاب راه اندازی کنید.

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند: برای کنترل لوازم جانبی HomeKit از راه دور با Siri، باید یک هاب راه اندازی کنید.

(برای آشنایی با خانه هوشمند Tis به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

دستیار صوتی هوشمند سیری، دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

دسترسی سیری در کشورهای مختلف

در دسترس بودن سیری، ویژگی‌ها و دستورات قابل اجرای آن، بر اساس زبان در هرکشور یا منطقه متفاوت است. پیش از انتخاب سیری برای ساختمان هوشمند، دقت کنید که کدام ویژگی‌های سیری در کشور یا منطقه شما پشتیبانی می‌شوند.

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند: پیش از انتخاب سیری برای ساختمان هوشمند، دقت کنید که کدام ویژگی‌های سیری در کشور یا منطقه شما پشتیبانی می‌شوند.

(با خانه هوشمند لایف اسمارت در اسمارتیک آشنا شوید.)

عملکرد متفاوت سیری در کشورهای مختلف

کاربرد سیری در خانه هوشمند

سیری (Siri) می‌داند کدام لوازم جانبی HomeKit در برنامه Home تنظیم شده است و همچنین وضعیت آنها را ارزیابی می‌کند. سیری لوازم جانبی شما را با نام، مکان و سایر جزئیاتی که در برنامه Home به آنها اضافه کرده‌اید، شناسایی می‌کند.

کاربرد دستیار خانه هوشمند: سیری لوازم جانبی شما را با نام، مکان و سایر جزئیاتی که در برنامه Homeبه آنها اضافه کرده‌اید، شناسایی می‌کند.

(برای آشنایی با تدارک استخر هوشمند این صفحه را از دست ندهید.)

سیری باهوش، کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

با سیری لوازم جانبی را روشن/ خاموش کنید

سیری می‌تواند لوازم جانبی HomeKit شما را، از چراغ‌ها گرفته تا لوازم خانگی، روشن و خاموش کند. مثلا به او دستور دهید که چراغ ها را روشن کن‌، پنکه را خاموش کن، بخاری را روشن کن و امثالهم.

سیری همینطور می‌تواند میزان روشنایی چراغ‌ها یا دمای ترموستات هوشمند را تنظیم کند. مثلا به او بگویید که دما ترموستات را روی 68 درجه تنظیم کن، میزان روشنایی طبقه پایین را روی 50٪ تنظیم کن یا چراغ های اتاق خواب را آبی کن.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: سیری می‌تواند لوازم جانبی HomeKit شما را، از چراغ‌ها گرفته تا لوازم خانگی، روشن و خاموش کند.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: سیری قابلیت برنامه‌ریزی دارد

سیری قابلیت برنامه‌ریزی دارد: مثلا بر طبق سناریو تعریف شده می‌داند که درب ورودی را ساعت 8 شب قفل کند و با طلوع آفتاب پرده‌ها اتاق نشیمن را کنار بکشد.

حتما بخوانید:
VOIP

اگر لوازم جانبی خود را بر اساس اتاق یا منطقه خاصی سازماندهی کنید، این مناطق را می‌توانید فقط با یک فرمان کنترل کنید. مثلا دستور دهید که چراغ های طبقه پایین را خاموش کند یا پنکه دفتر کار را روشن کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب توجه سیری، این است که با آن می‌توان یک سناریو جدید را آغاز کنید:

سناریوها به شما امکان می‌دهند تا چندین لوازم جانبی را همزمان کنترل کنید. و با سیری می توانید صحنه‌ای را فقط با صدای خود تنظیم کنید. در اینجا چند نمونه آورده شده است: “هی سیری، شب بخیر.” “هی سیری، من خونه هستم.”

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: یکی از ویژگی‌های جالب توجه سیری، این است که با آن می‌توان یک سناریو جدید را آغاز کنید.

(برای آشنایی با حسگر هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تعریف سناریو با سیری، کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

وضعیت خانه خود را بررسی کنید

در رختخواب هستید و می‌خواهید بدانید که آیا چراغ ها را در طبقه پایین روشن گذاشته‌اید؟ سیری می‌داند. فقط بگویید “Hey Siri”، سپس از سیری چیزی شبیه به این بپرسید:”آیا چراغ های طبقه پایین روشن است؟” “آیا درب پارکینگ باز است؟”

فرمان صوتی به دستیار هوشمند سیری Siri

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: گوگل اسیستنت

و حالا یکی دیگر از قدرتمندترین دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند، گوگل اسیستنت (Google Assistant):

با گوگل اسیستنت می‌توان دقیقا تمامی کارهایی که با سیری توضیح دادیم را اعمال کرد. با گوگل اسیستنت می‌توان مجموعه‌ای از اقداماتی که می‌خواهید دستگاه‌هایتان به‌طور خودکار انجام دهند را تنظیم کنید.

می‌توانید فرمان را از طریق بلندگو یا نمایشگر Nest Hub یا حتی تلفن‌تان بیان کنید. هرچه دستگاه‌های خانه هوشمند سازگارتر در برنامه Google Home متصل شده باشد – مانند Nest Thermostat، Nest Doorbell، Nest x Yale Lock، یا هزاران دستگاه دیگر – خلاقیت‌تر بیشتری می‌توانید با دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند گوگل هوم انجام دهید. سناریوها قابل تنظیم هستند و برای آسان‌تر کردن یا خاص‌تر کردن سرگرمی عالی هستند.

کاربرد دستیار دیجیتال خانه هوشمند: با گوگل اسیستنت می‌توان دقیقا تمامی کارهایی که با سیری توضیح دادیم را اعمال کرد. با گوگل اسیستنت می‌توان مجموعه‌ای از اقداماتی که می‌خواهید دستگاه‌هایتان به‌طور خودکارانجام دهند را تنظیم کنید.

(برای نصب قفل هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

خانه خود را با گوگل هوم هوشمند کنید

نور را طوری تنظیم کنید که گرم و دلپذیر باشد، دمایی را در نظر بگیرید که همه احساس راحتی کنند، و موسیقی متناسب با لحظه را روشن کنید – و همه این کارها را فقط با یک فرمان صوتی انجام دهید.

جاش لوین به عنوان یک طراح سابق نور، خانه خود را با وسایل روشنایی قابل تنظیم تزئین کرده است. همه لامپ‌های هوشمندی هستند که به برنامه Google Home او متصلند. او یک برنامه سفارشی مخصوص میزبانی برای شام تنظیم کرده که با دستور صوتی: «Hey Google، حال و هوا را تنظیم کن» اجرا می‌شود.

بمحض دستور او، وضعیت دستگاه‌ها به این شکل در می‌آیند:

نور شومینه، نور قفسه کتاب، کم می‌شود، چراغ‌های غیر ضروری خاموش و موسیقی روشن می‌شود.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: گوگل هوم می‌تواند مجموعه‌ای از دستگاه‌ها را مطابق با آنچه شما می‌خواهید، به یکباره تنظیم کند.

(برای آشنایی با خانه هوشمند Tuya به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

گوگل اسیستنت؛ کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: ساختن خانه آینده با دستیار صوتی الکسا

تیم خانه هوشمند بر روی ساخت الکسا Alexa به رابط کاربری فعال صوتی برای خانه متمرکز شده است. الکسا به رفع بسیاری از نیازهای کاربر کمک می‌کند، از امنیت خانه و سرگرمی گرفته تا ارائه اطلاعات و خرید – همه فقط با استفاده از صدای کاربر امکان‌پذیر است.

الکسا با بسیاری از دستگاه‌های خانه هوشمند کار می‌کند – مشتریان می‌توانند از او بخواهند لامپ را روشن، فن را روشن و چراغ ها را کم کنید یا دما را افزایش دهند.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: ما الکسا را ​​به یک همراه هوشمند و ضروری تبدیل می‌کنیم که روال‌های روزانه را خودکار می‌کند، تعامل با لوازم خانگی و الکترونیک را ساده می‌کند، و در صورت شناسایی چیزی غیرعادی هشدار می‌دهد.

(برای آشنایی با سیستم هشدار هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

حتما بخوانید:
اتاق خواب هوشمند: تجهیزات هوشمند سازی اتاق خواب + تصاویر

دستیار صوتی الکسا؛ کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند

خانه هوشمند با الکسا

الکسا هم به اندازه‌ی سیری و گوگل هوم عملکرد عالی دارد: به الکسا بگویید چراغ‌های آشپزخانه را روشن کند، چراغ‌های اتاق نشیمن را رنگی کند و اتاق خواب را کم کند.

با پریز هوشمند سازگار الکسا به خانه هوشمند متصل شوید، تا همه چیز را از لامپ‌ها گرفته تا پنکه و قهوه‌ساز و درخت کریسمس را کنترل کنید. دوشاخه هوشمند، مصرف انرژی را پایین می‌آورد.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: با دوربین‌های هوشمند سازگار به الکسا خیال‌تان از بابت ایمنی، راحت است. فقط کافی است که با فرمان صوتی بگویید که: هی الکسا مقابل درب ورودی را به من نشان بده، دوربین اتاق پذیرایی را به من نشان بده و امثالهم.

(برای جلوگیری از هک خانه هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: الکسا

10 دستیار دیجیتالی تلفن همراه محبوب

دستیارهای دیجیتال می‌توانند با کمک ورودی‌های خاص کاربر و دسترسی به موقعیت مکانی GPS، وظایف خاصی را از طرف یک فرد انجام دهند. دستیارهای دیجیتال این روزها با اختراع فناوری‌های جدیدتر، روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند.

این دستیارهای دیجیتال شخصی همچنین می‌توانند به اطلاعات آنلاین از اینترنت مانند آب و هوا، قیمت سهام، وضعیت ترافیک، برنامه زمانی، اخبار و غیره دسترسی داشته باشند و به صورت واضح، مختصر و جالب به کاربر ارائه دهند.

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند: امروزه، با پیشرفت‌های سریع در فناوری، اکثر دستیارهای دیجیتال سیار می توانند رویدادهای تقویم را برنامه‌ریزی کنند، ایمیل‌ها را مدیریت کنند، لیست‌ها، فایل‌ها و غیره را انجام دهند.

(برای آشنایی با تجهیزات هوشمند برای مستأجرها به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: با جمع آوری دیتا و موقعیت مکانی GPS

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: دستیار دیجیتال

دستیارهای دیجیتال با کمک فناوری‌های پیشرفته هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. مردم از این دستیارها استفاده می‌کنند‌؛ زیرا تجربه ای بدون دردسر برای آنها فراهم می‌کند و نتایج سریعی را ارائه می‌دهد.

دستیار دیجیتال موبایل، کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند 

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: سیری Siri

دستیار صوتی هوشمند سیری که خدمتتان معرفی شد. سیری Siri به کاربران اجازه می‌دهد با فرمان صوتی، پیام‌های متنی ارسال کنند، برنامه‌ریزی کنند، تماس برقرار کنند، موسیقی و فیلم پخش کنند و غیره. سیری در گوشی‌های iOS در دسترس است.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: سیری یکی از قدرتمندترین اسپیکرهای هوشمند دنیا است که می‌تواند دستورات شما را با زبان قابل فهم برای دستگاه‌ها معنا کند.

(تدارک اتاق خواب هوشمند با روش‌های نوشته شده در این متن، آسان و مقرون بصرفه است.)

سیری Siri به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های متنی ارسال کنند

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند:  Google Now

دستیار هوشمند گوگل، Google Now در تمام دستگاه های اندرویدی گنجانده شده است. Google Now که برای اولین بار در سال 2012 راه‌اندازی شد، برای برنامه‌ریزی قرار ملاقات‌ها، ارسال پیام‌های متنی، جستجوی مسیرها و غیره استفاده می‌شود. با آخرین نسخه‌های اندروید، ویژگی جدیدی به نام Google now on Tap در جدیدترین گوشی های اندرویدی نیز در دسترس است.

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند: قرار ملاقات‌ها، ارسال پیام‌های متنی، جستجوی مسیرها و غیره را با دستیار هوشمند گوگل، Google now تنظیم کنید.

(برای برآورد قیمت هوشمند سازی این صفحه را مطالعه کنید.)

Google Now؛ کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: کورتانا Cortana

این یک دستیار دیجیتال هوشمند اولیه است که توسط مایکروسافت توسعه داده شد و همراه با انتشار ویندوز فون 8.1 در سال 2014 راه‌اندازی شد. جدا از حس شوخ طبعی و توانایی گفتن جوک، کورتانا می‌تواند برای تنظیم یادآورها، یافتن فایل‌ها استفاده شود.

کاربرد کنترل صوتی خانه هوشمند: کورتانا علاوه بر تنظیم یادآورها، یافتن فایل‌ها دارای حس شوخ طبعی و توانایی گفتن جوک را دارد.

(با 33 نمایندگی هوشمند سازی در این صفحه آشنا شوید.)

دستیار دیجیتال هوشمند اولیه است که توسط مایکروسافت توسعه داده شد

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: فیس بوک ام Facebook M

فیس بوک ام Facebook M، این دستیار دیجیتالی، که توسط فیس بوک ساخته شده است، به تدریج در فیس بوک مسنجر گنجانده می‌شود. در حال حاضر فقط برای تعداد کمی از کاربران در دسترس است، این سرویس به زودی برای سایر اعضای جامعه فیس بوک نیز عرضه خواهد شد. پس از عملیاتی شدن، می توان از آن برای برنامه‌ریزی تعطیلات، یافتن رستوران‌ها، رزرو بلیط و خرید آنلاین به شیوه‌ای بسیار راحت استفاده کرد.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: می‌توان از فیس بوک ام Facebook M برای برنامه‌ریزی تعطیلات، یافتن رستوران‌ها، رزرو بلیط و خرید آنلاین به شیوه‌ای بسیار راحت استفاده کرد.

(گلخانه هوشمند مطلوب‌ترین دست آورد تکنولوژی)

حتما بخوانید:
تجهیزات هوشمند برای مستأجرها: معرفی بهترین تجهیزات هوشمند برای مستاجرها + عکس

فیس بوک ام Facebook M؛ کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمن

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: بلک بری Blackberry Assistant

دستیار صوتی بلک بری Blackberry Assistant، یک دستیار دیجیتال هوشمند است که توسط Blackberry Limited یا RIM توسعه یافته است که به کاربران امکان می دهد وظایف مختلفی را بر اساس ورودی‌های صوتی انجام دهند. Blackberry Assistant به شما امکان می‌دهد دستورات صوتی را ارائه دهید یا درخواست را تایپ کنید و سپس نتایج مورد نیاز را نمایش دهید.

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند: Blackberry Assistant به شما این امکان را می‌دهد تا دستورات صوتی را ارائه دهید یا درخواست را تایپ کنید و سپس نتایج مورد نیاز را نمایش دهید.

(برای هوشمند سازی دامداری این متن را بخوانید.)

دستیار بلک بری Blackberry Assistant، کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: Braina

Braina، یک دستیار دیجیتال مجازی است که برای استفاده در سیستم عامل‌های رایانه شخصی ویندوز توسعه یافته است. این دستگاه کنترل صوتی که توسط Brainasoft توسعه یافته است، به کاربران کمک می‌کند تا وظایف خود را بر اساس ورودی صوتی انجام دهند. عمدتاً بر روی تشخیص صدا تمرکز دارد و از رابط زبان طبیعی استفاده می‌کند.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: Braina به کاربران کمک می‌کند تا وظایف خود را بر اساس ورودی صوتی انجام دهند.این دستیار صوتی هوشمند، عمدتاً بر روی تشخیص صدا تمرکز دارد و از رابط زبان طبیعی استفاده می‌کند.

(با هوشمند سازی صنایع  در این صفحه آشنا شوید.)

Braina، کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: Teneo

Teneo، دستیار صوتی دیجیتال توسط Artificial Solutions توسعه یافته است. و به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا برنامه‌های کاربردی زبان طبیعی ایجاد کنند که می‌توانند با شخصی‌سازی بیشتر، خدمات مشتری پیشرفته‌ای به مشتریان ارائه دهند.

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند: دستیار دیجیتالی هوشمند Teneo، به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا برنامه‌های کاربردی زبان طبیعی ایجاد کنند که می‌توانند با شخصی‌سازی بیشتر، خدمات مشتری پیشرفته‌ای به مشتریان ارائه دهند.

(با انبار هوشمند در این صفحه آشنا شوید.)

Teneo؛ کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

کاربرد کنترل صوتی خانه هوشمند: دستیار Speaktoit

Speaktoit یک دستیار دیجیتالی خاص است که توسط Speaktoit توسعه یافته است و به کاربران کمک می‌کند تا کارهای مختلفی مانند تنظیم یادآوری، پاسخ به سؤالات، اطلاع رسانی در مورد رویدادهای مهم و غیره را انجام دهند. این دستیار توانایی کسب اطلاعات بیشتر در مورد مکان‌های مورد علاقه و سفارش سازی خدمات را مطابق با اولویت شما انجام دهند.

کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند: Speaktoitمی‌تواند کارهای مختلفی مانند تنظیم یادآوری، پاسخ به سؤالات، اطلاع رسانی در مورد رویدادهای مهم و غیره را انجام دهند.

(برای تجهیز موتور خانه هوشمند این صفحه را از دست ندهید.)

دستیار Speaktoit، کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند: Hound

Hound یک دستیار دیجیتالی بسیار هوشمند و مفید است که نتایج جستجوی سریع و دقیق آب و هوا، ارسال پیامک، برقراری تماس، یافتن هتل مناسب برای شما، بررسی بازار سهام و غیره را ارائه می‌دهد. همچنین می‌توان از آن برای پخش موسیقی و اجرای بازی‌های تعاملی مختلف استفاده کرد.

کاربرد دستیار دیجیتالی هوشمند خانه هوشمند: Hound می‌تواند جستجوی سریع و دقیق آب و هوا، ارسال پیامک، برقراری تماس، یافتن هتل مناسب برای شما، بررسی بازار سهام و غیره را ارائه می‌دهد.

(مطلبی مفصل درباره فرودگاه هوشمند برایتان نوشته‌ایم.)

Hound؛ کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند

کاربرد دستیار صوتی هوشمند خانه هوشمند: آمازون اکو (الکسا) Amazon Echo (Alexa)

آمازون اکو یا اصطلاحا الکسا، یک اسپیکر دیجیتال است که توسط آمازون توسعه داده شده است. این دستگاه به کاربر امکان می‌دهد با استفاده از صدا تعامل داشته باشد، موسیقی پخش کند، آلارم تنظیم کند، لیست کارهایی را ایجاد کند، پادکست‌ها را پخش کند، اطلاعات آب و هوا را ارائه دهد و حتی موارد را از وب سایت آمازون سفارش دهد. همچنین می توان از آن برای کنترل سایر دستگاه‌های هوشمند با کمک هاب اتوماسیون خانه هوشمند استفاده کرد.

با فرمان صوتی شما، الکسا می‌تواند موسیقی پخش کند، آلارم تنظیم کند، لیست کارهایی را ایجاد کند، پادکست‌ها را پخش کند، اطلاعات آب و هوا را ارائه دهد و حتی موارد را از وب سایت آمازون سفارش دهد.

منبع مطلب

Amazon Echo (Alexa)، کاربرد دستیار صوتی خانه هوشمند

اقای یک سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *