به روز ترین قیمت خانه هوشمند Orvibo‌ در سراسر کشور

آگوست 5, 2019

فروش محصولات خانه هوشمند Orvibo، لیست قیمت محصولات خانه هوشمند Orvibo‌ پایین صفحه، نمایندگی Orvibo، پکیج هوشمند سازی Orvibo، خانه هوشمند بیسیم اورویبو،‌ فروش محصولات بیسیم، تجهیزات هوشمند سازی Orvibo

معرفی شرکت Orvibo

Orvibo‌ یک برند چینی می باشد که بر پایه ی تکنولوژی و پروتکل بیسیم بنا شده است. پروتکل محصولات خانه هوشمند اورویبو Zigbee‌ و wifi‌ می باشد.

اولین سوکت GSM در سال 2011 توسط Orvibo طراحی شده است و در سال 2014 ابزارهای اتوماسیون خانگی ارزان قیمت را راه اندازی کرد.

شرکت Orvibo‌ (اورویبو) با قدرت و مانور روی IOT،‌ AI و تکنولوژی های محاسباتی ابری، امنیت بیشتر، صرفه جویی در انرژی و راحتی را برای مشتریانش در سراسر جهان به ارمغان آورده است.

خانه هوشمند Orvibo

خانه هوشمند بیسیم

  • پیاده سازی اتوماسیون خانگی در خانه های بزرگ با فاصله های سیم کشی طولانی باعث تضعیف سیگنال ها و عملکردشان می شود؛ که از این رو، استفاده از پروتکل خانه هوشمند بیسیم بسیار مناسب می باشد.
  • پروتکل خانه هوشمند بیسیم Zigbee دارای شبکه ی از نوع mesh ‌ می باشد.
  • توان بسیار پایین پروتکل خانه هوشمند بیسیم که باعث میشه محصولات زیر نظر این پروتکل، هم با باطری و هم با برق کار کنند.
  • تجهیزات خانه هوشمند بیسیم بدون کمترین تغییر یا تخریب در خانه، قابل نصب هستند و همچنین هزینه ها را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهند.

کنترل مرکزی خانه هوشمند

کیت خانه هوشمند Orvibo

در خانه هوشمند بیسیم که بر اساس توپولوژی mesh است، یک کنترلر مرکزی در این سیستم قرار می گیرد که بقیه ماژول ها مستقیم یا غیر مستقیم با آن ارتباط دارد که موجب افزایش محدوده تحت پوشش کنترلر مرکزی می شود.

برنامه ها و سناریوهایی که برای انجام کار- به صورت هوشمندانه- نوشته می شود روی این کنترلر مرکزی قرار می گیرد. و بر اساس آن سناریو یا برنامه برای انواع ماژول ها، فرمان های کنترلی را ارسال می کند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در واقع می توان گفت کنترلرهای مرکزی مغز خانه هوشمند هستند.[/box]

شما در خانه هوشمند Orvibo، انواع کنترلرها با قابلیت ها و ظواهر مختلف را می توانید بیابید.

پریز هوشمند Orvibo

می توان گفت یکی از برندهایی که انواع پریزهای هوشمند را در محصولات خود طراحی کرده،‌ خانه هوشمند Orvibo می باشد.

قابلیت های پریزهای هوشمند شرکت Orvibo:

  • پشتیبانی از شبکه وای فای
  • امکان اطلاع از میزان مصرف انرژی متصل به پریز
  • امکان برنامه ریزی
  • کنترل پریز هوشمند از هر نقطه دنیا از طریق اپلیکیشن Homemate

پریز هوشمند خانه هوشمند Orvibo

نمایندگی اورویبو

مرکز هوشمند سازی آرات، علاوه بر فعالیت و داشتن نمایندگی تحت پروتکل KNX در تلاش است تا بتواند محصولات خانه هوشمند بیسیم را تحت نمایندگی های خود در آورد.

از این رو، این مرکز توانسته خود را به عنوان یکی از نمایندگان رسمی محصولات خانه هوشمند Orvibo و خانه هوشمند Wulian , …به سراسر کشور معرفی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید